Similar lots by type
-
#37
Twee voorwerpen van geel koper, bestaande uit een gedreven godslamp en een massieve staander in de vorm van een barokke dolfijn.
Deux objets en cuivre jaune, comprenant une lampe de sanctuaire et un pied massif en forme de dauphin style baroque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#31
Een roodkoperen beddenpan met een gedraaid houten handvat. XIXe eeuw.
Chauffe-lit en cuivre rouge à manche en bois tourné. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 25 / 40 -
#763
Een lot van drie antieke Indische bellen van messing
Lot de trois sonnettes indiennes en laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#371
Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
Paire de candélabres en laiton montés en lampe à l’électricité.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 30 / 40 -
#61
Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.
Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.No longer availableDim. h: 30 cm (kruik)Estimate: € 80 / 100 -
#800
Een oude messingen kassa op houten voet. Met twee sleutels.
Une caisse en laiton sur base en bois. Deux clés.No longer availableEstimate: € 250 / 280 -
#27
Twee verschillende koperen kerkkandelaars, waarbij één met zilverkleurig patina en afbeeldingen van Maria, Christus en het Heilig Hart en de andere in barokke stijl.
Deux candélabres différents en cuivre, dont un avec patine argentée et représentation de la Vierge, le Christ et le Sacré-Coeur, le deuxième en style Baroque.No longer availableDim. h: 78 & 95 cmEstimate: € 60 / 80 -
#795
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#801
Een art nouveau luchter van messing met een kap van opaalglas en versierd met kralen.
Lustre art nouveau en laiton à abat-jour en opaline et décoré de perles.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 100 / 120 -
#691
Een asbak op voet en een kandelaar van messing, waarbij de eerste met onyx.
Cendrier sur pied et candélabre en laiton dont le premier est en onyx.No longer availableDim. h: 66 & 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#429
Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.
Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#361
Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven geel koper met een afbeelding van het Lam Gods. Gemonteerd als lampenvoeten.
Paire de candélabres d’église baroques en cuivre jaune repoussé représentant l’Agneau de Dieu. Montés en lampe.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#97
Een sierschild van gietijzer met een decor van een slagveld.
Bouclier décorétif en fonte à décor d’un champ de bataille.No longer availableDim. 63 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#23
Een art deco sierstuk van verschillende soorten marmer met een fotolijst en versierd met een lezend figuur in hout. We voegen er een marmeren bureaustel met een inktpot en een houten hondje aan toe. Jaren ‘30.
Garniture art déco en différentes sortes de marbre présentant un cadre à photographie et un personnage assis lisant. Ainsi qu’un encrier en marbre orné d’un petit chien en bois.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#150
Een 18 karaats witgouden dubbel geweven halssnoer met bloemvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Un collier en or blanc doublement torsadé et tissé avec un pendentif en forme de fleur serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 40,30 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#787
Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten.
Lustre en bronze de style Louis XV à huit bras de lumière.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#659Slack & Brownlow, Manchester
Een aardewerken waterfilter. Deksel ontbreekt.
Filtre d’eau en faïence. Couvercle manque.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#748Vieux Paris
Een lot van drie porseleinen vazen met vergulde accenten.
Lot de trois vases en porcelaine aux détails dorés.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#199Frans SlagerPeriod: 1876-1953
“Hoevezicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 420 / 480 -
#20
Een halssnoer bestaande uit ronde kralen rhodoniet met zilveren slot 925 ‰.
Un collier de perles en rhodonite et fermoir en argent 925 ‰.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 30 / 50 -
#44Prosper De Wit
“Boerenerf met kippen en boerin.” Olieverf op doek, zonder kader. Gesigneerd en gedateerd 1898.
“Paysanne et ses poules dans la basse-cour”. Huile sur toile. Sans cadre. Signée et datée 1898.No longer availableDim. 25,5 x 41,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#206
Een groot art nouveau buffet met onderaan drie laden en drie paneeldeuren met aan weerskanten een afgeronde uitsparing met legplank. Bovenaan twee gevitreerde deuren naast een centraal open vak.
Un buffet Art Nouveau. Le dessous à trois tiroirs et à trois portes. Le dessus à deux portes vitrées flanquant une étagère centrale.No longer availableDim. 200 x 253 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#55Collet Limoges
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met email en parels.
Une chaîne en or 18 ct avec pendentif serti de perles et d’émail.No longer availableDim. 6,48 gEstimate: € 180 / 240 -
#207
23 Franse en Hollandse kloven van oude horloges in ajourgewerkt en met de hand gegraveerd messing. Nederland en Frankrijk, XVIde en XVIIde eeuw.
23 platines de montres françaises et hollandaises des XVIe et XVIIe siècles en laiton ajouré et gravé à la main.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 300 / 400