Similar lots by type
-
#870Een enkele en twee paar koperen kandelaars
Deux paires et un simple bougeoirs en cuivre.No longer availableDim. h: 15 & 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#573Een paar vazen van cloisonné op rood koper, versierd met een drakendecor. XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en cloisonné sur cuivre rouge, décoration de dragons. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#411Een lot van acht verschillende kandelaars, waarbij vijf van rood koper en drie van messing.
Un lot de huit candélabres différents, dont cinq en cuivre rouge et trois en laiton.No longer availableDim. h: 17 - 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#595Een messingen kroonluchter met zes lichtpunten. Niet gemonteerd op elektriciteit.
Un lustre en laiton à six points lumineux. Pas de montage à l'électricité.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#883Een wijwatervaatje met kruisbeeld en een hostieschaal van messing.
Un bénitier avec un crucifix et une coupelle à hosties en laiton.No longer availableDim. h: 32 & 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#603Een balustervaas in cloisonné op rood koper met een decor van ruiters. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un vase balustre en cloisonné sur cuivre rouge au décor de guerriers. Marque sous la base. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 30, cmEstimate: € 100 / 120 -
#1Een paar vergulde koperen fazanten.
Une paire de faisans en cuivre doré.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#617Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.
Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#418Een paar drie-armige messingen kandelaars met albasten versieringen.
Une paire de candélabres à trois bras, décorations d’albâtre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#713Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.
Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.No longer availableDim. l: 145 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#108“De buildrager”. Een bronzen beeld naar een werk van Constantin Meunier en met opschrift ‘Westerlund’.
”Le Débardeur”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Constantin meunier, avec écriture ‘Westerlund’.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#410“Kunst des 20-Jahrhunderts”. Ruhrberg, Schneckenburger, Fricke & Honnef. Ed. Taschen. Keulen, 1998. Twee volumes in stofhuls.
”Kunst des 20-Jahrhunderts”. Ruhrberg, Schneckenburger, Fricke & Honnef. Ed. Taschen. Cologne, 1998. Deux volumes avec pochette.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#318“Vrouw met serpent”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor.
”Femme et serpent”. Une statue en ivoire finement sculptée.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#145Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,05 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,05 ct.No longer availableDim. 5,16 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#77Een meerkleurige langhalsvaas van glaspasta.
Un vase à long col en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. H.59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#329Vera Noens“Huifkar in de winter”. Olieverf op schilderbord. Gesigneerd.
”Charrette en hiver”. Huile sur palette. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#72Een paar landkaarten van België en Vlaanderen: “Belgium Foederatum.” en “Carte du Comté de Flandre.”
Une paire de cartes de la Flandre et de la Belgique: “Belgium Foederatum” et “Carte du Comté de Flandre”.No longer availableDim. 47 x 56 cmEstimate: € 100 / 140 -
#222Joseph François“Watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#464“De maskerade.” Ingekleurde gravure. Draagt monogram buiten de plaat. E.A.
”La mascarade”. Une gravure en couleurs. Porte une monogramme hors planche. E.A.No longer availableDim. 13 x 7 cmEstimate: € 25 / 30 -
#383Vaas van glaspasta. Onderaan de buik gesigneerd Du**
Un vase en pâte de verre. Signature au bas du ventre Du**.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#504“Blaue Aben, Rote Bergen. Compositie”. Olieverf op Paneel. Achteraan toegeschreven aan Jowlensky.
”Blaue Aben, Rote Bergen. Compositie”. Huile sur panneau. Attribué à Jowlensky au dos.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 250 / 200 -
#856Twee armstoeltjes in Engelse stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.
Deux fauteuils en style anglais en noyer, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 50

