Other lots by A.C.F
#529Joris Buseyne“Abstract werk met uilen.” Keramisch werk met metaal.
"Travail abstrait avec des hiboux." Travail en céramique avec du métal.No longer availableDim. 170 x 51 x 18Estimate: € 80 / 120 -
#533Val Saint-LambertEen paar gegoten kristallen vazen, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.
#182Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Herfstlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
"Paysage d'automne". Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 62 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#114L. M. Webb“Mon compagnon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1892.
#314“Kalkoenen op het binnenplein”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Les dindes dans la cour". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#89Paul Permeke“Stilleven met fazantenhen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#386Twee verschillende antieke gebeeldhouwd eikenhouten stoelen.
#427Twee 0ost-Afrikaanse beeldjes van brons.
#185Een condimentset van zilver, met mosterdpot, zout-en pepervat. Duitse keuren.
Un service à condiments en argent, avec pot à moutarde, salière et poivrière. Poinçons allemandes.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#517Een verguld zamakken pendule, bovenaan getooid met twee figuren. Kleine beschadiging onderaan. Op houten voetstuk.
Guido Gezelle. Un portrait à la craie sanguine. Signé.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 25 / 40