Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig kaststel in porselein. Met romantisch handgeschilderd decor ‘Louis XV.’ ‘Dècorè Limoges’. Eén deksel beschadigd.
Een driedelig kaststel in porselein. Met romantisch handgeschilderd decor ‘Louis XV.’ ‘Dècorè Limoges’. Eén deksel beschadigd.
Mignon

Een driedelig kaststel in porselein. Met romantisch handgeschilderd decor ‘Louis XV.’ ‘Dècorè Limoges’. Eén deksel beschadigd.

Garniture de trois pièces en porcelaine. Avec un décor romantique peint à la main 'Louis XV.' 'Décore Limoges'. Un couvercle abîmé.
Dim. h 68 cm
SKU: 2709220145.
Auction day: 27 September 2022 19:00
Catalogue #145
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Mignon

  • #167
    Mignon

    Een porseleinen klokstel ‘Dècorè Limoges’. Kandelaars met 5 lichtpunten.

    Une pendule en porcelaine 'Dècorè Limoges'. Bougeoirs à 5 points lumineux.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #198
    Mignon

    Een paar siervazen. Dècorè Limoges. Eén deksel beschadigd.

    Une paire de vases décoratifs. Décoré Limoges. Un couvercle abîmé.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #700
    Mahal, Belgium

    Een machinaal geknoopt wollen tapijt.

    Un tapis de laine noué à la machine.
    No longer available
    Dim. 300 x 200 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #468

    Een lot blauw-wit Chinees porselein, bestaande uit drie kommetjes, een waterschaaltje op voet en twee bordjes. Alles onderaan gemerkt. Eén kommetje gebarsten.

    Lot en porcelaine de Chine bleue et blanche, composé de trois bols, d'un plat à eau sur pied et de deux assiettes. Tout marqué en bas. Une tasse fêlée.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm - 8 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #437
    Paul Sersté

    “Mannenhoofd”. Terracotta op houten sokkel.

    "Tête d'homme". Terre cuite sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #28

    Een karaf van rood Boheems kristal.

    Une carafe en cristal de Bohême rouge.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #257

    Een vaas en een asbak van geslepen en blauw gedubbeld Boheems kristal.

    Un vase et un cendrier en cristal de Bohême taillé et doublé bleu.
    No longer available
    Dim. H:8-25cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #343

    Een lot bestaande uit drie chromo - Liebig albums, een stickerboek van Chocolat Aigon en kleine verzameling postzegels van bijzondere uitgaves.

    Un lot composé de trois albums chromo - Liebig, un livre d'autocollants de Chocolat Aigon et une petite collection de timbres en édition spéciale.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #36

    Een rond notenhouten bijzettafeltje met gefineerd blad onder glas.

    Une table d'appoint ronde en noyer avec une tablette en placage sous verre.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm Ø: 55 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #76

    Een gefineerd notenhouten naaitafeltje met zwartgelakte poten. In het blad twee kleine luikjes met naaikussentjes aan de binnenzijde.

    Table à ouvrage en placage de noyer avec pieds laqués noirs. Dans la tablette deux petits abattants avec des tampons de couture à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. 80 x 46 x 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #163

    Een 835‰ zilveren doopschaal met deksel. Met lint in Belgische driekleur en in originele doos met gekroonde BF. Geschenk vanwege Boudewijn en Fabiola voor de geboorte van een zevende kind.

    Plat baptismal avec couvercle en argent 835‰. Avec ruban tricolore belge et dans boite d'origine avec BF couronné. Cadeau de Boudewijn et Fabiola pour la naissance d'un septième enfant.
    No longer available
    Dim. 268 g
    Estimate: € 130 / 150
  • #378

    Een lot van twee 19de eeuwse scheerbekkens, Frans en Luxemburgs.

    Lot de deux bassines à raser du 19ème siècle, française et luxembourgeoise.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 90
  • #560

    Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.

    Un coffre en chêne. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 54 x 122 x 58 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #117
    Val Saint-Lambert

    Coupe van kleurloos kristal. Op een vierkante voet en met een vergulde Griekse fries.

    Coupe de cristal incolore. Sur une base carrée et avec une frise grecque dorée.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More