Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig kaststel in porselein. Met romantisch handgeschilderd decor ‘Louis XV.’ ‘Dècorè Limoges’. Eén deksel beschadigd.
Een driedelig kaststel in porselein. Met romantisch handgeschilderd decor ‘Louis XV.’ ‘Dècorè Limoges’. Eén deksel beschadigd.
Mignon

Een driedelig kaststel in porselein. Met romantisch handgeschilderd decor ‘Louis XV.’ ‘Dècorè Limoges’. Eén deksel beschadigd.

Garniture de trois pièces en porcelaine. Avec un décor romantique peint à la main 'Louis XV.' 'Décore Limoges'. Un couvercle abîmé.
Dim. h 68 cm
SKU: 2709220145.
Auction day: 27 September 2022 19:00
Catalogue #145
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Mignon

  • #167
    Mignon

    Een porseleinen klokstel ‘Dècorè Limoges’. Kandelaars met 5 lichtpunten.

    Une pendule en porcelaine 'Dècorè Limoges'. Bougeoirs à 5 points lumineux.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #198
    Mignon

    Een paar siervazen. Dècorè Limoges. Eén deksel beschadigd.

    Une paire de vases décoratifs. Décoré Limoges. Un couvercle abîmé.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #266

    Een eikenhouten tweedeurskastje in Lodewijk XV-stijl.

    Cabinet à deux portes en chêne de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 80 x 85 x 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #461

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse bloemenvazen.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de divers vases fleuris.
    No longer available
    Dim. H:61cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #106

    Een eikenhouten klapsecretaire in neogotische stijl met twee laden onder het blad. Alle vlakken versierd met briefpaneel.

    Un secrétaire à abattant en chêne de style néo-gothique à deux tiroirs sous la tablette. Toutes les surfaces décorées d'un panneau en pli de parchemin.
    No longer available
    Dim. 141 x 125 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #546

    Een recente staande klok in eikenhouten kast.

    Une horloge grand-père récente dans une gaine en chêne.
    No longer available
    Dim. H:240cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #143
    Jean-Ossaye Mombur

    “L’enfant retrouvé”. Een gepatineerd bronzen beeld. Met vermelding ‘Médaille Beaux-Arts 1881” en “Acquis par la ville de Paris”. Gesigneerd.

    « L'enfant retrouvé ». Une statue en bronze patiné. Mentionné 'Médaille Beaux-Arts 1881' et 'Acquis par la ville de Paris'. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #277

    Een paard van zamak op houten sokkel.

    Un cheval en régule sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. H:32cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #397

    Drie clowns van veelkleurig Murano glas.

    Trois clowns en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. H. 25 - 22 - 22 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #409
    Jon Baken

    “Compositie met drie personages”. Olieverf op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1987.

    “Composition de trois personnages”. Huile sur papier. Monogrammée et datée 1987.
    No longer available
    Dim. 28 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #422

    Een Ethiopische icoon, handgeschilderd op perkament.

    Une icône éthiopienne, peinte à la main sur parchemin.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #311

    “Allen Jones Figures”, “Reves de jeunes filles” en “La danse” Een lot kunstboeken.

    « Allen Jones Figures », « Rêves de jeunes filles » et « La danse » Beaucoup de livres d'art.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #498

    “Dame met bloem”. Een beeld van kunststof op marmeren sokkel.

    "Dame à la fleur". Une sculpture en plastique sur un socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 43,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #382

    Een lot Hollands aardewerk, bestaande uit een kannetje met meerkleurig decor, een klein eivormig kruikje van de Porceleyne Fles en een kalebasvaasje.

    Lot de poterie hollandaise, composé d'une cruche à décor multicolore, d'une petite cruche ovoïde de la Porceleyne Fles et d'un vase calebasse.
    No longer available
    Dim. h 18 cm - 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More