Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen.

Een driedelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen.

Garniture de cheminée trois pièces en faïence bleue et blanche comprenant un vase couvert et deux cornets.
Online only
Dim. h: 45 cm
SKU: 2006180193.
Category: Aardewerk.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #193
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #82

    Een dekselvaas van Gouda-aardewerk met een meerkleurig bloemendecor.

    Vase couvert en poterie de Gouda à décor de fleurs polychromes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #167

    Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #175

    “Moeder en kind”. Een beeld van terracotta.

    ”Mere et enfant”. Une statue en terre cuite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #75

    Een lot van zes verschillende borden van Straatsburgs aardewerk. XIXe en XXe eeuw. Randschilfers en enkele haarscheuren.

    Lot de six assiettes différentes en faïence de Strasbourg. XIXe et XXe siècles. Quelques éclats et cheveux.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 - 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #172
    Staffordshire

    “Victoria en Albert”. Twee beelden van meerkleurig aardewerk.

    "Victoria" et "Albert". Deux statues en faïence polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #73

    Twee hoge sierkruiken van Belgisch aardewerk, versierd met een reliëfdecor van een molenlandschap. We voegen er een gelijksoortig vaasje met twee oren aan toe.

    Deux cruches hautes en faïence Belge, décor en relief représentant un paysage de moulins. Nous ajoutons un petit vase semblable avec deux poignées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 & 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #128

    Een lampje, opgebouwd uit een beeldje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vogel op een houten sokkeltje. Sokkeltje beschadigd.

    Petit lampe portée par une statuette en faïence polychrome en forme d’oiseaux sur socle en bois. Dégât au socle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cl
    Estimate: € 30 / 40
  • #134

    Een Delftse kalebasvaas met een blauw op wit decor van bloemen. Onderaan gemerkt.

    Gourde en faïence de Delft à décor bleu et blanc de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #112

    “Koppel”. Een beeld grijsgeglazuurd aardewerk op houten sokkel.

    “Couple”. Sculpture en faïence à glaçure grise sur socle en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #143

    Een schaal van keramiek uit de jaren ‘70.

    Un plat en céramique, années '70.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #144

    Een theepotje en een vaasje op voetjes van meerkleurig aardewerk. Het eerste onderaan gemerkt. Rouen, XIXe eeuw.

    Une théière et un petit vase sur pied en faïence polychrome. Ce premier porte une marque en dessous. Rouen, XIXième siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #230
    Carltonware

    Een tête-a-tête van meerkleurig aardewerk, versierd met een reliëfdecor van bloemen. Onderaan gemerkt.

    Tête-à-tête en faïence polychrome décorée de fleurs en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #171
    Gouda

    Een vaas van polychroom plateelwerk. Onderaan gemerkt.

    Un vase en faïence polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #126
    Boch

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een Chinees decor. Onderaan gemerkt.

    Vase couvert en faïence polychrome à décor chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #142

    Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.

    Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #219

    Een lot varia, bestaande uit een aardewerken pot, twee Engelse bordjes, een kobaltblauw vaasje en een modern kunstwerk van gips.

    Lot varié comprenant un pot en grès, deux assiettes anglaises, un vase en bleu cobalt et un objet d’art en plâtre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 12
  • #188

    Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.

    Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 120 / 160
  • #147

    Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.

    Rumtopf en faïence brune. Barvaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #93

    Een siervaas van beige en groen geglazuurd aardewerk met vogels en florale motieven in reliëf versierd.

    Vase en faïence beige et verte décoré de fleurs et d’oiseaux en relief. Anses imitant des cordes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #221

    Twee kommen van Europees aardewerk met een meerkleurig Chinees decor.

    Deux bols en faïence européenne à décor chinois polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19,5 & 20,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #109

    Vaas van Vlaams aardewerk met meerkleurig disteldecor in reliëf op bruine fond.

    Vase en faïence flamande à décor de chardons en relief sur fond brun.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #198

    Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van vogels en druiven.

    Un vase en faïence de Perse à décor polychrome d’oiseaux et raisins.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #160

    Een jardinière op voet van meerkleurig aardewerk met koperen montuur en voet.

    Jardinière sur pied en faïence polychrome. Base et monture en cuivre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #117

    Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.

    Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #158

    Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.

    Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm (kruik)
    Estimate: € 80 / 100
  • #202

    Een lot Duitstalige lectuur: - Gebundelde uitgaves van het ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’ uit 1953 - Gebundelde uitgaves van tijdschrift ‘Jugend’ uit 1914 - “Kunst und Geschichte” 1910. - Een uitgave met houtsnedes naar Albrecht Dürer - Twee uitgaves van het tijdschrift ‘Innen-Dekoration’ uit 1921 en 1931. - “Reise um die Erde”. Twintig uitgaves. - “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929. We voegen er twee uitgaven van het Franse tijdschrift ‘Art et décoration’ uit 1932 aan toe.(..)

    Een lot de lecture Allemander: - Edition ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’, 1953 - Editions du magazine ‘Jugend’ , 1914 - “Kunst und Geschichte” 1910. - Une édition de gravures sur bois par Albrecht Dürer - Deux éditions du magazine ‘Innen-Dekoration’ , 1921 et 1931. - “Reise um die Erde”. Vingt éditions. - “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929. Nous ajoutons ‘Art et décoration’ de 1932.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 120
  • #225

    Twee kleine bustes van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, omstreeks 1900.

    Deux petits bustes en ivoire sculpté. Travail africain vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 12 & 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #270
    Théodore Fourmois
    Period: 1814 - 1871

    “Landschap met vijver en eendenverblijf”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.

    “Paysage à l’étang et à la cabane à canards”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #156

    Een kalebasvaas van Delfts aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Une gourde en faïence de Delft, décor fleuri polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #130

    Een paar appliques, versierd met glazen kraaltjes.

    Paire d’appliques décorées de perles en verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #293

    “Imaginair landschap met een Hindoe god die een boom uitrukt en diverse dieren”. Gouache op zijde. XIXde eeuw.

    Paysage imaginaire avec une divinité hindoue arrachant un arbre et avec des animaux divers. Gouache sur soie. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 68 x 53 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #200

    “Dictionnaire universel et classique d’histoire et de géographie”. Vier delen. Brussel, 1853. Eén lederen band beschadigd.

    “Dictionnaire universel et classique d’histoire et de géographie”. Quatre volumes. Bruxelles, 1853. Une reliure est endommagée.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #25

    Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.

    Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #368

    Een paar gravures met religieuze taferelen.

    Une paire de gravures représentant des scènes religieuses.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #83

    Twee vazen van geslepen kleurloos kristal met verzilverde montuur. Eén gemerkt van Val St. Lambert. Deze laatste met randschilfer.

    Deux vases en cristal taillé incolore avec montures en argent. L'un est marqué Val St. Lambert. Le deuxième avec un éclat au rebord.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 & 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #139

    Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.

    Deux bordures en dentelle machinale noire.
    No longer available
    Online only
    Dim. 230 x 9 en 520 x 9 cm
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More