Similar lots by type
-
#610Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal met groen decor. Gemerkt.
Un vase en cristal taillé à décor vert. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 70 / 90 -
#307Een drageoir en een karaf van geslepen kleurloos kristal.
Un drageoir et une carafe en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 27 & 42 cmEstimate: € 35 / 50 -
#500Een olie- en azijnstelletje met kristallen flesjes in 813‰ zilveren montuur. Mogelijk Duitsland, XIXe eeuw. 230 gram (zonder flesjes).
Un ensemble d'huile et de vinaigre avec des bouteilles en cristal dans des montures en argent 813 ‰. possible Allemagne, XIXème siècle. 230 grammes (sans bouteilles.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#700Een vijfarmig Venetiaans luchtertje, versierd met kristallen pendeloques. We voegen er twee gelijkaardige appliques aan toe.
Une lampe vénitienne à cinq bras, décorée de pendeloques en cristal. Nous ajoutons deux appliques similaires.No longer availableDim. h: 60 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#365Kosta BodaEen designschaal van kleurloos Zweeds kristal, model 77710 naar ontwerp van Goran Warff.
Un bol design en cristal suédois incolore, modèle 77710 d'après un dessin de Goran Warff.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#510Een zilveren tafelstelletje met kristallen recipiënten en met twee lepeltjes. Mogelijk Oostenrijk of Duitsland. 812‰. 590 gram bruto (met kristal).
Une table en argent avec des récipients en cristal et deux cuillères. Peut-être en Autriche ou en Allemagne. 812 ‰. 590 grammes brut (avec cristal).No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#698Een asbak van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Un cendrier en cristal doublé mauve taillé. Probablement Val St. Lambert, mais non marqué.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#674Een lot van twintig geslepen kristallen glazen, bestaande uit vier rodewijnglazen, drie wittewijnglazen, vier aperitiefglazen en vier champagnecoues, alsook twee glazen met groene kelk en drie met rode kelk.
Un lot de vingt verres en cristal taillé, composé de quatre verres à vin rouge, trois verres à vin blanc, quatre verres à apéritif et quatre coues à champagne, ainsi que deux verres avec un calice vert et trois avec un calice rouge.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#241Val St. LambertEen paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de chandeliers en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#411Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal. Met originele stoppen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal taillé clair. Avec bouchons d'origine. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#338Twee verschillende geslepen kristallen vazen met messingen monturen, waarbij één kleurloze en één rode. De kleurloze met randschilfer.
Deux vases en cristal taillé différents avec des montures en laiton, un incolore et un rouge. Le verre incolore avec éclats au bord.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#361Een karafje met bolvormige dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.
Carafon au bouchon sphérique et six gouttes assorties. Leerdam.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 200 / 240 -
#318Val St. LambertTwee verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal, waarbij één met verguld messingen montuur. Beide gemerkt onderaan.
Deux vases différents en cristal incolore taillé, l'un avec une monture en laiton doré. Tous deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 24,5 & 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#458Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#248Val St. LambertEen grote vaas van roze kristal. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de basis.
Un grand vase en cristal rose. Marqué en bas. Eclat à la base.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#457AnkerlichtEen metalen scheepslantaarn.
Lanterne de navire en métal.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#284Jan VanrietPeriod: °1948“Lenin in Antwerpen”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1992 achteraan.
Lénine à Anvers . Technique mixte. Signé et daté 1992 au dos.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 100 / 160 -
#370Een rond salontafeltje met onyxen blad op messingen driepoot.
Une table basse ronde avec plateau en onyx sur un trépied en laiton.No longer availableDim. Ø: 50 cm h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#606Een rustiek tafeltje met een lade.
Une table rustique avec un tiroir.No longer availableDim. 50 x 76 cmEstimate: € 30 / 40 -
#662Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969“Sloep op de oever”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
Chaloupe au bord de l’eau . Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#594Not Under command -MeteoriteEen scheepslantaarn van messing en koper.
Lanterne de navire en laiton et cuivre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#629Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972Twee portretten van André Van den Sande, zijn privéleerling. Olieverf op paneel. Beide met opdracht aan achterzijde.
Deux portraits d'André Van den Sande, son élève particulier. Huile sur panneau. Tous deux avec dédicace au dos.No longer availableDim. 18 x 14 & 22 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#391Een bol vaasje van meerkleurig glas. Gesigneerd.
Un vase sphérique en verre multicolore. Signé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#360Een laag houten tafeltje met lade. Zuid- Indië.
Une table basse en bois avec tiroir. Indes du Sud.No longer availableDim. 31 x 47 x 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#422Jan VanrietPeriod: °1948“De Boekenomhelzing”. Aquatint. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 8/10 buiten de plaat.
L'étreinte du livre . Aquatinte. Signée, datée et numérotée 8/10 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 60 / 70 -
#315Een 18 K geelgouden ketting met hanger. Qu’hier, Que demain.
Chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif “Qu’hier, Que demain”.No longer availableDim. 5,94 gEstimate: € 100 / 150 -
#316Grote kerkkandelaar op driepoot van gedreven koper.
Grand lustre sur une base en cuivre ciselé.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 25 / 50



