Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig klokstel van aardewerk en geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars en gedecoreerd met een verguld bloemendecor op rode fond. Omstreeks 1900.

Een driedelig klokstel van aardewerk en geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars en gedecoreerd met een verguld bloemendecor op rode fond. Omstreeks 1900.

Garniture de cheminée trois pièces en faïence et cuivre jaune comprenant une pendule et deux candélabres et décorée de fleurs dorées sur fond rouge. Vers 1900.
Dim. h: 68 cm
SKU: 2405160583.
Category: Klokstel.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #583
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #338

    Een schouwpendule van zwart en roze marmer met monturen van zamak. XIXe eeuw.

    Pendule en marbre rose et noir aux montures en régule. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #581

    Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van zwart en grijsgeaderd marmer en aan weerskanten versierd met een messingen leeuwenkop. Omstreeks 1900. Glas voor wijzerplaat manco.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre noir veiné gris, des deux côtés décorées d’une tête de lion en laiton. Vers 1900. Verre du cadran manque.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #118

    Een schouwpendule van zamak en zwart marmer, versierd met twee kinderen

    Pendule en régule et marbre noir surmontée de deux enfants.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #142
    Edgard Heirman

    “Wilg met Mariabeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.

    “Saule à la chapelle”. Huile sur toile. Signée et datée 1974.
    No longer available
    Dim. 71 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #465

    Een kleine en een grote luchter van geel koper met kristallen kraaltjes.

    Un grand et un petit lustre en cuivre jaune aux perles en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #349

    Een lot van vier fotoportretten en één olieverfportret op doek. Begin XXe eeuw.

    Lot de quatre portrait photographiés et un portrait en huile sur toile. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #710

    Een handgeknoopt zijden karpetje en een bidkleedje. Het laatste met slijtage.

    Carpette en soie et une carpette de prière. Cette dernière usée.
    No longer available
    Dim. 98 x 67 & 83 x 130 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #117

    Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een bord, een een sierdoos op voet met koperen monturen en een meisje met papegaai.

    Lot de trois pièces en porcelaine: une assiette, un milieu de table couvert et une statuette d’une fille au perroquet.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #125

    Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. (te herstellen).

    Montre de poche en or jaune 18 ct gravée. A réparer.
    No longer available
    Dim. Bruto: 48,94 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #112
    Edmond De Meulenaere
    Period: 1884 - 1963

    “Havenzicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #344
    Dries Van den Broeck
    Period: 1923 - 1995

    “Hoevezicht”, “Dorpszicht”, “Windmolen”, “Straatzicht” en “Boszicht”. Aquarel en olieverf. Allen gesigneerd en resp. gedateerd 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.

    “Vue de ferme”, “Vue de village”, “Moulin à vent”, “Scène de rue” et “Paysage boisé”. Aquarelle et huile. Signées et respectivement datées 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #372
    Bertha Gooris

    “Stilleven met fruit”. Pastel. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    “Nature morte aux fruits”. Pastel. Signé et daté 1900.
    No longer available
    Dim. 37 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #36

    Een commode van mahoniefineer in Louis-Philippestijl. Bovenaan een lade in doucine boven drie grote, rechte laden.

    Commode en placage d’acajou ouvrant à quatre tiroirs dont le supérieur en doucine. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. b. 116 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #539
    Manuel Trinidad

    “Que sera del corazon?”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1972.

    “Que sera del corazon”. Huile sur toile. Signée. Datée 1972 au verso.
    No longer available
    Dim. 84 x 119 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #635

    Een gevarieerd lot aardewerk en porselein met o.a. Delftse vaasjes, een Chinese schotel, schaaltjes, kopjes, ...

    Lot varié de faïences et de porcelaines dont vases en Delft, un plat chinois, des petits plats, des tasses etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More