Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig klokstel van aardewerk en geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars en gedecoreerd met een verguld bloemendecor op rode fond. Omstreeks 1900.

Een driedelig klokstel van aardewerk en geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars en gedecoreerd met een verguld bloemendecor op rode fond. Omstreeks 1900.

Garniture de cheminée trois pièces en faïence et cuivre jaune comprenant une pendule et deux candélabres et décorée de fleurs dorées sur fond rouge. Vers 1900.
Dim. h: 68 cm
SKU: 2405160583.
Category: Klokstel.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #583
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #581

    Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van zwart en grijsgeaderd marmer en aan weerskanten versierd met een messingen leeuwenkop. Omstreeks 1900. Glas voor wijzerplaat manco.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre noir veiné gris, des deux côtés décorées d’une tête de lion en laiton. Vers 1900. Verre du cadran manque.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #118

    Een schouwpendule van zamak en zwart marmer, versierd met twee kinderen

    Pendule en régule et marbre noir surmontée de deux enfants.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #338

    Een schouwpendule van zwart en roze marmer met monturen van zamak. XIXe eeuw.

    Pendule en marbre rose et noir aux montures en régule. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #176

    Een buffetkast van gemoulureerd eikenhout met drie laden boven drie paneeldeuren. XIXe eeuw.

    Buffet en chêne mouluré ouvrant à trois portes en dessous de trois tiroirs. Style Régence du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #737

    Een knielende Boeddhistische tempelwachter van verguld hout op een bijpassende sokkel.

    Gardien de temple bouddhiste en bois doré sur socle assorti.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #686

    Een mahoniehouten speeltafeltje in Lodewijk XV- stijl met een klapblad

    Table à jeux en acajou de style Louis XV. Avec abattant.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #799

    Een lot varia, bestaande uit houten doosjes, een Japanse wijze, een dambord, een koperen schaaltje, enz.

    Lot varié comprenant des boîtes en bois, un sage japonais, un jeu de dames, un petit plat en cuivre etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #596

    Een hoge klapsecretaire met twee maal zes laden naast twee deurtjes. XIXe eeuw.

    Secrétaire à abattant haut ouvrant à deux fois six tiroirs à côté de deux petites portes. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 138 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #247
    Bouret

    “Herderinnetje”. Een bronzen beeld met onderschrift: “Vaarwel , o dierbaar plekje grond waar eens mijn wiegje stond”. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Jeune bergère”. Sculpture en bronze, souscrit: “Vaarwel , o dierbaar plekje grond waar eens mijn wiegje stond”. Signée, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #511

    Een geisha en een jongen met een hondje van gesculpteerd jade op houten sokkeltjes.

    Une geisha et un garçon avec son chien. Deux statuettes en jade sculpté avec leurs socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #436

    Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.

    Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.
    No longer available
    Dim. b: 150 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #53

    Een lot porselein, bestaande uit een zingend engeltje en een groepje van een jongetje en een meisje van Goebel, een engeltje met fluit van Lladro en een porseleinen vogeltje.

    Lot de porcelaines comprenant un angelot chantant et un groupe d’un petit garçon et une petite fille par Goebel, un angelot jouant la flûte par Lladro et un oiseau en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #135

    Een halssnoer van zoutwater parels met zilveren slot.

    Collier de perles marines à fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 450
  • #10

    Een driedelig kaststel in art nouveaustijl, bestaande uit een jardinière en twee vazen van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Garniture de cheminée art nouveau comprenant une jardinière et deux vases en faïence polychrome décorés de fleurs en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #271

    Twee bronzen XVIIIde eeuwse vijzels.

    Deux mortiers en bronze. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. H 8 en 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More