#581Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van zwart en grijsgeaderd marmer en aan weerskanten versierd met een messingen leeuwenkop. Omstreeks 1900. Glas voor wijzerplaat manco.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre noir veiné gris, des deux côtés décorées d’une tête de lion en laiton. Vers 1900. Verre du cadran manque.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#118Een schouwpendule van zamak en zwart marmer, versierd met twee kinderen
Pendule en marbre rose et noir aux montures en régule. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100
#390Lagerfeld facticeVijf verschillende voorbeelden van flesjes parfum.
Cinq différentes factices de bouteilles de parfum.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#657Een paar cloisonné gemberpotten met bloeiende prunus op blauw veld. Chinees werk.
Paire de pots à gingembre en cloisonné décorés de prunus en fleurs sur fond bleu. Travail chinois.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#741Een coupe van okerkleurig glas in een smeedijzeren montuur, versierd met rozen.
#569“Compositie met stucwerk”. Met handtekening, Russische school.
Composition en stuc. Porte une signature. Travail russe.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#532Paul PermekePeriod: 1918-1990“Kustlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 600 / 800 -
#105Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en twee Colombiaanse smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 2,00 ct et de deux émeraudes de Colombie ayant un poids total de ± 3,00 ct.No longer availableDim. 4,54 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#509“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
#788Een bijzettafeltje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl.
#51Val St. LambertEen coupe en een vaas op voet van kleurloos geslepen kristal. De tweede gemerkt.
Une coupe et un vase à piédouche en cristal taillé incolore. Le vase avec griffe.No longer availableEstimate: € 100 / 120