Similar lots by type
-
#118Een schouwpendule van zamak en zwart marmer, versierd met twee kinderen
Pendule en régule et marbre noir surmontée de deux enfants.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#338Een schouwpendule van zwart en roze marmer met monturen van zamak. XIXe eeuw.
Pendule en marbre rose et noir aux montures en régule. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#581Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van zwart en grijsgeaderd marmer en aan weerskanten versierd met een messingen leeuwenkop. Omstreeks 1900. Glas voor wijzerplaat manco.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre noir veiné gris, des deux côtés décorées d’une tête de lion en laiton. Vers 1900. Verre du cadran manque.No longer availableEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#798Een paar gietijzeren jardinières met twee oren. Lodewijk XIV-stijl.
Paire de jardinières en fonte à deux anses. Style Louis XIV.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#697Franklin Mint“Mercedes 300 SL” & “Volkswagen Beetle”. Twee schaalmodellen.
“Mercedes 300 SL” et “Volkswagen Cochinelle”. Deux modèles de voitures.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#222Raphaele Stoffelen“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau de pêche amarré”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 89 x 54 cmEstimate: € 200 / 250 -
#97Een kolompendule van hout en geel koper.
Pendule à colonnes en bois et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 4 -
#500Een partij miniatuur eau de parfums en eau de toilettes van verschillende merken. De bijlage met ml in te bekijken tijdens tentoonstelling.
Collection d’eaux de parfum et de toilette miniatures de différents marques. L’annexe au volumes sera disponible pendant l’expo.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#218Een zilveren bestek voor twaalf personen: 12 grote en 12 kleine lepels, 12 grote en 12 kleine vorken, een serveervork en-lepel. Keuren van Amsterdam 1844, 1e gehalte (934‰) en makersmerk van Hendrik Helweg. En dienlepels met vergelijkbaar motief: een gebakschep, tweede gehalte, datumletter b voor 1861, maker V.H. en verder Nederlandse merken van 1921, 1927, 1928. Bovendien een kleine lepel gemerkt J.B. Landry (Parijs, 1833-1856), een toeristisch lepeltje gemerkt Sterling met afbeelding van Moun(..)
Couvert en argent massif pour douze personnes: 12 grandes et 12 petites cuillères, 12 grandes et 12 petites fourchettes, une fourchette et une cuillère de service. Poinçons d’Amsterdam 1844, 1e titre (934‰) et orfèvre Hendrik Helweg. Des cuillères de service aux motifs semblables: une pelle à tarte, deuxième titre, lettre date B pour 1861, orfèvre V.H. et puis des marques des Pays-Bas pour 1921, 1927, 1928. En plus une petite cuillère aux poinçons de J.B. Landry (Paris 1833-1856), une petite cui(..)No longer availableDim. 3923,65 gEstimate: € 2400 / 3000 -
#40Lot diverse decoraties.
Lot de décorations diverses.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#474HerendEen cachepot van monochroom wit en verguld porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Hongaars werk. Onderaan gemerkt.
Cache-pot en porcelaine blanc et doré à décor de fleurs peintes à la main. Travail hongrois. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#273Art nouveau beeldje van een jonge vrouw. Zamac.
Sculpture art nouveau d’une jeune femme. Régule.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#13Een paar porseleinen popjes met kanten kleertjes. XIXe eeuw.
Paire de poupées aux têtes en porcelaine et aux vêtements bordés de dentelle. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#245Een klokje van gefineerd hout en koper in art decostijl, boven- en onderaan versierd met de dierenriem.
Pendule murale en bois de placage et cuivre de style art déco. Le bas et le haut décorés des signes du zodiaque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#666Chinese armstoel van rijkelijk gebeeldhouwd hardhout, versierd met drakenmotief.
Fauteuil chinois en bois de fer richement sculpté décoré de dragons.No longer availableEstimate: € 150 / 200

