Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig klokstel van aardewerk en geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars en gedecoreerd met een verguld bloemendecor op rode fond. Omstreeks 1900.

Een driedelig klokstel van aardewerk en geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars en gedecoreerd met een verguld bloemendecor op rode fond. Omstreeks 1900.

Garniture de cheminée trois pièces en faïence et cuivre jaune comprenant une pendule et deux candélabres et décorée de fleurs dorées sur fond rouge. Vers 1900.
Dim. h: 68 cm
SKU: 2405160583.
Category: Klokstel.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #583
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #338

    Een schouwpendule van zwart en roze marmer met monturen van zamak. XIXe eeuw.

    Pendule en marbre rose et noir aux montures en régule. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #118

    Een schouwpendule van zamak en zwart marmer, versierd met twee kinderen

    Pendule en régule et marbre noir surmontée de deux enfants.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #581

    Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van zwart en grijsgeaderd marmer en aan weerskanten versierd met een messingen leeuwenkop. Omstreeks 1900. Glas voor wijzerplaat manco.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre noir veiné gris, des deux côtés décorées d’une tête de lion en laiton. Vers 1900. Verre du cadran manque.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #576
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 242 x 172 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #234

    “Bloementuin”. Olieverf op board. Gesigneerd, Poolse school.

    “Jardin fleuri”. Huile sur carton. Signé. Ecole polonaise.
    No longer available
    Dim. 28 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #502
    Frans Nielsen

    “Prismatische variaties c”. Zeefdruk. Gesigneerd, genummerd 74 en gedateerd ‘81.

    “Variations prismatiques c”. Sérigraphie. Signée, numérotée 74 et datée 81.
    No longer available
    Dim. 48 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #399

    “Boerenkermis”. Mooi ingelijste reproductie van een werk van David Teniers.

    “Kermesse de campagne”. Reproduction d’un tableau de David Teniers. Beau cadre.
    No longer available
    Dim. 85 x 115 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #456

    Een serie van zes gebeeldhouwde en gedraaide eikenhouten stoelen in regionale stijl. XIXde eeuw.

    Suite de six chaises en chêne sculpté et tourné de style rustique. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #59
    Jozef Tilleux

    “Begijnhofkerk te Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Eglise du béguinage de Lierre”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #779
    Frans Slager
    Period: 1876-1953

    “Hoevezicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 75 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #498

    Een gesculpteerde stenen vijzel.

    Mortier en pierre sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #10

    Een driedelig kaststel in art nouveaustijl, bestaande uit een jardinière en twee vazen van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Garniture de cheminée art nouveau comprenant une jardinière et deux vases en faïence polychrome décorés de fleurs en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #516

    Een klapsecretaire van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met een lade boven en twee laden onder het klapblad en bovenaan een groen marmeren blad.

    Secrétaire à abattant en bois patiné blanc d’inspiration Louis XVI. Un tiroir vers le haut et deux vers le bas. Tablette en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 148 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #327

    Een kruisbeeld van zwartgelakt hout en schildpad met een Corpus Christi van gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw.

    Crucifix en bois noirci et écaille avec un corpus en ivoire sculpté. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #793

    Een houten bijzetmeubeltje met twee laden in Régencestijl.

    Meuble d’appoint ouvrant à deux tiroirs de style Régence.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More