Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig klokstel van aardewerk en geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars en gedecoreerd met een verguld bloemendecor op rode fond. Omstreeks 1900.

Een driedelig klokstel van aardewerk en geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars en gedecoreerd met een verguld bloemendecor op rode fond. Omstreeks 1900.

Garniture de cheminée trois pièces en faïence et cuivre jaune comprenant une pendule et deux candélabres et décorée de fleurs dorées sur fond rouge. Vers 1900.
Dim. h: 68 cm
SKU: 2405160583.
Category: Klokstel.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #583
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #338

    Een schouwpendule van zwart en roze marmer met monturen van zamak. XIXe eeuw.

    Pendule en marbre rose et noir aux montures en régule. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #118

    Een schouwpendule van zamak en zwart marmer, versierd met twee kinderen

    Pendule en régule et marbre noir surmontée de deux enfants.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #581

    Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van zwart en grijsgeaderd marmer en aan weerskanten versierd met een messingen leeuwenkop. Omstreeks 1900. Glas voor wijzerplaat manco.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre noir veiné gris, des deux côtés décorées d’une tête de lion en laiton. Vers 1900. Verre du cadran manque.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #84
    Emiel Van Damme
    Period: °1885

    “Venetië”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Venise”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #28

    Een olielamp van geïriseerd glas en koper op een voetstuk van arduin en brons. Tijdperk art nouveau.

    Lampe à huile en verre irisant et cuivre. Base en pierre et bronze. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #715

    Een dubbelzijdig bureau van mahoniehout. Het blad bekleed met vachette. XIXe eeuw.

    Bureau à double face en acajou. Tablette recouverte de vachette. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 120 x 150 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #140
    Jaeger-Lecoutre

    Een 18 karaats geel gouden herenhorloge. Genummerd.

    Montre d’homme en or jaune 18 ct. Numérotée.
    No longer available
    Dim. Bruto: 29,79 g
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #465

    Een kleine en een grote luchter van geel koper met kristallen kraaltjes.

    Un grand et un petit lustre en cuivre jaune aux perles en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #413

    Een lot van eenentwintig souvenirlepeltjes, waarvan twaalf zilveren.

    Lot de 21 cuillères à souvenir dont douze en argent.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #309

    Een Mariabeeld met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp. Geflankeerd door twee Brusselse hoornvaasjes, eveneens onder stolpen.

    Vierge à l’Enfant en porcelaine polychrome dite Vieux Bruxelles. Sous globe en verre. Flanquée de deux cornets en Vieux Bruxelles, également sous globes en verre.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #166

    Een mahoniehouten tweedeursbibliotheek in Georgian stijl.

    Bibliothèque en placage d’acajou ouvrant à deux portes vitrées à lattes. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #34

    Een paar met aquarel ingekleurde gravures van vogels. XIXe eeuw.

    Paire de gravures aquarellées représentant des oiseaux. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 23 x 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #508

    Twee dekselvaasjes en een wierookbrander van meerkleurig Satsuma-aardewerk.

    Deux vases couverts et un encensoir en faïence polychrome de Satsuma.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #689

    Bronzen luchter in Lodewijk XIV-stijl, 9 armen.

    Lustre en bronze de style Louis XI à huit branches.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 280
  • #153

    Twee koralen.

    Deux pièces de corail.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More