#118Een schouwpendule van zamak en zwart marmer, versierd met twee kinderen
#581Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van zwart en grijsgeaderd marmer en aan weerskanten versierd met een messingen leeuwenkop. Omstreeks 1900. Glas voor wijzerplaat manco.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre noir veiné gris, des deux côtés décorées d’une tête de lion en laiton. Vers 1900. Verre du cadran manque.No longer availableEstimate: € 200 / 240
#506Een klapsecretaire van notenhout met twee kleine boven drie grote laden. Achter het klapblad diverse kleine laden en opbergvakken. Engelse stijl.
Secrétaire à abattant en noyer ouvrant à deux petits et trois grands tiroirs. Derrière l’abattant plusieurs petits tiroirs et cages. Style Georgian.No longer availableDim. b. 89 cmEstimate: € 180 / 200 -
#517Een Afrikaans houten voorouderbeeld, getooid met veren.
#569“Compositie met stucwerk”. Met handtekening, Russische school.
Composition en stuc. Porte une signature. Travail russe.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#766Vijf eikenhouten begijnenstoeltjes met rechte ruggen. Lichtjes afwijkende vormen. XIXe eeuw.
#254Een grote fractie apatiet.
Une grande fraction d’apatite.No longer availableEstimate: € 120 / 130 -
#294“Dorpsscène”. Gewassen pentekening. Draagt handtekening: Filarski.
#610Nina Ricci“L’air du Temps”. Een body crème van 200 ml en zeep van 100 gr.
#544Signature ModelsEen schaalmodel van een zwarte Lincoln Zephyr convertible 1939.
Modèle d’une Lincoln Zephyr Convertible noire de 1939.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#478Een bronzen vaas, versierd met een decor van vogels in reliëf. Chinees werk.
Vase en bronze à décor d’oiseaux en relief. Travail chinois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 120