Similar lots by type
-
#362Vijf ronde miniatuurtjes met portretten van dames en heren uit de XIXde eeuw. In gedraaide zwarte perenhouten lijstjes.
Cinq miniatures rondes avec des portraits de femmes et hommes du XIXième siècle. Encadrement en poirier torsadé.No longer availableDim. Ø lijst 9,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#758Een Duitse bierkruik van aardewerk met een meerkleurig militair decor ter ere van 1914 met een ijzeren kruis op het tinnen deksel.
Chope à bière allemande en faïence à décor militaire polychrome commémorant la guerre de 1914 avec croix de fer sur le couvercle en étain.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#233Kruik van geglazuurd steengoed.
Une cruche en grès à glaçure.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#193Een driedelig klokstel van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré de style Louis XV comprenant une pendule et deux candélabres avec chaque fois cinq lumières.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 150 / 200 -
#303Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#461Een gevarieerd lot meerkleurig aardewerk en porselein met o.a. Imaricoupes, Brusselse hoornvaasjes,...
Lot varié de porcelaines et de faïences polychromes dont des coupes d’Imari, des cornets de Bruxelles etc.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#761Albert PoelsPeriod: 1903-1984“Madonna met kind”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.
“Vierge à l’Enfant”. Statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#715Een paar aardewerken boekensteunen in de vorm van duiven. Modelnummer onderaan.
Paire de serre-livres en faïence en forme de pigeons. Numérotés sous la base.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#534Michel Hereman“Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démoniaque”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#663Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit twee kruiken en een voetstoofje met houten bakje. Omstreeks 1800.
Lot de faïences flamandes comprenant deux cruches et un chauffe-pieds à encadrement en bois. Vers 1800.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#393H. BecquetEen aardewerken pendule, bovenaan getooid met twee windhonden en met een blauw op wit decor van een molen in een landschap. Achteraan gemerkt.
Une pendule en faïence, le dessus décoré de deux lévriers, et décor bleu sur fond blanc d’un moulin dans un paysage.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#532Een aardewerken amfoor. Een bodemvondst.
Amphore en faïence. Trouvaille archéologique.No longer availableDim. l: 72 cmEstimate: € 100 / 160 -
#328Een paar borden van meerkleurig Frans aardewerk. Omstreeks.
Deux assiettes en faïence française.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#791StaffordshireEen servies voor twaalf personen met het decor “Royal Mail”, bestaande uit grote en kleine borden, kommetjes en kopjes. Twee kopjes manco. Onderaan gemerkt.
Service pour douze personnes à décor “Royal Mail”, comprenant grandes et petites assiettes, bols et tasses. Deux tasses manquent. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#344Een jardinière van blauw en wit aardewerk met een decor van een schaapherder met zijn kudde.
Une jardinière en faïence bleue et blanche avec un décor de berger et troupeau de moutons.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#363SèvresEen rechthoekige doos op vier voluutpootjes. Kobaltblauw porselein met een stilleven in een uitsparing op het deksel. Onderaan gemerkt.
Une boite rectangulaire sur quatre pieds volutes. Le couvercle est décoré de porcelaine bleue cobalt avec une nature morte.No longer availableDim. 20,5 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#548Een paar vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk met een decor van bloemen en met linten aan ringen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900. Kleine restauratie aan één vaas.
Paire de vases en faïence polychrome de Satsuma à décor de fleurs et de rubans dans des anneaux en relief. Marque sous la base. Vers 1900. Petite restauration à l’un des deux.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#138Een schouwpendule van verguld koper en albast, getooid met allegorische beelden van de visserij en de jacht. Compleet.
Une pendule de cheminée en cuivre doré et albâtre, décorée de scènes de chasse et de pêche. Complète.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#231Mestdagh Meyers à AnversEen schouwpendule van arduin in Napoleon III-stijl, versierd met verguld brons en bovenaan getooid met drie musicerende putti. De wijzerplaat gemerkt. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en pierre de taille, style Napoléon III, décoration de bronze doré et au dessus trois putti musicaux. Le cadran porte une marque. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 46,5 cmEstimate: € 400 / 500 -
#613Een grote antieke aardewerken mengvat. Zuid Europa.
Grand récipient ancien en grès. Méditerranéen.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#348Een dekselvaas van Gouda-aardewerk met een handgeschilderd meerkleurig decor.
Une potiche en terre cuite Gouda avec décor peint à la main polychrome.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 40 -
#558H. PoncetEen Chinese godheid van meerkleurig aardewerk. Achteraan gesigneerd. Gerestaureerd.
Un dieu chinois en faïence polychrome. Signature à l’arrière. Restauré.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#367Twee verschillende aardewerken theepotten met resp. zwart en geel glazuur. We voegen er een rond albasten blad aan toe.
Deux théières en grès à glaçure en noir et jaune. Nous ajoutons un plateau en albâtre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#481Een lot van twee balustervaasjes en een ronde vaas van Satsuma-aardewerk. Een haarscheur.
Deux vases balustres et un vase rond en faïence de Satsuma. Un cheveu.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#248Engels brievenkastje van wortelnoot. Tijdperk Victoria.
Un petit cabinet à courrier anglais en bois de ronce. Epoque Victoria.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#111Een verguld messingen pendule, getooid met een vrouw met een tamboerijn. Tijdperk Empire.
Une pendule en laiton doré, décoration d’une femme et tambourin.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 300 / 500 -
#219Leo Van Droogenbroeck“Zuiders stadje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met inscriptie achteraan: “Les Toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951”.
”Ville du Sud”. Huile sur panneau. Signé. Inscription à l’arrière: “les toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951””.No longer availableDim. 61 x 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#114Marie Ingels-PauwertPeriod: 1864-1960“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 64 cmEstimate: € 150 / 250 -
#174Maurice BlieckPeriod: 1876-1922“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 57 cmEstimate: € 400 / 600 -
#565SwarovskiEen lot voorwerpen van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een ijsbeer, een pinguïn, een steigerend paard, een appel en een peer. Allen gemerkt.
Lot d’objets en cristal taillé incolore comprenant un ours polaire, un pingouin, un cheval, une pomme et une poire. Avec marques.No longer availableDim. h: 4 - 10 cmEstimate: € 200 / 300 -
#449UNICA Kortrijk TECNICEen lot van vijf constructiedozen uit de jaren 50. Waaronder TECNIC 1 in originele toestand ( nooit gebruikt, elementen op karton) met handleiding, een TECNIC 2 met handleiding, Twee TECNIC 5 dozen, een rode en een blauwe, beide met handleiding en een TECNIC 6 doos met handleiding.
Un lot de cinq boites de constructioln, années ‘50. Comprenant TECNIC 1 état d’origine, jamais utilisé, éléments sur carton et notice d’utilisation. TECNIC 2 avec notice d’utilisation. deux boites TECNIC 5, une rouge et une bleue, tout deux avec notice d’utilisation, et une boite TECNIC 6 avec notice d’utilisation.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#786HamadanEen wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.
Un couloir d'Orient en laine, noué main.No longer availableDim. 181 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#271Een wassen Madonna met Kind getooid in diverse gewaden. Slijtage.
Vierge à l’Enfant en cire, vêtue en soie dorée. Usures.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#273Verguld bronzen zuiltje met gotische motieven. Binnenin een messingen huls met een uitvouwbaar papieren waaiertje, bovenaan te monteren. XIXde eeuw (slijtage aan papier).
Une colonnette en bronze doré, motifs gothiques. A l'intérieur se trouve un manchon en laiton, et un éventail en papier dépliant à monter vers le haut. XIXième siècle (dégâts au papier).No longer availableDim. L. 23,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#528“Keizerin”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
"Impératrice". Un netsuké en ivoire. Oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#749Main gauche van staal.
Main gauche en acier.No longer availableEstimate: € 80 / 120

