Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig klokstel van geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars in neo-barokstijl.

Een driedelig klokstel van geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars in barokstijl.

Garniture de cheminée trois pièces en cuivre jaune comprenant une pendule et deux candélabres de style baroque.
SKU: 2806160709.
Category: Klokstel.
Auction day: 29 June 2016 19:00
Catalogue #709
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #669

    Een driedelig klokstel van zwart marmer en galvanoplastie, bestaande uit een pendule en twee kandelaars in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw.

    Garniture de cheminée trois pièces en marbre noir et galvanoplastie comprenant une pendule et deux candélabres de style Napoléon III.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #335

    Een lot diertjes van geslepen kristal, met o. a. zwaantjes, uiltjes, beertjes,... deels gemerkt Swarovski. We voegen er het originele hangvitrinetje aan toe.

    Lot d’animaux en cristal taillé dont cygnes, hiboux, oursons etc. En partie marqués Swarovski. Nous ajoutons une petite vitrine à suspendre d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #168

    Een schouwklokje van brons in de vorm van een zittend engeltje op de maan het uurwerk in de vorm van een wereldbol vasthoudend. Op marmeren sokkel. Tijdperk Napoleon III.

    Pendule en bronze en forme d’un angelot assis sur la lune. Il porte le mouvement en forme d’un globe. Sur socle en marbre. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #741

    Een lot van vier bronzen tempelleeuwen.

    Lot de quatre lions de temple en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #210

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct.
    No longer available
    Dim. 5,90 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #79

    Lot van drie grafische werken. Twee aquarellen en een schilderij.

    Lot de trois oeuvres graphiques. Deux aquarelles et un tableau.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #45
    Loewe, Darling, Lolita en Arpels

    Vier vaporisators eaux de toilette van twee maal 50 en 100 ml.

    Quatre vaporisateurs d’eaux de toilette de deux fois 50 et 100 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #443

    Chinese kom met gelobde rand en versierd met vrouwenfiguren.

    Bol chinois à bord lobé et décoré de femmes.
    No longer available
    Dim. H. 9,5 cm, Ø 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #161

    “Olympia 1936’. Met originele stofkaft.

    “Olympia 1936”. Avec étui de protection original.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #117

    Twee vazen van zachte pasta met een meerkleurig en verguld bloemendecor.

    Deux vases en pâte tendre à décor polychrome et doré de fleurs.
    No longer available
    Dim. H: 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #699

    “La poésie”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Mathurin Moreau.

    “La Poésie”. Une statue en bronze patinée bicolore. D’après une oeuvre par Mathurin Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #23
    Val St. Lambert

    Een kleine en een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, de bodem versierd met een fruitdecor in reliëf.

    Une petite et une grande coupe en cristal taillé incolore, le fond décoré de fruits en relief.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #260

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale turkooiscabochon van ± 8 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct entourant un cabochon de turquoise de ± 8 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1500 / 1600
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More