#395Rodania
Een roestvrij stalen quartzhorloge.
Une montre en acier inoxydable quartz.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#43
#579
#46
Een gefineerd mahoniehouten kaarttafeltje met vilten blad.
#214
Een paar antieke Brusselse hoornvazen onder grote stolpen.
#574
#236
Een Napoléon III buffet van zwart perenhout met Boulle marqueterie, met een in accolade gebogen front en met één deur ingelegd met geel koper en rood schildpad. Witmarmeren blad, vergulde bronzen monturen. Lichte letsels aan het fineer.
Buffet Napoléon III en poirier noirci et marqueté dans la façon de Boulle. Front en accolade ouvrant à une porte incrustée de cuivre jaune et d’écaille rouge. Tablette en marbre blanc, montures en bronze doré. Légers dégâts au placage.No longer availableDim. 104 x 112 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#38
Een lot schaalmodellen van militaire voertuigen. Dinky Toys & Corgi Toys
De nombreux modèles réduits de véhicules militaires. Dinky Toys & Corgi ToysNo longer availableEstimate: € 50/80 -
#711
Een luchter met albasten coupe, omstreeks 1900.
#384
Een ronde Empire piëdestal van notenhout op driepoot met vergulde klauwen. Groen marmeren bladen (gebroken en gelijmd).
Un piédestal Empire rond en noyer sur un trépied à griffes dorées. Dessus en marbre vert (cassé et collé).No longer availableDim. H. 77 cmEstimate: € 100/120 -
#65
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee grijze parels en een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee witte parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de deux perles grises et une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux perles blanches.No longer availableDim. Bruto: 12,40 gEstimate: € 150/200 -
#66
Een Lodewijk XVI hangvitrine met één deur. XIXe eeuw.
Une vitrine suspendue d'inspiration Louis XVI à une porte. Vers 1900.No longer availableDim. 105 x 82 cmEstimate: € 80/120