#419
#293
Een lot van vijf karaffen, waarbij drie glazen en twee geslepen kristallen.
#224Freddy BaetenPeriod: 1931 - 2008
“Pijproker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#281
Een antiek laboratoriumoventje van koper met spiritusbrandertjes.
#155
#287
Edison Home Phonograph. Een slingergrammofoon. Perfecte staat.
#274Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945
Cathédrale d'Amiens. Gravure. Signée à l'extérieur de la planche et « 1er état ».No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 150/250 -
#358
#372Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992
#85
Une bague en or blanc et jaune 18K sertie de trois diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 1ct.No longer availableDim. 2,69 gEstimate: € 650/700 -
#498
“Dame met bloem”. Een beeld van kunststof op marmeren sokkel.
#582Stefaan TesselyPeriod: °1933
“Vijverzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue sur l'étang". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 75/100