Other lots in this auction
-
#482Shunsai Toshimasa
“Great battle at Pyongyang”. Een scène uit de Japans-Koreaanse oorlog. Een ingekleurde Japanse houtsnede, een triptiek. Tijperk Meji, 1894.
Grande bataille à Pyongyang. Une scène de la guerre nippo-coréenne. Une gravure sur bois japonaise colorée, un triptyque. Temps Meji, 1894.No longer availableDim. 36x71cmEstimate: € 250 / 300 -
#617
Een lange bajonet in lederen schede. Met serienummer.
Une longue baïonnette dans un fourreau de cuir. Avec numéro de série.No longer availableDim. L:53cmEstimate: € 70 / 80 -
#520
Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#37
Twee verschillende grote vazen van geglazuurd Belgisch/ Duits aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf. Meerdere beschadigingen.
Deux grands vases différents en faïence belge/allemande émaillée, décorés de fleurs en haut relief. Dégâts.No longer availableDim. h: 42 & 48 cmEstimate: € 35 / 45 -
#205
Een bijzettafeltje van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle.
Guéridon en bois laqué noir à un tiroir, décoré d'une marqueterie de style Boulle.No longer availableDim. 79 x 43 x 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#74
Twee miniatuur portretjes. Een van de kadertjes in twee gebroken.
Deux portraits miniatures. L'un des cadres s'est cassé en deux.No longer availableDim. Ø 8 - 10 cmEstimate: € 150 / 200 -
#690Brown & Beres Designs Inc.
Een licht gepatineerd houten bijzettafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table d'appoint en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 60 x 68 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#389
Een paar antieke offergiften in de vorm van personen, gemaakt van hout, Chinese munten, e.a.
Une paire d'offrandes antiques en forme de personnes, en bois, pièces de monnaie chinoises, etc.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 40 / 45 -
#261
Een karaf van geslepen en blauw gedubbeld kristal met 800‰ zilveren halsmontuur en stop met merken van Delheid. Waarschijnlijk Val Saint Lambert, maar niet gemerkt.
Une carafe en cristal doublé bleu et taillé à monture de col et bouchon en argent 800‰ poinçons Delheid. Probablement Val Saint Lambert, mais non marquée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70 / 80 -
#608
Een vaas van groen en kleurloos Boheems glas.
Vase en verre de Bohême vert et incolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#372Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992
“Gehuchtje in het bos”. Sgraffiti met Oostindische inkt. Gesigneerd.
« Hameau dans les bois ». Sgraffites à l'encre de Chine. Signé.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#555
Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil et un fauteuil de style Régence.No longer availableEstimate: € 50 / 75