Similar lots by type
-
#678Een met messing bekleed haardkistje, versierd met gedreven herbergtaferelen. Bijgevoegd een messingen houtmandje.
Un coffre de cheminée doublé de laiton, décoré de scènes d'auberge en relief. Un panier en bois de laiton est inclus.No longer availableDim. 30 x 42 x 30 cm & h: 36 cmEstimate: € 50 / 60 -
#604Twee antieke glazen stolpen met kruisbeelden.
Deux anciennes cloches en verre avec crucifix.No longer availableDim. h: 54 & 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#331Western GermanyEen grote vaas van aardewerk.
Un grand vase en faïence.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 35 / 40 -
#248MakkumEen grote en een kleine schotel van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt. Randschilfer aan de grote schotel.
Un grand et un petit plat en faïence multicolore. Les deux marqués. Eclat de bordure sur la grande soucoupe.No longer availableDim. Ø:23x31cmEstimate: € 40 / 50 -
#630Een kom en een schenkkan van Duits steengoed met blauw geglazuurd reliëfdecor. De kom met enkele scheurtjes in het glazuur.
Bol et pichet en grès allemand à décor en relief émaillé bleu. Le bol avec quelques fissures dans la glaçure.No longer availableDim. h: 28 cm Ø: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#651Een lot rood koper, bestaande uit een kolenstoofje/warmhouder, een waterketel, een oliekan en drie grote maatbekers. XIXe eeuw. We voegen er een tinnen maatbeker aan toe.
Lot de cuivre rouge, composé d'un réchaud à charbon, d'une bouilloire, d'un bidon d'huile et de trois grandes tasses à mesurer. XIXème siècle. Nous y ajoutons une mesure en étain.No longer availableDim. Ø: 14 - 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#674Twee vintage geglazuurd aardewerken vaasjes met vergulde binnenrand. Zonder merk.
Deux vases vintage en terre vernissée à rebord intérieur doré. Sans marque.No longer availableDim. h: 14 & 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#420Een paar zeshoekige vazen van Satsuma-aardewerk, versierd met decor van figuren. Begin XXe eeuw.
Paire de vases hexagonaux en faïence de Satsuma, à décor de personnages. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#652Een lot van elf potjes met vetplantjes en cactussen van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Enkele beschadigingen.
Lot de onze pots à plantes grasses et cactus en faïence belge émaillée multicolore. Quelques dégâts.No longer availableDim. H:9-15cmEstimate: € 120 / 200 -
#547Een reeks van 39 borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.
Un ensemble de 39 assiettes à pâtes molles à décor floral. Tournai, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 24,5 & 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#349Een peper- en zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk, getooid met een papegaai. XVIIIe eeuw.
Une salière et une poivrière en faïence française multicolore, à décor d'un perroquet. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 60 / 90 -
#549Een zwartgelakt houten salontafel, versierd met pietradura onder glas.
Une table basse en bois laqué noir, décorée de pierre dure sous verre.No longer availableDim. 95x56x47cmEstimate: € 100 / 120 -
#520Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#351Drie stuks meerkleurig geglazuurd aardewerk, bestaande uit een vaasje met bloemendecor in reliëf, een schenkkan met decor van tulpen en een sierjardinière in de vorm van een zwaan. Laatste met zeer kleine schilfer aan de basis.
Trois pièces en faïence émaillée multicolore, composées d'un vase à décor floral en relief, d'une cruche à décor de tulipes et d'une jardinière décorative en forme de cygne. Le dernier avec très petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 19, 20 & 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#551Een reeks van 36 borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.
Un ensemble de 36 assiettes en pâte tendre à décor floral. Tournai, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 24,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#147Royal DuxEen siercoupe in zachte pasta, gevormd door een schelp, getooid met een paar badende dames. Gemerkt met roze driehoek.
Une coupe décorative en pâte tendre, formée par un coquillage, ornée de quelques baigneuses. Marqué du triangle rose.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 450 / 500 -
#360Een lot van drie antieke Hollands aardewerken borden, waarbij één met blauw bloemendecor en gele rand, één naar Chinees voorbeeld en één met meerkleurig bloemendecor. Laatste met haarscheur.
Lot de trois assiettes anciennes en faïence hollandaise, une à décor floral bleu et bord jaune, une d'après un exemple chinois et une à décor floral multicolore. Le dernier avec une fêlure capillaire.No longer availableDim. Ø 23 - 34Estimate: € 30 / 50 -
#637Peter IpsenEen vide-poche van zwartgepatineerd aardewerk. Gemerkt en gesigneerd ‘N. Nielsen’.
Une vide-poche en faïence patinée noire. Marquée et signée 'N. Nielsen'.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#437Paul Sersté“Mannenhoofd”. Terracotta op houten sokkel.
"Tête d'homme". Terre cuite sur socle en bois.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#197Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Une garniture de cheminée trois pièces en faïence belge émaillée multicolore.No longer availableDim. h: 18 & 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#263Een Vlaams aardewerken kruikje met een vredesduif in reliëf op de buik en met een kruisje op de stop.
Verseuse en faïence flamande avec une colombe de la paix en relief sur la panse et une croix sur le bouchon.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#342Een meerkleurig Delfts(?) aardewerken paardje. Gemonteerd op een lampenvoet. Kleine schilfer aan de basis.
Un cheval en faïence de Delft(?) multicolore. Monté sur un pied de lampe. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 26 cm (50cm)Estimate: € 60 / 80 -
#350Een kleine zakhorloge van 800‰ zilver met polsband en een zakhorloge van 800‰ zilver met ketting. We voegen er een zakhorloge en spiegeltje met ketting aan toe.
Une petite montre de poche en argent 800‰ avec bracelet et une montre de poche en argent 800‰ avec chaîne. Nous ajoutons une montre de poche et un miroir avec chaîne.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#610Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten, alsook een olieflesje (dekseltje beschadigd binnenin).
Un lot de six grands et six petits pots de cuisine, ainsi qu'une bouteille d'huile (couvercle abîmé à l'intérieur.No longer availableDim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 35 / 50
Other lots in this auction
-
#482Shunsai Toshimasa“Great battle at Pyongyang”. Een scène uit de Japans-Koreaanse oorlog. Een ingekleurde Japanse houtsnede, een triptiek. Tijperk Meji, 1894.
Grande bataille à Pyongyang. Une scène de la guerre nippo-coréenne. Une gravure sur bois japonaise colorée, un triptyque. Temps Meji, 1894.No longer availableDim. 36x71cmEstimate: € 250 / 300 -
#621Een reeks van vijf wandappliques met gesatineerd glazen coupes.
Une série de cinq appliques murales avec des coupes de verre satiné.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 100 / 120 -
#553Een lot van drie verschillende karaffen, waarbij twee glazen en één van kristal. Bijgevoegd een klein ijsemmertje met verguld messingen montuur.
Lot de trois carafes différentes dont deux en verre et une en cristal. Attaché est un petit seau à glace avec cadre en laiton plaqué or.No longer availableDim. H:13-34cmEstimate: € 60 / 80 -
#65Een 18 K wit-en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en een parel.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,14 ct et d'une perle.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 400 / 450 -
#156Een tweeledige eikenhouten jachtkast met gebeeldhouwde versieringen van vruchten, bloemen en jachtbuit. Twee laden en twee paneeldeuren onderaan en twee gevitreerde deuren in het opzet.
Coffre de chasse en chêne en deux parties à décors sculptés de fruits, fleurs et butin de chasse. Deux tiroirs et deux portes à panneaux en bas et deux portes vitrées dans le dessus.No longer availableDim. 230 x 135 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#199Een gepolychromeerd houten beeld met origineel verguldsel. Italië, einde XVIIe eeuw.
Statue en bois polychrome avec dorure d'origine. Italie, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200 / 220 -
#661“Les plus belles chansons”, “sprookjes en verhalen”, “de drie musketiers”. Een lot bestaande uit twee volledige stickerboeken een een ingebonden boek met oude kinderliedjes.
« Les plus belles chansons », « contes et histoires », « les trois mousquetaires ». Un lot composé de deux livres d'autocollants complets et un livre relié avec de vieilles chansons pour enfants.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#598Een paar runderhorens op moderne metalen sokkel.
Une paire de cornes de boeuf sur un socle métallique moderne.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#77LegrasEen vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van waterplanten en een schelp. Gemerkt.
Vase en pâte de verre multicolore à décor gravé de plantes aquatiques et d'un coquillage. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#370Delvaux, BruxellesEen lederen sleuteletui in kleur ‘nude’.
Une pochette à clés en cuir de couleur 'nude'.No longer availableDim. 7 x 11 cmEstimate: € 180 / 200 -
#626Een notenhouten armstoel en een fauteuil in Lodewijk XVI-stijl. We voegen er een verguld voetenbankje aan toe.
Un fauteuil en noyer et un fauteuil de style Louis XVI. Nous ajoutons un pouf doré.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#382Een lot Hollands aardewerk, bestaande uit een kannetje met meerkleurig decor, een klein eivormig kruikje van de Porceleyne Fles en een kalebasvaasje.
Lot de poterie hollandaise, composé d'une cruche à décor multicolore, d'une petite cruche ovoïde de la Porceleyne Fles et d'un vase calebasse.No longer availableDim. h 18 cm - 8 cmEstimate: € 40 / 50

