Similar lots by type
-
#331Western GermanyEen grote vaas van aardewerk.
Un grand vase en faïence.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 35 / 40 -
#630Een kom en een schenkkan van Duits steengoed met blauw geglazuurd reliëfdecor. De kom met enkele scheurtjes in het glazuur.
Bol et pichet en grès allemand à décor en relief émaillé bleu. Le bol avec quelques fissures dans la glaçure.No longer availableDim. h: 28 cm Ø: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#263Een Vlaams aardewerken kruikje met een vredesduif in reliëf op de buik en met een kruisje op de stop.
Verseuse en faïence flamande avec une colombe de la paix en relief sur la panse et une croix sur le bouchon.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#604Twee antieke glazen stolpen met kruisbeelden.
Deux anciennes cloches en verre avec crucifix.No longer availableDim. h: 54 & 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#248MakkumEen grote en een kleine schotel van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt. Randschilfer aan de grote schotel.
Un grand et un petit plat en faïence multicolore. Les deux marqués. Eclat de bordure sur la grande soucoupe.No longer availableDim. Ø:23x31cmEstimate: € 40 / 50 -
#147Royal DuxEen siercoupe in zachte pasta, gevormd door een schelp, getooid met een paar badende dames. Gemerkt met roze driehoek.
Une coupe décorative en pâte tendre, formée par un coquillage, ornée de quelques baigneuses. Marqué du triangle rose.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 450 / 500 -
#678Een met messing bekleed haardkistje, versierd met gedreven herbergtaferelen. Bijgevoegd een messingen houtmandje.
Un coffre de cheminée doublé de laiton, décoré de scènes d'auberge en relief. Un panier en bois de laiton est inclus.No longer availableDim. 30 x 42 x 30 cm & h: 36 cmEstimate: € 50 / 60 -
#651Een lot rood koper, bestaande uit een kolenstoofje/warmhouder, een waterketel, een oliekan en drie grote maatbekers. XIXe eeuw. We voegen er een tinnen maatbeker aan toe.
Lot de cuivre rouge, composé d'un réchaud à charbon, d'une bouilloire, d'un bidon d'huile et de trois grandes tasses à mesurer. XIXème siècle. Nous y ajoutons une mesure en étain.No longer availableDim. Ø: 14 - 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#674Twee vintage geglazuurd aardewerken vaasjes met vergulde binnenrand. Zonder merk.
Deux vases vintage en terre vernissée à rebord intérieur doré. Sans marque.No longer availableDim. h: 14 & 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#349Een peper- en zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk, getooid met een papegaai. XVIIIe eeuw.
Une salière et une poivrière en faïence française multicolore, à décor d'un perroquet. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 60 / 90 -
#610Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten, alsook een olieflesje (dekseltje beschadigd binnenin).
Un lot de six grands et six petits pots de cuisine, ainsi qu'une bouteille d'huile (couvercle abîmé à l'intérieur.No longer availableDim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 35 / 50 -
#652Een lot van elf potjes met vetplantjes en cactussen van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Enkele beschadigingen.
Lot de onze pots à plantes grasses et cactus en faïence belge émaillée multicolore. Quelques dégâts.No longer availableDim. H:9-15cmEstimate: € 120 / 200 -
#437Paul Sersté“Mannenhoofd”. Terracotta op houten sokkel.
"Tête d'homme". Terre cuite sur socle en bois.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#197Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Une garniture de cheminée trois pièces en faïence belge émaillée multicolore.No longer availableDim. h: 18 & 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#351Drie stuks meerkleurig geglazuurd aardewerk, bestaande uit een vaasje met bloemendecor in reliëf, een schenkkan met decor van tulpen en een sierjardinière in de vorm van een zwaan. Laatste met zeer kleine schilfer aan de basis.
Trois pièces en faïence émaillée multicolore, composées d'un vase à décor floral en relief, d'une cruche à décor de tulipes et d'une jardinière décorative en forme de cygne. Le dernier avec très petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 19, 20 & 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#549Een zwartgelakt houten salontafel, versierd met pietradura onder glas.
Une table basse en bois laqué noir, décorée de pierre dure sous verre.No longer availableDim. 95x56x47cmEstimate: € 100 / 120 -
#547Een reeks van 39 borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.
Un ensemble de 39 assiettes à pâtes molles à décor floral. Tournai, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 24,5 & 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#420Een paar zeshoekige vazen van Satsuma-aardewerk, versierd met decor van figuren. Begin XXe eeuw.
Paire de vases hexagonaux en faïence de Satsuma, à décor de personnages. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#637Peter IpsenEen vide-poche van zwartgepatineerd aardewerk. Gemerkt en gesigneerd ‘N. Nielsen’.
Une vide-poche en faïence patinée noire. Marquée et signée 'N. Nielsen'.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#342Een meerkleurig Delfts(?) aardewerken paardje. Gemonteerd op een lampenvoet. Kleine schilfer aan de basis.
Un cheval en faïence de Delft(?) multicolore. Monté sur un pied de lampe. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 26 cm (50cm)Estimate: € 60 / 80 -
#551Een reeks van 36 borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.
Un ensemble de 36 assiettes en pâte tendre à décor floral. Tournai, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 24,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#350Een kleine zakhorloge van 800‰ zilver met polsband en een zakhorloge van 800‰ zilver met ketting. We voegen er een zakhorloge en spiegeltje met ketting aan toe.
Une petite montre de poche en argent 800‰ avec bracelet et une montre de poche en argent 800‰ avec chaîne. Nous ajoutons une montre de poche et un miroir avec chaîne.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#520Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#360Een lot van drie antieke Hollands aardewerken borden, waarbij één met blauw bloemendecor en gele rand, één naar Chinees voorbeeld en één met meerkleurig bloemendecor. Laatste met haarscheur.
Lot de trois assiettes anciennes en faïence hollandaise, une à décor floral bleu et bord jaune, une d'après un exemple chinois et une à décor floral multicolore. Le dernier avec une fêlure capillaire.No longer availableDim. Ø 23 - 34Estimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#104Een XIXe eeuwse spiegel in gesculpteerde lijst. Duitsland.
Un miroir du XIXe siècle dans un cadre sculpté. Allemagne.No longer availableDim. 97 x 83 cmEstimate: € 120 / 160 -
#501ScailmontEen vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.
Vase en verre coloré à décor multicolore et doré d'une geisha à l'ombrelle. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 400 / 600 -
#368Val Saint-LambertEen soliflorevaasje op ronde voet van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt.
Vase soliflore sur pied rond en cristal taillé, coloré en vert dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#257Een vaas en een asbak van geslepen en blauw gedubbeld Boheems kristal.
Un vase et un cendrier en cristal de Bohême taillé et doublé bleu.No longer availableDim. H:8-25cmEstimate: € 40 / 60 -
#567“Moeder Gods Kazanskaja”. Russische icoon. XIXde eeuw.
"Mère de Dieu Kazanskaya". Icône russe. XIXème siècle.No longer availableDim. 31 x 27 cmEstimate: € 150 / 200 -
#193Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
Une paire de consoles en pierre sculptée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#152“Portret van Johann Fride Richder Ander, ofte Johann Friedrich II von Sachsen, genaamd Der Mittlere”. Olieverf op doek. Herdoekt en gerestaureerd. Midden XVIde eeuw. Herkomst: Kasteel van Moerbeke.
Portrait de Johann Fride Richder Ander, ou Johann Friedrich II von Sachsen, dit Der Mittlere. Huile sur toile. Rentoilée et restaurée. Milieu XVIe siècle. Origine : Château de Moerbeke.No longer availableDim. 63 x 52 cmEstimate: € 600 / 800 -
#292Karel VerschootenPeriod: 1910 - 1993“Heidezicht”. Een pasteltekening. Gesigneerd.
"Vue de bruyère". Un dessin au pastel. Signé.No longer availableDim. 26x36cmEstimate: € 40 / 60 -
#642Charles MertensPeriod: 1865 - 1919“Aan de Theems”. Een potloodtekening op papier. Gemonogrammeerd.
"Sur la Tamise". Un dessin au crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 32,5 x 20,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#95Een 18 K geelgouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une croix flamande en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids total de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 5,84 gEstimate: € 250 / 350 -
#455Twee verschillende handgeknoopte karpetjes, waarbij één van wol (gerepareerd) en één van wol en katoen.
Deux tapis différents noués à la main, un en laine (réparé) et un en laine et coton.No longer availableDim. 122 x 190 & 110 x 135 cmEstimate: € 30 / 40 -
#132“Stilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée illisible.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 300 / 400

