Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig klokstel van messing in Empirestijl. De pendule bovenaan versierd met een siervaas en met twee dierenkoppen op de zijkant. De kandelaars met vijf lichtpunten. Glas gebroken. XIXe eeuw.

Een driedelig klokstel van messing in Empirestijl. De pendule bovenaan versierd met een siervaas en met twee dierenkoppen op de zijkant. De kandelaars met vijf lichtpunten. Glas gebroken. XIXe eeuw.

Un trio de pendules en laiton dans le style Empire. La pendule surmpntée d’une vasque et avec deux têtes d’animaux sur les cotés. Chandelier avec 5 branches. Le verre est cassé. XIXième.
Dim. h: 53 cm
SKU: 1403170995.
Category: Klokstel.
Auction day: 16 March 2017 19:00
Catalogue #995
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #211
    Cormann & Cie.

    Een schouwpendule van zwart en rood marmer, bovenaan getooid met een beeld van groengepatineerd brons met een voorstelling van een moeder met haar dochter. XIXe eeuw.

    Pendule en marbre rouge et noir surmontée d’une sculpture en bronze à patine verte représentant une mère et sa fille. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 62 x 64 x 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #217
    Servais frères, Anvers

    Een driedelig klokstel van messing en roodgepatineerd porselein, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten, versierd met een decor van bomen en de handvatten van de pendule in de vorm van draakjes.

    Garniture de cheminée trois pièces en laiton et en porcelaine rouge comprenant une pendule et deux candélabres à six lumières, décorés d’arbres. Anses de la pendule en forme de dragons.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #308

    Een driedelig klokstel van roze marmer en arduin, versierd met koperbeslag met een bloemenmotief. Tijdperk art deco.

    Garniture de cheminée trois pièces en marbre rose et pierre de taille décorée de fleurs en cuivre repoussé. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #309
    M. Govers

    “Stilleven met een dekselvaas, klaprozen en een waaier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux potiche, pavots et éventail”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 78 x 168 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #353

    Een oude houten vogelkooi.

    Ancienne cage à oiseaux en bois.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #640

    Een zilveren halssnoer bezet met koraal en een paar oorbellen en halssnoer van verzilverd metaal.

    Un collier en argent et corail, une paire de boucles d’oreilles et un collier en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 70,11 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #871

    Een dekselvaas van Gouda-aardewerk met een meerkleurig bloemendecor.

    Vase couvert en poterie de Gouda à décor de fleurs polychromes.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #555

    Een inro doosje gemonteerd als hanger van cloisonné.

    Inro monté comme pendentif en cloisonné.
    No longer available
    Dim. 6 x 6 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #914

    Een Russisch icoon met een afbeelding van de Moeder Gods met de drie Handen met een verzilverd en deels geëmailleerde riza.

    Icône russe représentant La Mère de Dieu aux trois mains. Riza argentée et partiellement émaillée.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 280
  • #776

    Een paar notenhouten armstoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met groen fluweel. Licht afwijkende modellen.

    Paire de fauteuils en noyer de style Louis-Philippe garnis de velours vert. Modèles légèrement différents.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #131
    Concho Primo

    Een Italiaanse accordeon.

    Accordéon italien.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #888

    “Vrouwelijke jager met haar honden”. Een groep van gepolychromeerd zamak op een sokkel van wit en zwart marmer. Het gezichtje van ivoirine. Tijdperk art deco.

    Dame allant à la chasse avec ses deux chiens. Groupe en régule polychrome sur socle en marbre blanc et noir. Visage en ivoirine. Epoque Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #946

    Een armstoel van rijkelijk gesculpteerd eikenhout , rug versierd met twee personages in een straat.

    Fauteuil en chêne richement sculpté présentant deux personnages dans une rue.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #1074

    “Ballerina” & “Jonkheer”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt, waarbij het tweede van Meissen. Begin XXe eeuw.

    “Ballerine” et “Jeune homme”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Les deux avec marque, le deuxième de Meissen. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #792

    “Koorknaapjes”. Een hoogreliëf van geel koper in houten kader.

    “Chanteurs de coeur”. Relief en cuivre jaune dans un cadre en bois.
    No longer available
    Dim. 21 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More