Similar lots by type
-
#217Servais frères, AnversEen driedelig klokstel van messing en roodgepatineerd porselein, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten, versierd met een decor van bomen en de handvatten van de pendule in de vorm van draakjes.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton et en porcelaine rouge comprenant une pendule et deux candélabres à six lumières, décorés d’arbres. Anses de la pendule en forme de dragons.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#211Cormann & Cie.Een schouwpendule van zwart en rood marmer, bovenaan getooid met een beeld van groengepatineerd brons met een voorstelling van een moeder met haar dochter. XIXe eeuw.
Pendule en marbre rouge et noir surmontée d’une sculpture en bronze à patine verte représentant une mère et sa fille. XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 64 x 25 cmEstimate: € 400 / 600 -
#308Een driedelig klokstel van roze marmer en arduin, versierd met koperbeslag met een bloemenmotief. Tijdperk art deco.
Garniture de cheminée trois pièces en marbre rose et pierre de taille décorée de fleurs en cuivre repoussé. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#399Drie oude prenten: - “Castle Howard, Ireland”- “Antwerp from the tête de Flandre”- “ Blaise castle, Gloucestershire”.
Trois estampes anciennes:- “Castle Howard, Ireland”- “Antwerp from the tête de Flandre”- “Blaise castle, Gloucestershire”.No longer availableDim. 9 x 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#947Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.No longer availableDim. H. 99 cm, L. 168 cmEstimate: € 9000 / 10000 -
#333“Le Jockey club - Paris”. Een oude verrekijker in hoes.
“Le Jockey Club - Paris”. Ancienne paire de lunettes de théâtre dans l’étui en cuir.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#4P. Van Woerkom“Oude dame in de straat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vieille dame dans une rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#867Drie Mariabeelden met kind van donkergepatineerd plaaster en een Maria-Heilig-Hartsbeeld van monochroom wit biscuit.
Trois statuettes de la Vierge à l’Enfant en plâtre foncé et une Vierge au Sacré-Coeur en biscuit monochrome blanc.No longer availableDim. h: 20 - 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#171Een danseres in klederdracht uit de jaren ‘20 van donkergepatineerd brons met een opklapbaar kleedje. Op voetstuk van beige marmer.
Une statue en bonze patiné représentant une danseuse des années ‘20. Sur piédestal en marbre beige.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 280 / 350 -
#912Een lot van 22 oude kolenstrijkijzers van gietijzer in verschillende uitvoeringen.
Lot de 22 fers à repasser anciens au charbon.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#958Een moderne glazen vaas met een groen spiraaldecor.
Vase moderne en verre à décor de spirales vertes.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 50 / 70 -
#156Een pianostoeltje van gesculpteerd notenhout met een schelpvormig zitvlak op drie leeuwenpoten.
Petit tabouret de piano en noyer sculpté à siège en forme de coquille et sur trois griffes de lion.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#842M. HottotEen lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#625CasioVijf verschillende horloges van verguld roestvrij staal.
Cinq horloges en acier inoxydable doré.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#296Commode in Lodewijk XV-stijl van gefineerd notenhout. Twee laden in accolade gebogen. Koperen beslag.
Commode de style Louis XV en placage de noyer. Deux tiroirs en accolade et montures en cuivres.No longer availableDim. L. 120 cmEstimate: € 200 / 300

