Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig klokstel van messing in Empirestijl. De pendule bovenaan versierd met een siervaas en met twee dierenkoppen op de zijkant. De kandelaars met vijf lichtpunten. Glas gebroken. XIXe eeuw.

Een driedelig klokstel van messing in Empirestijl. De pendule bovenaan versierd met een siervaas en met twee dierenkoppen op de zijkant. De kandelaars met vijf lichtpunten. Glas gebroken. XIXe eeuw.

Un trio de pendules en laiton dans le style Empire. La pendule surmpntée d’une vasque et avec deux têtes d’animaux sur les cotés. Chandelier avec 5 branches. Le verre est cassé. XIXième.
Dim. h: 53 cm
SKU: 1403170995.
Category: Klokstel.
Auction day: 16 March 2017 19:00
Catalogue #995
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #217
    Servais frères, Anvers

    Een driedelig klokstel van messing en roodgepatineerd porselein, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten, versierd met een decor van bomen en de handvatten van de pendule in de vorm van draakjes.

    Garniture de cheminée trois pièces en laiton et en porcelaine rouge comprenant une pendule et deux candélabres à six lumières, décorés d’arbres. Anses de la pendule en forme de dragons.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #211
    Cormann & Cie.

    Een schouwpendule van zwart en rood marmer, bovenaan getooid met een beeld van groengepatineerd brons met een voorstelling van een moeder met haar dochter. XIXe eeuw.

    Pendule en marbre rouge et noir surmontée d’une sculpture en bronze à patine verte représentant une mère et sa fille. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 62 x 64 x 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #308

    Een driedelig klokstel van roze marmer en arduin, versierd met koperbeslag met een bloemenmotief. Tijdperk art deco.

    Garniture de cheminée trois pièces en marbre rose et pierre de taille décorée de fleurs en cuivre repoussé. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #867

    Drie Mariabeelden met kind van donkergepatineerd plaaster en een Maria-Heilig-Hartsbeeld van monochroom wit biscuit.

    Trois statuettes de la Vierge à l’Enfant en plâtre foncé et une Vierge au Sacré-Coeur en biscuit monochrome blanc.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #593

    Een dekselschaal van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een draak en een vogel in een ronde cartouche op een gele achtergrond.

    Un plat en porcelaine de Chine multicolore avec un décor de dragon et d’un oiseau sur fond jaune.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #392

    “Praetorium de Berchem” & “Castellum de Loenhout”. Een paar oude gravures. XIXe eeuw.

    “Praetorium de Berchem” et “Castellum de Loenhout”. Paire d’anciennes gravures. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #55
    Britix

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met roestvrij stalen armband.

    Montre de dame en or jaune 18 ct à bracelet en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #529
    Pol Mara
    Period: 1920 - 1998

    “Vrouwenfiguur”. Zeefdruk, artiestenproef. Gesigneerd binnen de plaat.

    “Figure de femme”. Sérigraphie signée dans la planche. Epreuve d’artiste.
    No longer available
    Dim. 72 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #819
    Capodimonte

    “Edele dame met bloemen”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Dame de qualité aux fleurs. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #914

    Een Russisch icoon met een afbeelding van de Moeder Gods met de drie Handen met een verzilverd en deels geëmailleerde riza.

    Icône russe représentant La Mère de Dieu aux trois mains. Riza argentée et partiellement émaillée.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 280
  • #591

    Een paar Guanyins van meerkleurig Chinees porselein met een vaas in de hand.

    Deux statues Guanyin tenant un vase en porcelaine chinoise multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 370 / 450
  • #49

    “L’album de la guerre 1914 - 1919”. 2 delen. Ed. L’illustration. Parijs, 1923.

    “L’album de la guerre 1914 - 1919”. 2 volumes. Ed. L’illustration. Paris, 1923.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #779

    Een olielamp van zamak, versierd met engeltjes en hermenfiguren.

    Lampe à huile en régule décorée d’angelots et d’hermès.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #24

    Drie lijsten van wortelfineer met zichten op Hong Kong uit de jaren ‘20.

    Trois cadres en placage de ronce représentant des vues sur Hong Kong des années ‘20.
    No longer available
    Dim. 42 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #614

    Een kleine fishtank van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vissen.

    Petit aquarium en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor poissons.
    No longer available
    Dim. Ø15,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More