Similar lots by type
-
#217Servais frères, AnversEen driedelig klokstel van messing en roodgepatineerd porselein, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten, versierd met een decor van bomen en de handvatten van de pendule in de vorm van draakjes.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton et en porcelaine rouge comprenant une pendule et deux candélabres à six lumières, décorés d’arbres. Anses de la pendule en forme de dragons.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#211Cormann & Cie.Een schouwpendule van zwart en rood marmer, bovenaan getooid met een beeld van groengepatineerd brons met een voorstelling van een moeder met haar dochter. XIXe eeuw.
Pendule en marbre rouge et noir surmontée d’une sculpture en bronze à patine verte représentant une mère et sa fille. XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 64 x 25 cmEstimate: € 400 / 600 -
#308Een driedelig klokstel van roze marmer en arduin, versierd met koperbeslag met een bloemenmotief. Tijdperk art deco.
Garniture de cheminée trois pièces en marbre rose et pierre de taille décorée de fleurs en cuivre repoussé. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#867Drie Mariabeelden met kind van donkergepatineerd plaaster en een Maria-Heilig-Hartsbeeld van monochroom wit biscuit.
Trois statuettes de la Vierge à l’Enfant en plâtre foncé et une Vierge au Sacré-Coeur en biscuit monochrome blanc.No longer availableDim. h: 20 - 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#593Een dekselschaal van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een draak en een vogel in een ronde cartouche op een gele achtergrond.
Un plat en porcelaine de Chine multicolore avec un décor de dragon et d’un oiseau sur fond jaune.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 250 / 300 -
#392“Praetorium de Berchem” & “Castellum de Loenhout”. Een paar oude gravures. XIXe eeuw.
“Praetorium de Berchem” et “Castellum de Loenhout”. Paire d’anciennes gravures. XIXe siècle.No longer availableDim. 10,5 x 21,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#55BritixEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met roestvrij stalen armband.
Montre de dame en or jaune 18 ct à bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#529Pol MaraPeriod: 1920 - 1998“Vrouwenfiguur”. Zeefdruk, artiestenproef. Gesigneerd binnen de plaat.
“Figure de femme”. Sérigraphie signée dans la planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 72 x 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#819Capodimonte“Edele dame met bloemen”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Dame de qualité aux fleurs. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#914Een Russisch icoon met een afbeelding van de Moeder Gods met de drie Handen met een verzilverd en deels geëmailleerde riza.
Icône russe représentant La Mère de Dieu aux trois mains. Riza argentée et partiellement émaillée.No longer availableEstimate: € 200 / 280 -
#591Een paar Guanyins van meerkleurig Chinees porselein met een vaas in de hand.
Deux statues Guanyin tenant un vase en porcelaine chinoise multicolore.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 370 / 450 -
#49“L’album de la guerre 1914 - 1919”. 2 delen. Ed. L’illustration. Parijs, 1923.
“L’album de la guerre 1914 - 1919”. 2 volumes. Ed. L’illustration. Paris, 1923.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#779Een olielamp van zamak, versierd met engeltjes en hermenfiguren.
Lampe à huile en régule décorée d’angelots et d’hermès.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40 / 50 -
#24Drie lijsten van wortelfineer met zichten op Hong Kong uit de jaren ‘20.
Trois cadres en placage de ronce représentant des vues sur Hong Kong des années ‘20.No longer availableDim. 42 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#614Een kleine fishtank van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vissen.
Petit aquarium en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor poissons.No longer availableDim. Ø15,5 cmEstimate: € 80 / 100

