Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig klokstel van messing in Empirestijl. De pendule bovenaan versierd met een siervaas en met twee dierenkoppen op de zijkant. De kandelaars met vijf lichtpunten. Glas gebroken. XIXe eeuw.

Een driedelig klokstel van messing in Empirestijl. De pendule bovenaan versierd met een siervaas en met twee dierenkoppen op de zijkant. De kandelaars met vijf lichtpunten. Glas gebroken. XIXe eeuw.

Un trio de pendules en laiton dans le style Empire. La pendule surmpntée d’une vasque et avec deux têtes d’animaux sur les cotés. Chandelier avec 5 branches. Le verre est cassé. XIXième.
Dim. h: 53 cm
SKU: 1403170995.
Category: Klokstel.
Auction day: 16 March 2017 19:00
Catalogue #995
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #211
    Cormann & Cie.

    Een schouwpendule van zwart en rood marmer, bovenaan getooid met een beeld van groengepatineerd brons met een voorstelling van een moeder met haar dochter. XIXe eeuw.

    Pendule en marbre rouge et noir surmontée d’une sculpture en bronze à patine verte représentant une mère et sa fille. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 62 x 64 x 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #308

    Een driedelig klokstel van roze marmer en arduin, versierd met koperbeslag met een bloemenmotief. Tijdperk art deco.

    Garniture de cheminée trois pièces en marbre rose et pierre de taille décorée de fleurs en cuivre repoussé. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #217
    Servais frères, Anvers

    Een driedelig klokstel van messing en roodgepatineerd porselein, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten, versierd met een decor van bomen en de handvatten van de pendule in de vorm van draakjes.

    Garniture de cheminée trois pièces en laiton et en porcelaine rouge comprenant une pendule et deux candélabres à six lumières, décorés d’arbres. Anses de la pendule en forme de dragons.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #920

    Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw.

    Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #1075

    “Lolland”. Een beeld van meerkleurig porselein. Denemarken. Onderaan gemerkt. Het eiland Lolland is bekend voor zijn suikerbietenteelt.

    “Lolland”. Statuette en porcelaine polychrome. Travail danois. Marque sous la base. L’Ile de Lolland est connue pour sa production de betteraves à sucre.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #465

    Drie verschillende dameshorloges waarvan één Citizen.

    Trois montres de dame dont une de la marque Citizen.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #686

    Een reeks van zes stoelen van gesculpteerd eikenhout, bekleed met rood fluweel.

    Suite de six chaises en chêne sculpté, garnis de velours rouge.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #186

    Een buffet met opzet van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.

    Buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance malinoise.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #330

    Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.

    Deux différents bracelets d’esclave en ivoire.
    No longer available
    Dim. 94,15 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #179
    Charles Warland
    Period: Verviers 1856 - Brussel 1921

    “Watervalletje in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 82 x 130 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #711

    “De moeder Gods Kazanskaja”. Een Russische icoon met koperen riza.

    “Mère de Dieu Kazanskaia”. Une icône russe avec riza en cuivre.
    No longer available
    Dim. 19 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #1116

    Een bijzetkastje in Empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.

    Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage et à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #257

    Een likeurvaatje van meerkleurig Belgisch aardewerk met vijf borreltjes en op een dienblad.

    Un ensemble de poterie belge comprenant un plateau, cinq godets et tonnelet à liqueur.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #376

    Een nachtkastje van gefineerd hout met een deurtje, een lade en een marmeren blad.

    Tabe de chevet en bois de placage ouvrant à une petite porte, un tiroir et avec une tablette en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #865

    Een tweedelig waterfonteintje van brons. Tijdperk Empire.

    Fontaine et cuvette en bronze d’époque Empire.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More