Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig klokstel van messing in Empirestijl. De pendule bovenaan versierd met een siervaas en met twee dierenkoppen op de zijkant. De kandelaars met vijf lichtpunten. Glas gebroken. XIXe eeuw.

Een driedelig klokstel van messing in Empirestijl. De pendule bovenaan versierd met een siervaas en met twee dierenkoppen op de zijkant. De kandelaars met vijf lichtpunten. Glas gebroken. XIXe eeuw.

Un trio de pendules en laiton dans le style Empire. La pendule surmpntée d’une vasque et avec deux têtes d’animaux sur les cotés. Chandelier avec 5 branches. Le verre est cassé. XIXième.
Dim. h: 53 cm
SKU: 1403170995.
Category: Klokstel.
Auction day: 16 March 2017 19:00
Catalogue #995
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #211
    Cormann & Cie.

    Een schouwpendule van zwart en rood marmer, bovenaan getooid met een beeld van groengepatineerd brons met een voorstelling van een moeder met haar dochter. XIXe eeuw.

    Pendule en marbre rouge et noir surmontée d’une sculpture en bronze à patine verte représentant une mère et sa fille. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 62 x 64 x 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #308

    Een driedelig klokstel van roze marmer en arduin, versierd met koperbeslag met een bloemenmotief. Tijdperk art deco.

    Garniture de cheminée trois pièces en marbre rose et pierre de taille décorée de fleurs en cuivre repoussé. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #217
    Servais frères, Anvers

    Een driedelig klokstel van messing en roodgepatineerd porselein, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten, versierd met een decor van bomen en de handvatten van de pendule in de vorm van draakjes.

    Garniture de cheminée trois pièces en laiton et en porcelaine rouge comprenant une pendule et deux candélabres à six lumières, décorés d’arbres. Anses de la pendule en forme de dragons.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #835

    Een kobaltblauwe vaas met deksel. Duits werk.

    Vase couvert en porcelaine bleue cobalt. Travail allemand.
    No longer available
    Dim. H: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #641

    Een zittende Boeddha van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Une statuette de Bouddha assis en porcelaine monochrome blanche.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #402

    “Romantisch koppel”. Een paar beelden van gepolychromeerd pijpaarde. Binnenin genummerd.

    “Couple romantique”. Deux statuettes en terre de pipe. Numérotées à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #429
    Karel Van Nuffel

    “Beeld van den H. Mathieu”. Potlood op papier. Achteraan opgedragen aan Baron Opsomer. Gesigneerd en gedateerd 4 januari 1944.

    “Sculpture du Saint Mathieu”. Crayon sur papier. Dédié au Baron Opsomer au verso. Signé et daté 4 janvier 1944.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #1028

    “Edel koppel”. Twee beeldjes van bruingepatineerd tin.

    “Couple noble”. Deux statuettes en étain à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #772

    Twee sierjardinières van monochroom wit biscuit, waarbij de eerste in de vorm van een boerin met paard en kar en het tweede in de vorm van een drinkende jongen.

    Deux jardinières décoratives en biscuit monochrome blanc. La première en forme de paysanne au char et cheval et la deuxième en forme d’un garçon buvant.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #151
    Lodewijk Van Boeckel

    Een smeedijzeren luchter met drie bloemvormige lichtpunten en één lichtpunt in het midden en versierd met rozenranken.

    Lustre en fer forgé à trois lumières en forme de fleurs et une lumière centrale. Décor de guirlandes de roses.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #526

    Een sobere eikenhouten klapsecretaire met een klapblad en twee laden op getorste poten.

    Secrétaire en chêne ouvrant à un abattant et deux tiroirs. Sur quatre pieds torsadés à entretoise.
    No longer available
    Dim. b: 89 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #1116

    Een bijzetkastje in Empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.

    Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage et à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #311

    Ovale coupe met twee oren van messing. Glazen binnenschaal. Lodewijk XVI-stijl.

    Coupe ovale en laiton à deux anses. Intérieur en verre. Style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. L. 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #933

    Een paar natuurstenen honden.

    Une paire de statues de chiens en pierre.
    No longer available
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #966

    Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.

    Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 208 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More