Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig klokstel van messing in Empirestijl. De pendule bovenaan versierd met een siervaas en met twee dierenkoppen op de zijkant. De kandelaars met vijf lichtpunten. Glas gebroken. XIXe eeuw.

Een driedelig klokstel van messing in Empirestijl. De pendule bovenaan versierd met een siervaas en met twee dierenkoppen op de zijkant. De kandelaars met vijf lichtpunten. Glas gebroken. XIXe eeuw.

Un trio de pendules en laiton dans le style Empire. La pendule surmpntée d’une vasque et avec deux têtes d’animaux sur les cotés. Chandelier avec 5 branches. Le verre est cassé. XIXième.
Dim. h: 53 cm
SKU: 1403170995.
Category: Klokstel.
Auction day: 16 March 2017 19:00
Catalogue #995
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #211
    Cormann & Cie.

    Een schouwpendule van zwart en rood marmer, bovenaan getooid met een beeld van groengepatineerd brons met een voorstelling van een moeder met haar dochter. XIXe eeuw.

    Pendule en marbre rouge et noir surmontée d’une sculpture en bronze à patine verte représentant une mère et sa fille. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 62 x 64 x 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #308

    Een driedelig klokstel van roze marmer en arduin, versierd met koperbeslag met een bloemenmotief. Tijdperk art deco.

    Garniture de cheminée trois pièces en marbre rose et pierre de taille décorée de fleurs en cuivre repoussé. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #217
    Servais frères, Anvers

    Een driedelig klokstel van messing en roodgepatineerd porselein, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten, versierd met een decor van bomen en de handvatten van de pendule in de vorm van draakjes.

    Garniture de cheminée trois pièces en laiton et en porcelaine rouge comprenant une pendule et deux candélabres à six lumières, décorés d’arbres. Anses de la pendule en forme de dragons.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #908

    Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.

    Statue de jardin en forme d’aigle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #192
    Jos Klaas

    “Rozentuil met druiven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Pseudoniem van Henri Schouten.

    “Bouquet de roses aux raisins et prunes”. Huile sur toile. Signée. Pseudonyme de Henri Schouten.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #135

    Een parelsnoer met armband.

    Un collier de perles et bracelet.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #274
    Pol Verlinden

    “Paard en kar in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Cheval de trait et char dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #875

    Twee verschillende vazen van Imariporselein op messingen voet, waarbij één als olielamp en de andere gemonteerd op elektriciteit.

    Deux vases en porcelaine d’Imari sur base en laiton, dont un monté en lampe à huile, l’autre monté à l’électricité.
    No longer available
    Dim. h: 42 & 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #538

    Een fruithandelaar. Japans ivoor, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.

    Un vendeur de fruits. Ivoire japonais, XIXième. Marqué en dessous.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 400
  • #763

    Een lot speelgoed, bestaande uit twee pluchen diertjes, twee poppenhoeden, een pop van Unica, vier kleine popjes en een kader met oude kunstglazen ogen.

    Lot de jouets dont deux animaux en peluche, deux chapeaux de poupée, une poupée Unica, quatre petites poupées et un cadre aux yeux en verre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #982

    Een paar kandelaars van verguld brons met vier lichtpunten en op drie leeuwenpootjes.

    Paire de candélabres en bronze doré à quatre lumières reposants sur trois griffes de lion.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #955

    “Vrouw met mand”. Een beeld van gepolychromeerd plaaster. Achteraan genummerd.

    “Femme avec Panier”. Une statue de plâtre polychromé. Numérotée à l’arrière.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #630

    Twee verschillende hangers van zilver bezet met half edelstenen, één ervan met lederen koord.

    Deux pendentifs en argent avec des pierres semi-précieuses dont une avec cordelette en cuire.
    No longer available
    Dim. 95,70 g
    Estimate: € 40 / 80
  • #726

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 132 x 193 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #749
    Maes

    “Het kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Le canal”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More