Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig klokstel van verguld brons, bestaande uit een pendule, getooid  met een liggende jonge vrouw, en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door putti. Het geheel op houten voetstukken. Met slinger en sleuteltje. Antwerpen.
Een driedelig klokstel van verguld brons, bestaande uit een pendule, getooid  met een liggende jonge vrouw, en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door putti. Het geheel op houten voetstukken. Met slinger en sleuteltje. Antwerpen.

Een driedelig klokstel van verguld brons, bestaande uit een pendule, getooid met een liggende jonge vrouw, en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door putti. Het geheel op houten voetstukken. Met slinger en sleuteltje. Antwerpen.

Un ensemble de cheminée en bronze doré, comprenant une pendule, décoration d’une jeune femme couchée, et deux candélabres à cinq points lumineux en forme de guirlandes de fleurs et portés par des putti. Avec balancier et clé. Anvers.
Dim. h: 53 cm
SKU: 2901190187.
Categories: Brons, Klokstel.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #187
Estimate: € 300 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #790

    Een Balinese danseres van brons op houten voetstuk. Gerestaureerd aan het been.

    Une danseuse balinaise en bronze sur socle en bois. Restauration à la jambe.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #505

    Een geëmailleerd koperen kruis met wijwatervat met een handgeschilderde beeltenis van Christus met de doornkroon. Van origine XIXe eeuws op recent houten kruis.

    Un crucifix émaillé et bénitier, représentation du Christ et la sainte Couronne d’épines peint à la main. Travail du XIXème siècle sur croix en bois récente.
    No longer available
    Dim. h: 23 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #138

    Een bronzen putto met palmtak. Gemonteerd op een houten voetstuk.

    Un putto en bronze et palme”. Monté sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #501

    Een zittende Boeddhistische monnik van brons. Chinees werk.

    Un moine bouddhiste assis en bronze. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #203

    Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.

    Un torse féminin en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 1600 / 11800
  • #599

    Een groep van donkergepatineerd brons met een voorstelling van drie apen.

    Un groupe en bronze représentant trois singes.
    No longer available
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #673

    Een Balinees beeld van brons.

    Une statue en bronze. Bali.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #148

    Een bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl. Met slinger en sleutel.

    Une pendule de cheminée en style Louis XV. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #875
    The Franklin Mint

    “Uil”. Een beeld van gepatineerd brons.

    ”Hibou”. Une statue en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #563

    Een voorstelling van Boeddha van verguld en deels gepolychromeerd brons. Thailand.

    Une représentation de Bouddha en bronze partiellement en bronze polychrome et partiellement doré.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #183

    Een ovale spiegel, gedragen door een zittende beer van donkergepatineerd brons.

    Un miroir ovale porté par un ours assis, en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #756

    Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.

    Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 110
  • #153

    Twee siervazen van kunstbrons, versierd met bloemenguirlandes en met bronzen kariatiden.

    Deux vases en bronze, décoration de guirlandes de fleurs et cariatides en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #127

    Een driedelig vol messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Sleuteltje en slinger manco.

    Une garniture de cheminée en trois pièces comprenant une pendule et deux candélabres à cinq points lumineux. Clé et balancier manquant.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #695

    “Cupido op een zuiltje”. Een bronzen beeldje op albasten sokkel. E”n vleugeltje gebroken.

    ”Cupidon sur une colonne”. Une statue en bronze sur socle en albâtre. une aile cassée.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #465
    Constantin Meunier

    “De mijnwerker”. Een bronzen plaquette. Gesigneerd.

    ”Le mineur”. Une plaquette en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. 16 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #812

    Een bronzen luchter met tien lichtpunten.

    Un lustre en bronze à dix points lumineux.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 340
  • #583

    Een grote bronzen wierookbrander met oren in de vorm van fabeldieren. Op bijpassende voet. Onderaan gemerkt. Chinees werk, XIXe eeuw.

    Un grand encensoir en bronze en forme d’animaux fantastiques. Sur socle assorti. Marque à la base. Travail chinois, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #653

    Een Indische olielamp van brons in de vorm van een biddende man. XIXe eeuw.

    Une lampe à huile d’Inde en bronze en forme d’un homme qui prie. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #609
    Luc Verschueren

    “Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.

    “Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #168

    Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.

    Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #838

    “Het gezin” & “De afwending”. Twee bronzen kunstwerkjes, waarbij één op arduinen sokkel. Beide gesigneerd.

    ”La famille” & “Le détournement”. Deux bronzes, dont un sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #243

    Een bronzen vaasje met een voorstelling van cupido in reliëf. XIXe eeuw.

    Un petit vase en bronze, représentation de cupido en relief. XIXè siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #830

    Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.

    Une table ronde, décorations en bronze et tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm; Ø: 54 cm
    Estimate: € 220 / 240

Other lots in this auction

  • #413

    Een theepotje op komfoor van polychroom Vieux Paris porselein met bloemmotieven en vergulde details. Onderaan merk met goudverf en “V.P.”.

    Une théière sur réchaud en porcelaine Vieux Paris, motifs de fleurs et dorures. Marque sous la base en peinture dorée et “VP”.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #670
    Indo-Bidjar

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Un tapis en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 177 x 123 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #587

    “Licht-erotisch tafereel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Scène légèrement érotique”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome. Signature à la base.
    No longer available
    Dim. h: 3,2 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #32

    “Zicht op begijnhof”. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd.

    ”Vue sur le béguinage”. Encre de Chine sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 19 x 21 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #513

    Een paar koperen kandelaars in de vorm van griffoenen en een lampje, gedragen door een griffoen op een wandbevestiging.

    Une paire de candélabres en cuivre en forme de griffons et une lampe portée par un griffon sur attache murale.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #489
    De Cock

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 63 x 120 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #18

    Een paar bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten

    Paire d’appliques en bronze de style Louis XV, chaque fois à deux lumières.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #740
    Puccini

    Een mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.

    Un couloir en laine fait mécaniquement. Fabrication belge.
    No longer available
    Dim. 340 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #146

    Een massief eikenhouten ééndeurskast op poten met bovenaan een schelpvormige kuif. Deels XVIIIde eeuw.

    Une armoire à une porte en chêne massif sur pieds, la coiffe en forme de coquillage. En partie XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 205 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #467

    Drie albums met gebundelde uitgaven van “Le journal de Mickey”. 1961, 1962 en 1963.

    Trois albums comprenant des éditions reliées du “journal de Mickey”. 1961, 1962 et 1963.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #879

    Een amoureuse scène met een engel, gemerkt Canoval (H. 24 cm, herstelde vleugel) en een moeder en kind (H. 26 cm, kleine schilfer aan de basis) van monochroom wit biscuit.

    Une scène d’amour avec un ange, marque Canoval (H 24 cm, aile réparée) et une mère et son enfant (H 26 cm, petit éclat à la base) en biscuit monochrome blanc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #276

    Een sobere langgerekte houten buffettafel. Beschadiging aan het fineer van het blad.

    Une table à buffet allongée en bois sobre. Dégât sur la tablette en bois de placage.
    No longer available
    Dim. 250 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More