Similar lots by type
-
#138Een bronzen putto met palmtak. Gemonteerd op een houten voetstuk.
Un putto en bronze et palme”. Monté sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#756Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.
Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 110 -
#599Een groep van donkergepatineerd brons met een voorstelling van drie apen.
Un groupe en bronze représentant trois singes.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#563Een voorstelling van Boeddha van verguld en deels gepolychromeerd brons. Thailand.
Une représentation de Bouddha en bronze partiellement en bronze polychrome et partiellement doré.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#583Een grote bronzen wierookbrander met oren in de vorm van fabeldieren. Op bijpassende voet. Onderaan gemerkt. Chinees werk, XIXe eeuw.
Un grand encensoir en bronze en forme d’animaux fantastiques. Sur socle assorti. Marque à la base. Travail chinois, XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 650 / 700 -
#465Constantin Meunier“De mijnwerker”. Een bronzen plaquette. Gesigneerd.
”Le mineur”. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableDim. 16 x 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#830Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde, décorations en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 77 cm; Ø: 54 cmEstimate: € 220 / 240 -
#653Een Indische olielamp van brons in de vorm van een biddende man. XIXe eeuw.
Une lampe à huile d’Inde en bronze en forme d’un homme qui prie. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#148Een bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en style Louis XV. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#838“Het gezin” & “De afwending”. Twee bronzen kunstwerkjes, waarbij één op arduinen sokkel. Beide gesigneerd.
”La famille” & “Le détournement”. Deux bronzes, dont un sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#153Twee siervazen van kunstbrons, versierd met bloemenguirlandes en met bronzen kariatiden.
Deux vases en bronze, décoration de guirlandes de fleurs et cariatides en bronze.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 160 / 200 -
#243Een bronzen vaasje met een voorstelling van cupido in reliëf. XIXe eeuw.
Un petit vase en bronze, représentation de cupido en relief. XIXè siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#127Een driedelig vol messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Sleuteltje en slinger manco.
Une garniture de cheminée en trois pièces comprenant une pendule et deux candélabres à cinq points lumineux. Clé et balancier manquant.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 150 -
#183Een ovale spiegel, gedragen door een zittende beer van donkergepatineerd brons.
Un miroir ovale porté par un ours assis, en bronze.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 420 / 460 -
#168Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.
Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 250 / 350 -
#812Een bronzen luchter met tien lichtpunten.
Un lustre en bronze à dix points lumineux.No longer availableEstimate: € 280 / 340 -
#875The Franklin Mint“Uil”. Een beeld van gepatineerd brons.
”Hibou”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 160 -
#673Een Balinees beeld van brons.
Une statue en bronze. Bali.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 90 / 110 -
#203Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1600 / 11800 -
#609Luc Verschueren“Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.
“Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#501Een zittende Boeddhistische monnik van brons. Chinees werk.
Un moine bouddhiste assis en bronze. Travail chinois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200 / 220 -
#790Een Balinese danseres van brons op houten voetstuk. Gerestaureerd aan het been.
Une danseuse balinaise en bronze sur socle en bois. Restauration à la jambe.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#505Een geëmailleerd koperen kruis met wijwatervat met een handgeschilderde beeltenis van Christus met de doornkroon. Van origine XIXe eeuws op recent houten kruis.
Un crucifix émaillé et bénitier, représentation du Christ et la sainte Couronne d’épines peint à la main. Travail du XIXème siècle sur croix en bois récente.No longer availableDim. h: 23 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#695“Cupido op een zuiltje”. Een bronzen beeldje op albasten sokkel. E”n vleugeltje gebroken.
”Cupidon sur une colonne”. Une statue en bronze sur socle en albâtre. une aile cassée.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#495Een art deco halluchtertje met opaalglazen kap in zg. ‘Skyscraperdesign’. Omstreeks 1925.
Un lustre de vestibule Art Déco , coupe en verre opaline dite ‘Skyscraperdesign’. +- 1925.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#605Een eikenhouten begijnenkast met twee boven elkaar geplaatste deuren waartussen een lade. Begin XIXde eeuw
Une armoire de béguine en chêne à deux portes superposées et un tiroir entre les deux. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 193 x 58 x 117 cmEstimate: € 120 / 200 -
#247Een brievenhouder van meersoortig marmer en arduin en getooid met een jachthond van zamak. Tijdperk Art deco.
Un porte-lettres en marbres différents et pierre de taille, décoration de chien de chasse en régule. Période Art Déco.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#550BulurbaftEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 171 x 132 cmEstimate: € 120 / 200 -
#842Een paar antieke achthoekige glazen vazen met een blauwe koordversiering.
Une paire de verres en verre octogonale, décor de corde bleue.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 40 -
#662Eugène Antoine S. LavieillePeriod: 1820 - 1889“Nachtelijk hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage nocturne à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 57 cmEstimate: € 200 / 220 -
#601“Oude wijze op ezel”. Een groep van cloisonné. Japans werk, omstreeks 1900.
”Sage sur un âne”. Un groupe en cloisonné. Travail japonais, +- 1900.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 460 / 500 -
#64Salvador Dali“De verschijning van de engel”. Litho. Draagt een handtekening en genummerd 218/300.
”L’apparition de l’ange”. Une lithographie. Porte une signature et numérotée 218/300.No longer availableDim. 66 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#777Zeven kannetjes en vijf klepkannen van tin, waarbij één zonder deksel. XVIIIe en XIXe eeuw.
Sept verseuses et cinq verseuses à couvercle en étain, dont une sans couvercle.No longer availableDim. h: 12 - 28 cmEstimate: € 35 / 60 -
#198Hilaire BalsPeriod: °1940“Schapen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Moutons sur la rive”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 420 / 480 -
#814Een Venetiaanse luchter met acht armen en kristallen pendeloques.
Un lustre vénitien à huit bras et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#531Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een recente en een XIXe eeuwse balustervaas van Cantonporselein en een eivormig Imari-vaasje op bronzen voet.
Lot de porcelaines asiatiques comprenant un vase balustre du XIXe siècle et un autre plus récent et un petit vase Imari ovoïde sur base en bronze.No longer availableDim. h: 23 - 47 cmEstimate: € 300 / 400


