Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig klokstel van verguld messing en Arita-porselein. Versieringen met guirlandes en Bacchushoofden, de pendule getooid met een gevleugelde leeuw. Met sleuteltje.
Een driedelig klokstel van verguld messing en Arita-porselein. Versieringen met guirlandes en Bacchushoofden, de pendule getooid met een gevleugelde leeuw. Met sleuteltje.
Een driedelig klokstel van verguld messing en Arita-porselein. Versieringen met guirlandes en Bacchushoofden, de pendule getooid met een gevleugelde leeuw. Met sleuteltje.

Een driedelig klokstel van verguld messing en Arita-porselein. Versieringen met guirlandes en Bacchushoofden, de pendule getooid met een gevleugelde leeuw. Met sleuteltje.

Garniture de cheminée en laiton doré et porcelaine d’Arita. Décor de guirlandes et de têtes de Bacchus. Pendule surmontée d’un lion ailé. Avec clé.
Dim. h: 62 & 53 cm
SKU: 2808180121.
Categories: Klokstel, Porselein.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #121
Estimate: € 140 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #705

    Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van langlevenstekens op een vegetatieve achtergrond.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de symboles de longue vie sur un fond végétal.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #535

    Een rond kommetje van Chinees porselein met een roestkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.

    Un petit bol rond en porcelaine de Chine avec glaçure de couleur rouille. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #559

    Een diep schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van negen perziken. Onderaan gemerkt.

    Une coupelle sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome de neufs pêches. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #515

    Een diep bord van Chinees porselein met personages in het decor en met vergulde rand. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Une grande assiette creuse en porcelaine de Chine avec des personnages dans le décor et rebord doré. Marque sous la base. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #805

    Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.

    Un service à thé en porcelaine Satsuma, comprenant une théière, un pot a lait, un sucrier et douze tasses avec sous-tasses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #815

    Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.

    Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #745

    Een klein balustervaasje van gecraqueleerd celadonporselein.

    Un petit vase balustre en porcelaine Céladon craquelée.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #652

    Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vissen.

    Un petit pot à couvercle rond en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc de poissons.
    No longer available
    Dim. Ø: 12,5 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #695

    Een buikvaasje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.

    Un vase pansu en porcelaine de Chine et glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #495

    Een theeservies van Chinees porselein voor vier personen met een blauw op wit decor van bloemen en versierd met vlindervleugels. Enkele kleine beschadigingen.

    Un service à thé en porcelaine de Chine pour quatre personnes, décor bleu sur blanc de fleurs et papillons. Quelques petits dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #403
    Herend, Hungary

    Een vaasje, een eivormig dekseldoosje en een schelpvormig schaaltje met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.

    Un petit vase, une petite boite à couvercle en forme d’oeuf et une coupelle en forme de coquillage à décors de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #771

    - Lot van vier borden en schotels: - een porseleinen bord met centraal een bonzaï, gemonogrammeerd M.C. en met twee Chinese tekens op de vleugel. Ø 26,5 cm. - een compote van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt: Maestricht. Ø 21,5 cm (herstelling). - een blauw en witte schotel met reigermotief. Onderaan gemerkt: Heron C.M. en Improved Stone China. Ø 26,5 cm. - Een blauw en witte schotel met een gedrukt wheeping willow decor. Engeland, XIXe eeuw. Ø: 31 cm

    Lot de quatre assiettes et plats: - une assiette en porcelaine à décor central d’un bonzaï, monogrammée M.C. et à deux signes chinoises sur l’aile. Ø 26,5 cm. - un compotier en faïence bleue et blanche. Marque sous la base: Maestricht. Ø 21,5 cm (restauration). - un plat bleu et blanc à motif d’un héron. Marque sous la base: Heron C.M. et “Improved Stone China”. Ø 26,5 cm. - Plat bleu et blanc à décor imprimé dit “Wheeping Willow”. Angleterre XIXe siècle. Ø: 31 cm
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #675

    Een schaaltje op voet van Chinees porselein in gelobde ruitvorm met een famille rosedecor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.

    Une coupelle sur pied en porcelaine de Chine, motifs de losanges lobés et famille-rose décor de personnages dans un paysage.
    No longer available
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #591

    Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #813

    Een koffie- en theeservies van meerkleurig en verguld porselein voor twaalf personen.

    Un service à café et thé pour douze personnes. En porcelaine polychrome et doré.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #562

    Een Guan Yin van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.

    Un Guan Yin en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit du blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #801
    Art 4 by Ergo

    Een design theepot en melkpot met een zwart op wit strepenmotief, evenals een kopje met ondertasje naar een ontwerp van Mihalik. De eerste twee genummerd, resp. 8/500 en 43/1000. Dekseltje van de suikerpot beschadigd.

    Une théière et pot à lait design à motifs linéaires noir sur blanc, ainsi que la sous-tasse et tasse. D’après Mihalik. La théière est numérotée 8/500, le pot à lait est numéroté 43/1000. Le couvercle du sucrier est endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #758

    Een paar balustervazen van Cantonporselein, versierd met decors van personages, bloemen en vogels in cartouches. Eén bovenaan gerestaureerd.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Canton, décors de personnages, fleurs et oiseaux en cartouches. Un vase à été restauré au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #20

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met turkoois en jade.

    Un bracelet à maillons en or jaune serti de turquoise et jade.
    No longer available
    Dim. 8,06 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #545

    Een paar buikvaasjes van blauw en wit Chinees porselein.

    Une paire de vases pansus en porcelaine de Chine en bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #603

    Een grote diepe schaal van meerkleurig Chinees porselein met een decor van edellieden in het plat, op de rand en onderaan.

    Un grand plat profond en porcelaine de Chine polychrome avec décor de gens de noblesse sur la partie plate, le rebord et en dessous.
    No longer available
    Dim. Ø: 47 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #555

    Een schoteltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloemen. Onderaan gemerkt.

    Une petite coupelle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc et fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #665

    Een Chinese diepe schaal op voet met gelobde rand, versierd met een decor van vrouwen aan een kerselaar. Onderaan gemerkt.

    Un plat Chinois profond sur pied et au rebord lobé. Décor de femmes auprès d’un cerisier.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #407
    JL Meneau

    Een kom en een schotel van kobaltblauw porselein, versierd met een bloemendecor. Beide onderaan gemerkt.

    Un plat et un plateau en porcelaine bleue Cobalt, décoration de fleurs. Marques sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 30 en 26 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #262
    Bernard Charoy
    Period: °1931

    “Meisje met parelsnoer”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 123/150 buiten de plaat.

    ”Fille avec un collier à perles”. Une lithographie. Signée et numérotée 123/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 59 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #98

    Een paar verzilverde kandelaars met barokke motieven.

    Paire de candélabres en métal argenté aux motifs baroques.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #637

    Een katana met handvat en schede van gesculpteerd been en messing, versierd met personages.

    Un katana avec manche et fourreau en os sculpté et laiton, décor de personnages.
    No longer available
    Dim. l: 84 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #468

    Twee stuks Afrikaans ivoor, bestaande uit een olifantje bij een boom en een Lievevrouwenbeeldje. Jaren ‘30. Het tweede met restauratie.

    Un petit éléphant et une Sainte-Vierge en ivoire africain. Années 30. Le deuxième avec restauration.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 19 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #12

    Drie gravures: “Jockai emporte par ses Chevaux”. Een kleurenprentje naar Charles Vernet. “Going at a fence”. Een kleurenprent naar Alken. “Drie vissen”. Een kleurenets van Coutant naar Bévalet.

    Trois gravures: “Jockai emporte par ses Chevaux”. Image en couleurs d’après Charles Vernet. “Going at a fence”. Image en couleurs d’après Alken. “Drie vissen”. Une eau-forte en couleurs de Coutant d’après Bévalet.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #39
    Felix Timmermans
    Period: 1886 - 1947

    “Plattelandszicht”. Inkt en aquarel op papier. Gemonogrammeerd.

    ”Vue campagnarde”. Encre et aquarelle sur papier. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 16 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #626

    Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Vitrine à deux corps sobre, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 235 x 105 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #151

    “Heilige Johannes”. Gebeeldhouwd hout. Linkerarm afgebroken en rechterhand manco.

    “Saint-Jean”. Sculpture en bois. Bras gauche manque ainsi que la main droite.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #73

    “Wachters”. Twee beeldjes van verguld brons, waarbij één als ontwerp van de Gentse Torenwachtersprijs”.

    “Gardes”. Deux statuette en bronze doré dont une un projet pour le prix des Gentse Torenwachters.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #353

    “Danseressen met instrumenten”. Een groep van wit en verguld porselein. Achteraan gemerkt. Restauratie aan de basis.

    ”Danseuses et instruments”. Un groupe en porcelaine blanche et dorure. Marque au dos. Restauration à la base.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #585

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 299 x 200 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #342
    M. Van lent

    “Stilleven met kannen op een buffet”. Inkt op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte aux cafetières sur un buffet”. Encre sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 16 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More