Similar lots by type
-
#545Een paar buikvaasjes van blauw en wit Chinees porselein.
Une paire de vases pansus en porcelaine de Chine en bleu et blanc.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 200 / 220 -
#562Een Guan Yin van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit du blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 180 / 200 -
#591Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#813Een koffie- en theeservies van meerkleurig en verguld porselein voor twaalf personen.
Un service à café et thé pour douze personnes. En porcelaine polychrome et doré.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#652Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vissen.
Un petit pot à couvercle rond en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc de poissons.No longer availableDim. Ø: 12,5 cmEstimate: € 65 / 75 -
#815Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.
Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#555Een schoteltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloemen. Onderaan gemerkt.
Une petite coupelle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc et fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 200 / 220 -
#771- Lot van vier borden en schotels:- een porseleinen bord met centraal een bonzaï, gemonogrammeerd M.C. en met twee Chinese tekens op de vleugel. Ø 26,5 cm.- een compote van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt: Maestricht. Ø 21,5 cm (herstelling).- een blauw en witte schotel met reigermotief. Onderaan gemerkt: Heron C.M. en Improved Stone China. Ø 26,5 cm.- Een blauw en witte schotel met een gedrukt wheeping willow decor. Engeland, XIXe eeuw. Ø: 31 cm
Lot de quatre assiettes et plats:- une assiette en porcelaine à décor central d’un bonzaï, monogrammée M.C. et à deux signes chinoises sur l’aile. Ø 26,5 cm.- un compotier en faïence bleue et blanche. Marque sous la base: Maestricht. Ø 21,5 cm (restauration).- un plat bleu et blanc à motif d’un héron. Marque sous la base: Heron C.M. et “Improved Stone China”. Ø 26,5 cm.- Plat bleu et blanc à décor imprimé dit “Wheeping Willow”. Angleterre XIXe siècle. Ø: 31 cmNo longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#603Een grote diepe schaal van meerkleurig Chinees porselein met een decor van edellieden in het plat, op de rand en onderaan.
Un grand plat profond en porcelaine de Chine polychrome avec décor de gens de noblesse sur la partie plate, le rebord et en dessous.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#745Een klein balustervaasje van gecraqueleerd celadonporselein.
Un petit vase balustre en porcelaine Céladon craquelée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 90 / 110 -
#695Een buikvaasje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.
Un vase pansu en porcelaine de Chine et glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120 / 140 -
#403Herend, HungaryEen vaasje, een eivormig dekseldoosje en een schelpvormig schaaltje met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.
Un petit vase, une petite boite à couvercle en forme d’oeuf et une coupelle en forme de coquillage à décors de fleurs.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#758Een paar balustervazen van Cantonporselein, versierd met decors van personages, bloemen en vogels in cartouches. Eén bovenaan gerestaureerd.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Canton, décors de personnages, fleurs et oiseaux en cartouches. Un vase à été restauré au dessus.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#705Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van langlevenstekens op een vegetatieve achtergrond.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de symboles de longue vie sur un fond végétal.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#559Een diep schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van negen perziken. Onderaan gemerkt.
Une coupelle sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome de neufs pêches. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 200 / 220 -
#675Een schaaltje op voet van Chinees porselein in gelobde ruitvorm met een famille rosedecor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
Une coupelle sur pied en porcelaine de Chine, motifs de losanges lobés et famille-rose décor de personnages dans un paysage.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 120 / 140 -
#665Een Chinese diepe schaal op voet met gelobde rand, versierd met een decor van vrouwen aan een kerselaar. Onderaan gemerkt.
Un plat Chinois profond sur pied et au rebord lobé. Décor de femmes auprès d’un cerisier.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 120 / 140 -
#805Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, comprenant une théière, un pot a lait, un sucrier et douze tasses avec sous-tasses.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#801Art 4 by ErgoEen design theepot en melkpot met een zwart op wit strepenmotief, evenals een kopje met ondertasje naar een ontwerp van Mihalik. De eerste twee genummerd, resp. 8/500 en 43/1000. Dekseltje van de suikerpot beschadigd.
Une théière et pot à lait design à motifs linéaires noir sur blanc, ainsi que la sous-tasse et tasse. D’après Mihalik. La théière est numérotée 8/500, le pot à lait est numéroté 43/1000. Le couvercle du sucrier est endommagé.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#535Een rond kommetje van Chinees porselein met een roestkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
Un petit bol rond en porcelaine de Chine avec glaçure de couleur rouille. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 160 / 180 -
#407JL MeneauEen kom en een schotel van kobaltblauw porselein, versierd met een bloemendecor. Beide onderaan gemerkt.
Un plat et un plateau en porcelaine bleue Cobalt, décoration de fleurs. Marques sous la base.No longer availableDim. Ø 30 en 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#20Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met turkoois en jade.
Un bracelet à maillons en or jaune serti de turquoise et jade.No longer availableDim. 8,06 gEstimate: € 250 / 350 -
#495Een theeservies van Chinees porselein voor vier personen met een blauw op wit decor van bloemen en versierd met vlindervleugels. Enkele kleine beschadigingen.
Un service à thé en porcelaine de Chine pour quatre personnes, décor bleu sur blanc de fleurs et papillons. Quelques petits dégâts.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#515Een diep bord van Chinees porselein met personages in het decor en met vergulde rand. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Une grande assiette creuse en porcelaine de Chine avec des personnages dans le décor et rebord doré. Marque sous la base. XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#596Een grote verlengbare tafel van eikenhout in Henri II-stijl.
Grande table à allonges en chêne. Style Henri II.No longer availableDim. 154 x 131 cmEstimate: € 300 / 400 -
#457Een Arabische sierdolk met verzilverde schede en handgreep.
Dague décorative arabe au fourreau et manche argentés.No longer availableDim. l: 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#737Een lot Franstalige boeken, waarbij Jules Verne, gebundelde tijdschriften en muziek. Negen stuks.
Un lot de livres en français, dont Jules Verne, des magazines et musique. Neuf pièces.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#460Een Chinese tweedeurskast van meersoortig hout, versierd met gebeeldhouwde paneeltjes met drakendecors.
Une armoire à deux portes chinoise en différents bois, décorée de panneaux sculptés au décor de dragons.No longer availableDim. 120 x 101 x 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#767Drie boterstolpen en een coupe van geslepen kleurloos kristal.
Trois beurriers et une coupe en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#782Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60 / 100 -
#179Edgard WiethasePeriod: 1881-1965“Kustlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘37.
“Paysage côtier”. Huile sur carton. Signé et daté ‘37.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 360 / 380 -
#627“De Oude Man van de Zuidpool”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk, eerste kwart XXe eeuw.
“Shichi Fukujin”. Statuette en ivoire sculpté. Travail chinois, premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 10 cmEstimate: € 200 / 250 -
#783Een vaas van gegoten en gesatineerd roze glas in de vorm van een hand met een kelk. Barst onderaan.
Un vase en verre moulé et satiné rose, en forme d’une main et calice. Fissure en dessous.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 26 / 30 -
#817Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.
Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#708Een paar zeshoekige dekselvazen van Imariporselein, getooid met Fo-honden.
Une paire de vases hexagonaux en porcelaine Imari, au décor de chiens Fo.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 200 / 240 -
#425Een Kelimtapijt.
Un tapis Kilim.No longer availableDim. 160 x 91 cmEstimate: € 30 / 40



