#415Zeven verzilverde munten van 150 jaar onafhankelijkheid Belgie. 1830-1980.
#94Raoul PharasynPeriod: 1908 - 1991“Hoeve-interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1942.
“Intérieur de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 75 / 100 -
#495Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#75Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met negen smaragd cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 6,30 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct serti de neuf émeraudes cabochons ayant un poids total de ± 6,30 ct.No longer availableDim. 18,15 gEstimate: € 500 / 600 -
#910Een voetbankje van kamelenleer en hout.
#592Een antiek ovaal metalen dienblad op vouwpoot.
#507Garnituur van drie Chinese porseleinen vazen met een Japans decor.
”Violoniste”, “Nu couché” et “Nu assis”. Trois lithographies, tourtes signées hors planche, numérotées 16/25, 3/40 et 1/10.No longer availableDim. 26 x 18 cm; 33 x 24 cm; 38 x 57 cmEstimate: € 60 / 100