#293
Une poupée de salon parisienne, pieds, mains et tête en porcelaine. Habits d’origine. Intact . +- 1880.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#366
Een neogotisch meubeltje van gebeeldhouwd eikenhout met één deur. Eind XIXe eeuw.
Un petit meuble en chêne sculpté à une porte. Style Néogothique. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 144, d: 32.5, b: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#509
“Bollenveld met molen”. Olieverf op paneel.
Pré de bulbes et moulin”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#195Omega Swiss Made
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableDim. 34,19 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#751Valenti, Italy
Een vintage vloerlamp. Model “Tama Red & White” naar ontwerp Isao Hosoe. 1975.
#606Heriz
Handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#814
Twee kandelaars van Val Saint-Lambert, één van kristal, één van glas.
Deux candélabres Val St. Lambert, un en cristal et un en verreNo longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#693
Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
#675
Een zilveren slavenarmband. 925 ‰.
#104Oscar Mulkens
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#389
Een vel met postzegels t.g.v. Rubensjaar 1977, ingelijst. Met filatelistenloep en snijtoestel.
Une feuille de timbres postes, année Rubens 1977, encadrée. Avec loupe philatélique et découpeuse.No longer availableDim. 33 x 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#696Hamadan
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 315 x 223 cmEstimate: € 120 / 200