#847Theaterkijker, versierd met parelmoer op messing.
#583Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met een blauwwitte decoratie van fabeldieren.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décoration d’animaux fantastiques.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 160 / 180 -
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 7,14 gEstimate: € 550 / 650 -
#449Een vaas van kleurloos geslepen kristal.
#283Een gegraveerd zilveren Perzisch theekannetje. Voetstuk verzilverd.
#854Vijf diverse asbakken en schalen van kleurloos kristal. Val Saint-Lambert.
Cinq cendriers différents et plats en cristal incolore Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#861Een gevarieerde partij strips, bestaande uit albums van Suske & Wiske, Jommeke, Asterix en Jerom.
#60Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met twee eikenblaadjes.
Un collier en or jaune 18 ct serti de deux feuilles de chêne.No longer availableDim. 22,98 gEstimate: € 550 / 650 -
#756Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#887Een lot postzegels met speciale gelegenheidsstempels plus 42 kunstbladen met gouddruk, enkele ‘first day sheets’ en ‘first day covers’.
#136Een eikenhouten ééndeursgarderobe.
Une garde-robe en chêne à une porte.No longer availableDim. 203 x 74 x 57 cmEstimate: € 50 / 80