Other lots in this auction
-
#634
Een rechthoekige vergulde spiegel met barokke versieringen bovenaan.
Un miroir rectangulaire doré, décorations Baroque.No longer availableDim. 73 x 102 cmEstimate: € 180 / 220 -
#354L. Haubaert
“Picnic in het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadigingen aan het doek. Schets van paarden achteraan.
”Pique-nique dans le bois”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts à la toile.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#889
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#562
“Personages”. Twee composities in één lijst. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Personnages”. Deux compositions dans un encadrement. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#884
Een lot van acht verschillende kristallen champagneglazen.
Un lot de huit verres à champagne différents en cristal.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#608
Een grote jardinière op sokkel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Voet van de vaas gerestaureerd.
Une grande jardinière sur socle en faïence belge à glaçure. Pied du vase restauré.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#82Al. De Dobbelaer
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘80.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée et datée ‘80.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#738
Drie groepjes van Italiaans porselein, waarvan twee kinderen op een schommel. Met Capodimonte-merken.
Trois groupes en porcelaine italienne, dont deux enfants sur une balançoire. Marques Capodimonte.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#291Amphora
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een reliëfdecor van een haan in een fries.
Un vase Art Déco en faïence polychrome, décor en relief d’un coq dans une frise.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 180 / 200 -
#53
Een porseleinen vaas met bloemenmotief.
Un vase en porcelaine, motifs de fleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 45 -
#74R. Van Hoeck
“Stilleven met fruit en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits et cruche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#389
Een vel met postzegels t.g.v. Rubensjaar 1977, ingelijst. Met filatelistenloep en snijtoestel.
Une feuille de timbres postes, année Rubens 1977, encadrée. Avec loupe philatélique et découpeuse.No longer availableDim. 33 x 28 cmEstimate: € 30 / 40