Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#598Een antiek Turks tapijt van zijde en metaaldraad. XIXe eeuw.
Tapis turque ancien en soie et fil de métal. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 120 cmEstimate: € 220 / 240 -
#657Etienne DonnayPeriod: °1975“Anonymus”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2007 op de verso.
“Anonymus”. Huile sur toile. Signée et datée 2007 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200 / 260 -
#805Een oude Meccano bouwset met aparte opwindmotor. In originele dozen. Jaren ‘60.
Ancien Meccano avec moteur. Dans les boîts d’origine. Vers 1960.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#150Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale amethist van ± 8 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une améthyste centrale de ± 8 ct.No longer availableDim. Bruto: 13,07 gEstimate: € 600 / 800 -
#131Een klokstel in art decostijl, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van diverse soorten marmer en de pendule versierd met een bronzen bizon.
Garniture de cheminée art déco comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre de différentes couleurs. La pendule surmontée d’un bison en bronze?.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#605Een cadeauverpakking met 25 luxestalen voor parfum, waaronder Armani, Cacharel, Davidoff, Guerlin, Scherrer, enz.
Emballage cadeau contenant 25 échantillons de parfum dont Armani, Cacharel, Davidoff, Guérlin, Scherrer etc.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#203Jef LambeauxPeriod: 1852 - 1908“La folle chanson”. Een groep van groengepatineerd brons. Met Brussels gieterijmerk.
“La folle chanson”. Groupe en bronze à patine verte. Avec cachet de fonderie bruxelloise.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#419Een Songyeschild van gepolychromeerd hout. Kifwebe, Zaïre.
Bouclier Songye en bois polychrome. Kifwebe, Zaïre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#625Giorgio Armani“Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.
“Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#136Een eikenhouten buffet met vier laden tussen twee paneeldeuren in Lodewijk XV-inspiratie.
Buffet en chêne ouvrant à quatre tiroirs et deux portes pleines. Style Louis XV.No longer availableDim. b: 216 cmEstimate: € 100 / 120 -
#710Een trumeau van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Trumeau en bois sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 200 / 300 -
#237Een schelpvormige jardinière van brons gedragen door Cupido, staande op een schelp.
Une jardinière en forme de coquillage en bronze, portée par Cupidon sur une coquille.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 400 / 500

