Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig koffiestel van verzilverd metaal met ebbenhouten handvatten op dienblad.

Een driedelig koffiestel van verzilverd metaal met ebbenhouten handvatten op dienblad.

Service à café trois pièces en métal argenté aux anses en ébène. Sur plateau.
SKU: 2709160337.
Category: Verzilverd.
Auction day: 27 September 2016 19:00
Catalogue #337
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #33

    Een verzilverd metalen inktstel, versierd met een raceauto en een kilometersteen op het deksel. Universiteit Luik, 1909.

    Encrier en métal argenté décoré d’une voiture de course et d’une pierre de kilométrage sur le couvercle. Université de Liège, 1909.
    No longer available
    Dim. l: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #371
    Christofle

    Een bestek van verzilverd metaal voor twaalf personen, versierd met een Lodewijk XV-motief en in ménagère.

    Couvert en métal argenté pour douze personnes. Décor Louis XV. Dans la ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #53

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een grote schotel, schaaltje, kelken, een asbak, pepermolentjes, sigarendoosjes, ...

    Lot de métal argenté comprenant un plat, une coupe, des calices, un cendrier, des moulins à poivre, des boîtes à cigares etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #747
    Rhodargo

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op bijbehorend dienblad, waarbij het melkkannetje binnenin verguld.

    Garniture à café et à thé en métal argenté sur le plateau assorti. Intérieur du pot à lait doré.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #28

    Een paar zwaar verzilverde kandelaars met vijf lichtpunten.

    Paire de candélabres en métal lourdement argenté. Cinq lumières.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #694

    Een paar kandelaars van verzilverd metaal in Lodewijk XVI-stijl. Gemonteerd als elektrische lampen.

    Paire de candélabres en métal argenté de style Louis XVI Montés en lampes à l’électricité.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #57

    Vier mahoniehouten theedozen in diverse uitvoeringen en formaten, waarvan drie met een mansardevormig deksel. XIXe eeuw.

    Quatre boîtes à thé diverses dont trois aux couvercles de style Mansard. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #329

    Twee zg. zakdoekvazen van glaspasta in de stijl van Murano, waarbij de grootste onderaan gemerkt.

    Deux vases en pâte de verre dites vases mouchoirs dans le goût de Murano, le plus grand avec marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #117
    SBS Solingen

    Verguld bestek in koffer. Compleet voor 12 personen.

    Couvert doré dans une ménagère. Complet pour 12 personnes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #206
    Aurel Vlad
    Period: °1954

    “Ograda Mystica”. Een paar grote houtsculpturen met personages en dieren. Achteraan gesigneerd.

    “Ograda Mystica”. Paire de sculptures en bois aux personnages et animaux. Signature au verso.
    No longer available
    Dim. h: 232 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #823

    Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.

    Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 20à / 260
  • #99

    “Blue jay”, “American Flamingo” & “Snowy heron”. Drie oude Amerikaanse prenten.

    “Blue jay”, “American flamingo” et “Snowy heron”. Trois estampes américaines anciennes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #298

    “Dansende muzen”. Een paar beeldjes van zamak. Kleine beschadigingen. Omstreeks 1900.

    “Muses dansantes”. Paire de statuettes en régule. Petits dégâts. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #446
    Mahal

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 385 x 297 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #296

    Een mahoniehouten tweedeurskast in Louis-Philippestijl met een lade en doucine.

    Armoire à deux portes en acajou de style Louis-Philippe à un tiroir en doucine.
    No longer available
    Dim. h: 155 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #554

    Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Fang, Gabon.

    Statue d’ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #253

    Een Friese stoeltjesklok. XIXde eeuw. In werkende staat.

    Pendule murale frisonne de type stoeltjesklok. XIXe siècle. En état de marche.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #533

    Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein, gedecoreerd met florale motieven en langlevenstekens.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de symboles de longévité.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More