Similar lots by type
-
#33Een verzilverd metalen inktstel, versierd met een raceauto en een kilometersteen op het deksel. Universiteit Luik, 1909.
Encrier en métal argenté décoré d’une voiture de course et d’une pierre de kilométrage sur le couvercle. Université de Liège, 1909.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#371ChristofleEen bestek van verzilverd metaal voor twaalf personen, versierd met een Lodewijk XV-motief en in ménagère.
Couvert en métal argenté pour douze personnes. Décor Louis XV. Dans la ménagère.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#53Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een grote schotel, schaaltje, kelken, een asbak, pepermolentjes, sigarendoosjes, ...
Lot de métal argenté comprenant un plat, une coupe, des calices, un cendrier, des moulins à poivre, des boîtes à cigares etc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#747RhodargoEen vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op bijbehorend dienblad, waarbij het melkkannetje binnenin verguld.
Garniture à café et à thé en métal argenté sur le plateau assorti. Intérieur du pot à lait doré.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#28Een paar zwaar verzilverde kandelaars met vijf lichtpunten.
Paire de candélabres en métal lourdement argenté. Cinq lumières.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#694Een paar kandelaars van verzilverd metaal in Lodewijk XVI-stijl. Gemonteerd als elektrische lampen.
Paire de candélabres en métal argenté de style Louis XVI Montés en lampes à l’électricité.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#57Vier mahoniehouten theedozen in diverse uitvoeringen en formaten, waarvan drie met een mansardevormig deksel. XIXe eeuw.
Quatre boîtes à thé diverses dont trois aux couvercles de style Mansard. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#329Twee zg. zakdoekvazen van glaspasta in de stijl van Murano, waarbij de grootste onderaan gemerkt.
Deux vases en pâte de verre dites vases mouchoirs dans le goût de Murano, le plus grand avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 & 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#117SBS SolingenVerguld bestek in koffer. Compleet voor 12 personen.
Couvert doré dans une ménagère. Complet pour 12 personnes.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#206Aurel VladPeriod: °1954“Ograda Mystica”. Een paar grote houtsculpturen met personages en dieren. Achteraan gesigneerd.
“Ograda Mystica”. Paire de sculptures en bois aux personnages et animaux. Signature au verso.No longer availableDim. h: 232 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#823Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.
Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 20à / 260 -
#99“Blue jay”, “American Flamingo” & “Snowy heron”. Drie oude Amerikaanse prenten.
“Blue jay”, “American flamingo” et “Snowy heron”. Trois estampes américaines anciennes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#298“Dansende muzen”. Een paar beeldjes van zamak. Kleine beschadigingen. Omstreeks 1900.
“Muses dansantes”. Paire de statuettes en régule. Petits dégâts. Vers 1900.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#446MahalEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 385 x 297 cmEstimate: € 400 / 600 -
#296Een mahoniehouten tweedeurskast in Louis-Philippestijl met een lade en doucine.
Armoire à deux portes en acajou de style Louis-Philippe à un tiroir en doucine.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 80 / 120 -
#554Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Fang, Gabon.
Statue d’ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 120 / 140 -
#253Een Friese stoeltjesklok. XIXde eeuw. In werkende staat.
Pendule murale frisonne de type stoeltjesklok. XIXe siècle. En état de marche.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#533Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein, gedecoreerd met florale motieven en langlevenstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de symboles de longévité.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 140

