Similar lots by type
-
#343Een verzilverd metalen cakebestekje voor twaalf personen. Enkele heften van de messen terug te bevestigen. In etui.
Couverts à gâteaux en métal argenté pour douze personnes. Certains manches des couteaux doivent être rattachés. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#333State Express Cigarettes.Een verzilverd metalen sigarettendoos.
Une boîte à cigarettes en métal argenté.No longer availableDim. 12x 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#57CharrellEen vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Service à thé et café en métal argenté 4 pièces sur plateau.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#607Twee paar kandelaars van verzilverd metaal. We voegen er een domper aan toe.
Deux paires de bougeoirs en métal argenté. Nous ajoutons un éteignoir.No longer availableDim. h: 14 & 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#88Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Op dienblad.
Service à thé et café 4 pièces en métal argenté avec anses en bois. Sur plateau.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#67Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Deens werk. Zilverlaag grotendeels verdwenen.
Service à thé et café en métal argenté comprenant quatre pièces sur un plateau. Travail danois. L’argenterie a en grande partie disparu.No longer availableEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#592“Sneeuwlandschap met een water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage enneigé avec un étang”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#89M. Claerhoudt Van VoorenPeriod: 1901 - 1983“Wandelaar in een herfstige dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Promeneur dans une ruelle automnale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#150Een 18 K geelgouden bloemvormige ring bezet met een diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Une bague en forme de fleur en or jaune 18 ct sertie d'un diamant taille marquis d'un poids combiné de +- 3 ct.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 2400 / 3000 -
#138Een rechthoekige schotel van 800‰ zilver. Gemerkt van Delheid. 1554,3 gram.
Un plat rectangulaire en argent 800‰. Poinçonné par Delheid. 1554,3 grammes.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 700 / 800 -
#662Joz. De Swerts“Joz. De Swertz”. Een zelfportret in pastel op papier.
“Joz. De Swertz”. Un autoportrait au pastel sur papier.No longer availableDim. 45 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#362“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 12 cmEstimate: € 60 / 100 -
#321Een met de hand beschilderd metalen dienblad met Hollands visserstafereel naar Koekkoek.
Un plateau en métal peint à la main avec une scène de pêche hollandaise d'après Koekkoek.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#597Een paar Nanking porseleinen balustervazen met decor van een veldslag. Eén restauratie aan de rand.
Paire de vases balustres en porcelaine de Nankin avec une scène de bataille. Une restauration sur le bord.No longer availableDim. H 34,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#320Een 18 karaats geel gouden ring bezet met 10 saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de 10 saphirs d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 5,28 gEstimate: € 150 / 200 -
#561Een lot bestaande uit veertien karaffen en twee schenkkannen. Glas en kristal, diverse uitvoeringen.
Un lot composé de quatorze carafes et deux cruches. Verre et cristal, modèles divers.No longer availableDim. H:20-30cmEstimate: € 120 / 200 -
#100Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een diamant in markies geslepen van +- 1,05 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant taille marquise de +-1,05 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 2400 / 3000 -
#334Drie kleine voorwerpen van Russisch zilver, bestaande uit een pillendoosje met email, een servetring, eveneens met email en een vodkabekertje met gegraveerd decor.
Trois petits objets en argent de Russie, composés d'un pilulier émaillé, d'un rond de serviette également émaillé et d'une coupe à vodka à décor gravé.No longer availableEstimate: € 60 / 100

