Similar lots by type
-
#88
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Op dienblad.
Service à thé et café 4 pièces en métal argenté avec anses en bois. Sur plateau.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#607
Twee paar kandelaars van verzilverd metaal. We voegen er een domper aan toe.
Deux paires de bougeoirs en métal argenté. Nous ajoutons un éteignoir.No longer availableDim. h: 14 & 24 cmEstimate: € 80/100 -
#57Charrell
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Service à thé et café en métal argenté 4 pièces sur plateau.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#67
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Deens werk. Zilverlaag grotendeels verdwenen.
Service à thé et café en métal argenté comprenant quatre pièces sur un plateau. Travail danois. L’argenterie a en grande partie disparu.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#343
Een verzilverd metalen cakebestekje voor twaalf personen. Enkele heften van de messen terug te bevestigen. In etui.
Couverts à gâteaux en métal argenté pour douze personnes. Certains manches des couteaux doivent être rattachés. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#333State Express Cigarettes.
Een verzilverd metalen sigarettendoos.
Une boîte à cigarettes en métal argenté.No longer availableDim. 12x 17 cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#654
Een lot Bretoens aardewerk, bestaande uit twee schotels, een vierdelig theesetje, een kandelaar en een theepotje. Merken van Rouen, Dieppe & Desvres.
Lot de poterie bretonne, composé de deux soucoupes, d'un service à thé quatre pièces, d'un bougeoir et d'une théière. Marques de Rouen, Dieppe & Desvres.No longer availableDim. H:5-18cmEstimate: € 50/80 -
#427
Een aardewerken kruik, bekleed met verzilverd en gedreven koper en versierd met been.
Cruche en faïence, plaquée de cuivre argenté et martelé et décorée d'os.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30/50 -
#650
Een 18 karaats geelgouden art nouveau hanger bezet met diamanten oude slijp, gezet in een zilveren libel, en een grote en twee kleine parels.
Pendentif en or jaune 18 K serti de diamants de taille ancienne dans une libelle en argent ainsi que de deux petites et une grande perle.No longer availableDim. 15,33 gEstimate: € 650/750 -
#299
Een smeedijzeren wandspiegel.
Un miroir mural en fer forgé.No longer availableDim. 65 x 92 cmEstimate: € 150/200 -
#389Zowa
“Drie vrouwen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
Trois femmes. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté '81.No longer availableDim. 71 x 31 cmEstimate: € 50/70 -
#538
Een gestileerde neushoorn van witgepatineerd kunststof.
Un rhinocéros stylisé en plastique patiné blanc.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 35/45 -
#245Lalique, France
Een kikker en een galopperend paard van gekleurd en gesatineerd kristal. Beide gemerkt.
Une grenouille et un cheval au galop en cristal coloré et satiné. Les deux poinçonnés.No longer availableDim. h: 8 - 11,5 cmEstimate: € 200/300 -
#665
Een designvaas van rood en zwart geglazuurd aardewerk.
Vase design en faïence émaillée rouge et noire.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/50 -
#111
“Engel met cimbalen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel.
Ange aux cymbales. Statuette en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/180 -
#72Jan Van der Aa
“Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
Vue du moulin. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 50/70 -
#678
Een lot Chinees en Japans porselein bestaande uit drie borden (Ø 22 cm) en twee Imarivazen waarvan een deksel.
Lot en porcelaine de Chine et du Japon composé de trois assiettes (Ø 22 cm) et de deux vases Imari dont un avec couvercle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/80 -
#527
Een vijfhoekige bronzen hallantaarn. eerste helft XIXe eeuw. Gemonteerd op elektriciteit.
Une lanterne de hall pentagonale en bronze. Première moitié du XIXe siècle. Montée à l'électricité.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160/180