#163“Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.
#250Een 18 K geelgouden lange geweven ketting in vier stukken. Te herstellen.
#36Juvenia, BruxellesEen antieke paspop op gietijzeren voet.
#93Metalen groepje naar Auguste Moreau voorzien van drie lampen met glazen roosjes.
#397Twee verschillende vergrootglazen, waarbij één met ramshoornen handvat.
Deux loupes différentes, dont une avec un manche en corne de bélier.No longer availableDim. l: 26,5 & 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#648Een roodkoperen bakboordlantaarn van de S.S. Recordo.
#181Jules Moigniez“Fazant met marter.” Beeld in gepatineerd brons. Gesigneerd. Op zwartmarmeren sokkel.
Faisan avec martre. Statue en bronze patiné. Signé. Sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 1100 / 1200 -
#209Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.
Un lot d'ivoire africain, composé d'un bracelet et de deux défenses sculptées.No longer availableDim. l: 29 & 83 cm; Ø: 12 cmEstimate: € 200 / 300 -
#185Drie 18 K rooskleurige gouden trouwringen.
#471“Jager”. Aan Afrikaans houten beeld.
#528TerzaniEen staande designlamp met glazen coupe. Gemerkt. Design Artemide.
Une lampe design sur pied avec une coupe en verre. Marquée. Design Artemide.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 420 / 500