#426Een Chesterfield wingback armstoel.
Un fauteuil Chesterfield à oreilles.No longer availableDim. 115 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#115Een paar 18 K geelgouden lange oorbellen. L: 4 cm.
#692P. Everaert à RhodeEen stoeltjesklok. Met slinger en gewichten. Gemerkt.
#157“Zusjes”. Een bronzen groep met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Postume geut naar Louis en François Moreau.
Sœurs. Un groupe en bronze à patine brune sur un socle en marbre noir. Fonte posthume d'après Louis et François Moreau.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300 / 500 -
#351Een eend van gekleurd Muranoglas.
#173“Het liefdeskoppel”. Twee bronzen beelden met donker patina naar werken van Mathurin Moreau.
Le couple amoureux. Deux statues en bronze à patine sombre d'après les oeuvres de Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 57 & 61 cmEstimate: € 500 / 700 -
#621Een verguld messingen Boeddhahoofd.
#326Een houten wolspoel. Onderaan gedateerd 1846.
Une bobine de laine en bois. Datée en bas 1846.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 25 / 35 -
#379Een lot aardewerken bodemvondsten, bestaande uit twee kruikjes en twee potjes.
#69Frans MasereelVier ingekaderde studietekeningen met havenzichten, waarbij drie gemonogrammeerd.
Quatre dessins d'étude encadrés avec vues de port. Dont trois monogrammés.No longer availableDim. 9 x 17 cmEstimate: € 120 / 200