Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#615Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een topaas van +- 7 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'une topaze de + - 7 ct.No longer availableDim. 9,04 gEstimate: € 750 / 850 -
#390Pontiac, Longines en RutisVier verschillende roestvrij stalen horloges.
Quatre différentes montres en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#409Een map met diverse gravures, tekeningen, affiches, etc. met betrekking tot militaria, veldslagen, alsook oorkondes, oorlogskranten, enz.
Farde contenant des gravures, dessins, affiches etc. concernant la guerre, ainsi que des journaux de la guerre, des chartes etc.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#774Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.
Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.No longer availableDim. 126 x 108 cmEstimate: € 40 / 60 -
#419Een handgeknoopt wollen kleed, versierd met schelpjes. Enkele beschadigingen.
Tapis en laine décoré de coquilles. Noué main. Quelques dégâts.No longer availableDim. 365 x 188 cmEstimate: € 80 / 100 -
#255Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 300 / 400 -
#643Een tuinstel van blauw en wit Chinees porselein.
Garniture de jardin en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 240 / 280 -
#60Een 18 karaats geel gouden armband met zes pareltjes.
Un bracelet en or jaune 18 carats avec six perles.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 80 / 120 -
#32Twee paar aquarellen van Belgische militairen, waarbij twee van Belgische lanciers uit 1860, gesigneerd J. P. Tabry, ‘71. Eén met lichte vochtschade.
Deux paires d’aquarelles de militaires belges dont deux des lanciers de 1860, signées J.P. Tabry ‘71. Une avec taches d’humidité.No longer availableDim. 30 x 23 & 31 x 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#21Een lot van vier teddyberen.
Un lot de quatre ours en peluche.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#583Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor floraal decor met gelukstekens.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de symboles de prospérité.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#543Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille rose-decors van vrouwen en vogels en pioenen in cartouches.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine avec décor famille rose de femmes, d’oiseaux et de pivoines dans des cartouches.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100 / 120



