Other lots in this auction
-
#345Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,39 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,39 ct.No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 250 / 300 -
#575Een Oosters tapijt naar Naïn-voorbeeld. Handgeknoopt.
Un tapis oriental d'après Nain. Noué à la main.No longer availableDim. 343 x 246 cmEstimate: € 120 / 200 -
#698Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#478Een sierschotel van Aritaporselein met een blauw op wit landschapsdecor met vergulde en gekleurde details. Met blindmerk onderaan. Tijdperk Taisho.
Un plat décoratif en porcelaine Arita avec un paysage bleu sur blanc avec des détails dorés et colorés. Avec une marque aveugle en bas. Ère Taisho.No longer availableDim. Ø: 36,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#694Een set van vier sierzwaarden en -sabels. Toledo, Spanje.
Un ensemble de quatre épées et sabres ornementaux. Tolède, Espagne.No longer availableDim. l: 75 en 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#582Slavia 631Een luchtbuks met knikloop. Kaliber 4.5mm.
Une carabine à air comprimé. Calibre 4.5mm.No longer availableDim. 115 cmEstimate: € 100 / 120 -
#287Twee vintage vazen van geglazuurd Duits aardewerk.
Deux vases en poterie allemande émaillée vintage.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#25Een 18 K geelgouden ketting met hangers bezet met een klavertje vier met een parel en met de Heilige Maagd.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentifs sertis d'un trèfle à quatre feuilles avec une perle et la Sainte Vierge.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 400 / 500 -
#152“De kathedraal van Antwerpen”. Papier. Draagt een handtekening Joseph L. Dijckmans.
La cathédrale d'Anvers. Papier. Porte une signature Joseph L. Dijckmans.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#577Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een houten deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore avec un couvercle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#376Een paar gietijzeren vuurbokken in de vorm van sfinksen.
Une paire de firebucks en fonte en forme de sphinx.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#248Twee grote sierschotels van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt ‘C B’.
Deux grands plats décoratifs en faïence multicolore. Marqué 'C B' en bas.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 200 / 250

