#553
Een crapaudzetel met blauwe bekleding.
#254
Een houten spaarkastje met sleutels.
Une caisse d’épargne de café en bois avec des clés.No longer availableDim. 104 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#121
Un vase en verre violet avec un décor de canard et de barge en relief peint à la main. Petit éclat de bord.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#188
Een zilveren peper-, zout- en mosterdstelletje. Met glazen recipiënten. Engelse keuren. Gewogen zonder glaasjes.
Un ensemble sel, poivre et moutarde en argent. Avec récipients en verre. Poinçons anglais. Pesé sans verres.No longer availableDim. 139,95 gEstimate: € 60 / 70 -
#634
Een gefineerd houten kistje en een kleiner kistje van gedreven messing.
#431
Paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc et le bord décoré de glaçure capucine.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#80
Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
#93
“Herderskoppel”. Een paar bronzen beeldjes op marmeren sokkel.
#460Gabbeh
Een handgeknoopt Iraans wollen karpet.
#115
Een parelcollier met platte ronde zoetwaterparels.
#377
Een kleine bronzen voorstelling van Ganesh. Tibetaans werk.
#264Jan Van der Aa
“Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
Vue du moulin. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 50 / 70