#38Een lot schaalmodellen van militaire voertuigen. Dinky Toys & Corgi Toys
#329Een reproducties van affiche van de Red Star Line naar Henri Cassiers.
Une reproduction de l'affiche Red Star Line d'après Henri Cassiers.No longer availableDim. 48 x 67 cmEstimate: € 30 / 50 -
#26Een witgepatineerd boudoirstoeltje met blauw fluwelen bekleding.
#595Een paar aluminium designlampvoeten.
#629Een lot van vier vaasjes en een dekselvaasje van Imariporselein.
#352“Kat op een kussen”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Chat sur un coussin”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#289Een rechthoekige spiegel met houten lijst, versierd met uitgestoken bloemenmotieven.
Un miroir rectangulaire avec un cadre en bois, décoré de motifs floraux sculptés.No longer availableDim. 56 x 59 cmEstimate: € 60 / 100 -
#62Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969“Vaas met rode dahlia’s”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vase aux dahlias rouges . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 52 x 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#688Een Vlaamse kroon van messing met acht lichtarmen.
#588“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
Lot d’argent dont un étui contenant six petites cuillères, un étui contentant douze cuillères, une manche à gigot, deux cuillères à sauce et un saupoudroir. Poids sans le manche.No longer availableDim. 484,40 gEstimate: € 100 / 120 -
#194R. J. Van Seenus“Stilleven met flessen, brood en appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte avec bouteilles, pain et pommes. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 61 x 93 cmEstimate: € 800 / 1000