Other lots in this auction
-
#66Een Lodewijk XVI hangvitrine met één deur. XIXe eeuw.
Une vitrine suspendue d'inspiration Louis XVI à une porte. Vers 1900.No longer availableDim. 105 x 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
#623Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200 / 220 -
#553Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Barst aan een handvat.
Un vase hexagonal en porcelaine chinoise à décor multicolore. Marqué en bas. Fissuré sur une anse.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#158De VianneEen glazen schemerlamp met geëtst bloemendecor.
Une lampe de table en verre à décor floral gravé.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#675Een paar gefineerd houten plantenstaanders met ingelegde wapens.
Une paire de supports pour plantes en bois plaqué avec des bras incrustés.No longer availableDim. h: 86; Ø: 42 cmEstimate: € 240 / 260 -
#79Een ovale spiegel met houten lijst, versierd met vergulde motieven.
Un miroir ovale avec un cadre en bois, décoré de motifs dorés.No longer availableDim. 59 x 52 cmEstimate: € 25 / 35 -
#349“Gone with the wind”. Een oude filmaffiche.
“Gone with the wind”. Ancienne affiche de cinéma.No longer availableDim. 90 x 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#287Een lot van drie verschillende groepjes van meerkleurig Duits porselein met voorstellingen van XVIIIe eeuwse koppels.
Lot de trois groupes en porcelaine allemande polychrome représentant des couples du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#360Een paar oorbellen van 18 karaats wit goud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en twee ovale koraal cabochons.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et deux cabochons ovales en corail.No longer availableDim. 2,55 gEstimate: € 450 / 550 -
#752Een paar verzilverd metalen kandelaars in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de candélabres en métal argenté. Style Louis XVI.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#717Goebel, Germany“Farewell”. Ee beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 65/1. Gemerkt.
Farewell . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 65/1. Marquée.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 70 -
#85Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een zeepaardje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier van 0,05 ct.
Pendentif en or blanc 18 K. en forme de hippocampe serti de brillant ayant un poids total de +- 0,20 ct et d’un saphir de 0,05 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 150 / 200

