Other lots in this auction
-
#109G. Draye“Heidezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1904.
Vue de bruyère . Huile sur panneau. Signé et daté 1904.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#480Russische icoon met het leven van Christus met centraal de Verrijzenis. XIXde eeuw. Slijtage aan beschildering, centrale aaneenzet zichtbaar.
Icône russe représentant la vie du Christ avec la Résurrection dans le centre. XIXe sièlce. Usures à la peinture, attachement de deux parties visible.No longer availableDim. 36 x 31 cmEstimate: € 300 / 400 -
#778Twee verschillende vaasjes van meerkleurig aardewerk, waarvan één gemerkt van Boch.
Deux vases en terre cuite multicolores différents, dont l'un est marqué par Boch.No longer availableDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 32 / 40 -
#681Een indianenstaf met koehoorn en veren.
Un bâton indien avec corne de vache et plumes.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#495Een gesculpteerde houten wandelstok met het handvat in de vorm van een vliegende vis.
Canne en bois sculpté à manche en forme de poisson.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 40 / 50 -
#233“Sint Jozef”. Een gepatineerd houden kerkbeeld.
Saint Joseph . Une statue d'église en bois patiné.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 200 / 300 -
#94Hans Meijer“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du port . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 100 / 150 -
#372P. Peelman“Personages en paardenkar op het binnenhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages et char à cheval dans une cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#642Een smeedijzeren wandtafel.
Une table d'appoint en fer forgé.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 220 / 280 -
#23Eern paar porseleinen inktstellen, waarbij één met een enkele inktpot en één met twee inktpotjes. (Eén dekseltje manco).
Une paire d'encriers en porcelaine, l'un avec un seul encrier et l'autre avec deux encriers. (un couvercle manquant).No longer availableDim. b: 22 & 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#65Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee grijze parels en een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee witte parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de deux perles grises et une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux perles blanches.No longer availableDim. Bruto: 12,40 gEstimate: € 150 / 200 -
#747Een messingen scheepskijker in houten kistje.
Un télescope marin en laiton dans une boîte en bois.No longer availableDim. b: 17 cm (kistje)Estimate: € 100 / 140

