#527Een paar Chinees porseleinen gemberpotten met meerkleurige decors.
Une paire de pots de gingembre en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#736Een verlengbare ovale notenhouten tafel met gerainureerde poten.
#343Een lot van drie paar decoratieve smeedijzeren appliques.
#358Een vol messingen kandelaar in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
#509“Koppeltje”. Steensculptuurstudie. Gemonogrammeerd ‘HL’.
Couple . Étude de sculpture sur pierre. Monogrammé HL .No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#580Een wassen Madonna met kind onder stolp.
#615Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
#725MoriEen handgeknoopt wollen Bochara-lopertje.
#521Een balustervaas van Chinees porselein met een decor van personages aan de hofhouding in cartouches en met pioenen op op roestbruine fond.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de personnages de la cour en cartouches et de pivoines sur fond brun rouille.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#770Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
#71Een officiersstokje van het South Lancastershire Regiment in Egypte.
#194R. J. Van Seenus“Stilleven met flessen, brood en appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte avec bouteilles, pain et pommes. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 61 x 93 cmEstimate: € 800 / 1000