#3Groepje van veelkleurig biscuit. Italiaans werk.
#59Een ovale houten spiegel met decor van acanthusbladeren.
#399Een notenhouten salontafeltje met glazen blad.
#423Een lot zilverwerk met kristallen coupes, suikertangen e.d.
#742Een klasseerkastje met rolluikje.
#342Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.
#239“Charles X”. Een terracotta buste.
Charles X . Un buste en terre cuite.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300 / 500 -
Un vase en terre cuite émaillée multicolore avec trois anses et un motif de goutte en relief.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 32 / 40 -
#553Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Barst aan een handvat.
Un vase hexagonal en porcelaine chinoise à décor multicolore. Marqué en bas. Fissuré sur une anse.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#611Een modern bronzen beeld naar voorbeeld uit het kubisme.
#448Een schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20.
#751Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.