Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig schouwgarnituur van roze marmer en geel koper, bestaande uit een pendule in de vorm van een Griekse tempel en twee kleine cassolettes.

Een driedelig schouwgarnituur van roze marmer en geel koper, bestaande uit een pendule in de vorm van een Griekse tempel en twee kleine cassolettes.

Garniture de cheminée en marbre rose et cuivre jaune, comprenant une pendule en forme de temple grec et de deux petites cassolettes.
SKU: 0202160658.
Categories: Klokstel, Koper, Marmer.
Auction day: 3 February 2016 19:00
Catalogue #658
Estimate: € 100 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #731

    Een verzilverd koperen jardinière met glazen binnenbakje, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Begin XXe eeuw.

    Jardinière en verre et cuivre argenté. Décor de fleurs peint à la main. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #838

    Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.

    Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.
    No longer available
    Dim. L 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #228

    “Meisje bij de waterput”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel. Naar een werk van Henri Plé.

    “Fille à côté d’un puits à eau”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Henri Plé.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #223

    “Reine des pres”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel naar Aug. Moreau.

    “Reine des prés”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #821

    Een geelkoperen godslamp versierd met engeltjes.

    Lampe de Dieu en cuivre jaune décorée d’angelots.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #588

    Een Chinees kommetje van meerkleurig email op roodkoper, versierd met feniksen op de binnenkant en ooievaars op de buitenkant.

    Petit bol chinois en émail polychrome sur cuivre rouge. Décor de phénix à l’intérieur et de cigognes à l’extérieur.
    No longer available
    Dim. Ø 15,5 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #112

    Een groep van twee Duitse herders van zamak op een arduinen sokkel. Tijdperk art deco.

    Groupe en régule représentant deux bergers allemands. Sur socle en pierre de taille. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. l: 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #227

    “Nimfen en een sater”. Een groep van donkergepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Clodion.

    “Nymphes et un satyre”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille. D’après Clodion.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #214

    “De briefvoorlezing”. Olieverf op koper. XIXe eeuw, naar een voorbeeld van Teniers.

    “La lecture”. Huile sur cuivre. XIXe siècle, d’après Teniers.
    No longer available
    Dim. 25 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #806

    Een haardscherm en toebehoren van gedreven geel koper met afbeeldingen van een edel koppel, geflankeerd door allegorieën op de beeldende kunsten.

    Encadrement de cheminée en laiton repoussé décoré d’un couple noble flanqué d’allégories sur les arts.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #387

    Een balustervormige lampenvoet van groen marmer, versierd met een bladfries in reliëf op de buik. XIXde eeuw.

    Pied de lampe ovoïde en marbre vert sculpté. Décor de feuillages sur la panse, piédouche ronde. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #33

    Een siervaasje van email champlevé op geel koper, versierd met een decor van bloemen en vlinders. Chinees werk.

    Vase en émail champlevé sur cuivre jaune décoré de fleurs et de papillons. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #267

    Een scheepsklok met messingen kast.

    Horloge de bateau en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #245

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een klavertje vier bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,12 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de trèfle à quatre serti de diamants ayant un poids total de ± 2,12 ct.
    No longer available
    Dim. 17,20 g
    Estimate: € 1800 / 1900
  • #706

    Een commode van mahoniehoutfineer in Empirestijl met vier laden. Omstreeks 1900.

    Commode en placage d’acajou de style Empire. Quatre tiroirs. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #295

    Twee trouwringen van wit en geel metaal één bezet met negen briljantjes.

    Deux alliances en métal blanc et jaune, dont une sertie de neuf petits brillants.
    No longer available
    Dim. 19,74 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #620
    Missori

    Een parfum van 7,5 ml.

    Parfum de 7,5 ml.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #543

    Een diep en een plat bord van polychroom aardewerk. Het eerste met een pleine-page decor van bloemen, onderaan gemerkt M. Kumma 1914, het tweede met veldbloemen. Oost-Frankrijk.

    Une assiette creuse et une assiette plate en faïence polychrome. La première à décor pleine page aux fleurs, marque M. Kumma 1914, l’autre au petites fleurs des champs. France.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #209
    Balfoort (?)

    “Straatzicht”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.

    “Vue d’une rue”. Fusain et pastel sur papier. Signé. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 51 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #240

    Een 18 karaats wit gouden ring “toi et moi” bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bague en or blanc 18 ct type toi et moi sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,27 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #321

    Een geguillocheerd zilveren sigarendoosje met houten binnenbakje.

    Boîte à cigarettes en argent guilloché. Intérieur en bois.
    No longer available
    Dim. l: 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #729

    “Bosbouwer met paardenkar”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.

    “Forestier au char à cheval”. Huile sur panneau. Signature apocryphe.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #14

    Een dekselpot van gepolychromeerd Chinees aardewerk met een reliëfdecor van fohonden. Onderaan gemerkt. Medio XXe eeuw.

    Pot couvert en faïence de Chine polychrome à décor de chiens de Pho en relief. Marque sous la base. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #825

    Een achthoekige hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten.

    Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #720
    Morabito Classique

    Een vaporisator parfum de toilette van 25 ml en een deodorant parfumé van 150 ml in originele verpakking.

    Vaporisateur de parfum de toilette de 25 ml et un déodorant parfumé de 150 ml dans sont emballage d’orugine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 3 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More