Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig schouwgarnituur van roze marmer en geel koper, bestaande uit een pendule in de vorm van een Griekse tempel en twee kleine cassolettes.

Een driedelig schouwgarnituur van roze marmer en geel koper, bestaande uit een pendule in de vorm van een Griekse tempel en twee kleine cassolettes.

Garniture de cheminée en marbre rose et cuivre jaune, comprenant une pendule en forme de temple grec et de deux petites cassolettes.
SKU: 0202160658.
Categories: Klokstel, Koper, Marmer.
Auction day: 3 February 2016 19:00
Catalogue #658
Estimate: € 100 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #227

    “Nimfen en een sater”. Een groep van donkergepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Clodion.

    “Nymphes et un satyre”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille. D’après Clodion.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #33

    Een siervaasje van email champlevé op geel koper, versierd met een decor van bloemen en vlinders. Chinees werk.

    Vase en émail champlevé sur cuivre jaune décoré de fleurs et de papillons. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #267

    Een scheepsklok met messingen kast.

    Horloge de bateau en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #223

    “Reine des pres”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel naar Aug. Moreau.

    “Reine des prés”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #387

    Een balustervormige lampenvoet van groen marmer, versierd met een bladfries in reliëf op de buik. XIXde eeuw.

    Pied de lampe ovoïde en marbre vert sculpté. Décor de feuillages sur la panse, piédouche ronde. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #806

    Een haardscherm en toebehoren van gedreven geel koper met afbeeldingen van een edel koppel, geflankeerd door allegorieën op de beeldende kunsten.

    Encadrement de cheminée en laiton repoussé décoré d’un couple noble flanqué d’allégories sur les arts.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #731

    Een verzilverd koperen jardinière met glazen binnenbakje, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Begin XXe eeuw.

    Jardinière en verre et cuivre argenté. Décor de fleurs peint à la main. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #821

    Een geelkoperen godslamp versierd met engeltjes.

    Lampe de Dieu en cuivre jaune décorée d’angelots.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #838

    Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.

    Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.
    No longer available
    Dim. L 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #214

    “De briefvoorlezing”. Olieverf op koper. XIXe eeuw, naar een voorbeeld van Teniers.

    “La lecture”. Huile sur cuivre. XIXe siècle, d’après Teniers.
    No longer available
    Dim. 25 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #228

    “Meisje bij de waterput”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel. Naar een werk van Henri Plé.

    “Fille à côté d’un puits à eau”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Henri Plé.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #588

    Een Chinees kommetje van meerkleurig email op roodkoper, versierd met feniksen op de binnenkant en ooievaars op de buitenkant.

    Petit bol chinois en émail polychrome sur cuivre rouge. Décor de phénix à l’intérieur et de cigognes à l’extérieur.
    No longer available
    Dim. Ø 15,5 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #112

    Een groep van twee Duitse herders van zamak op een arduinen sokkel. Tijdperk art deco.

    Groupe en régule représentant deux bergers allemands. Sur socle en pierre de taille. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. l: 41 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #672
    J. Roelandt

    “Herbergscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.

    “Scène d’auberge”. Huile sur toile. Signée. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 64 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #474

    “Religieus personage”. Gegraveerd in bladgoud op gips.

    “Personnage religieux”. Gravé en feuille d’or sur plâtre.
    No longer available
    Dim. 120 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #800
    Vanderbilt

    Drie vaporisators eau de toilette en een geparfumeerde poeder.

    Trois vaporisateurs d’eau de toilette et une poudre parfumée.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #329
    Pierre Verbeke
    Period: 1895 - 1962

    “Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 45 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #691
    Murano

    Een bloemenvaasje van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.

    Vase moderne en cristal taillé. Coloré bleu dans la masse. Avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #314
    Herman Verbaere
    Period: 1906-1993

    “Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.

    “Paysage des polders”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1962.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #543

    Een diep en een plat bord van polychroom aardewerk. Het eerste met een pleine-page decor van bloemen, onderaan gemerkt M. Kumma 1914, het tweede met veldbloemen. Oost-Frankrijk.

    Une assiette creuse et une assiette plate en faïence polychrome. La première à décor pleine page aux fleurs, marque M. Kumma 1914, l’autre au petites fleurs des champs. France.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #106

    Een mahoniehouten gatelegtable in Victoriaanse stijl. XIXe eeuw. Eén klapblad door het vocht getrokken.

    Table gateleg en acajou de style victorien. XIXe siècle. Un abattant déformé.
    No longer available
    Dim. l: 159 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #90

    Een 18 karaats geel gouden cachetring bezet met onyx en een slang.

    Chevalière en or jaune 18 ct sertie d’onyx et d’un serpent.
    No longer available
    Dim. 8,23 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #467

    Twee Aziatische bollen, opgebouwd uit benen plaatjes.

    Deux sphères asiatiques en os sur bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #287
    Limoges

    Een vierkant flesje van porselein met een handgeschilderd decor van een vrouw met een waaier.

    Flacon en porcelaine à décor d’une femme à l’éventail peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #406

    Karadja lopertje. Handgeknoopt en van wol.

    Un petit couloir Karadja. Fait main en laine.
    No longer available
    Dim. 182x94 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 3 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More