Similar lots by type
-
#227“Nimfen en een sater”. Een groep van donkergepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Clodion.
“Nymphes et un satyre”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille. D’après Clodion.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 400 / 600 -
#33Een siervaasje van email champlevé op geel koper, versierd met een decor van bloemen en vlinders. Chinees werk.
Vase en émail champlevé sur cuivre jaune décoré de fleurs et de papillons. Travail chinois.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#267Een scheepsklok met messingen kast.
Horloge de bateau en laiton.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#223“Reine des pres”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel naar Aug. Moreau.
“Reine des prés”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 300 / 350 -
#387Een balustervormige lampenvoet van groen marmer, versierd met een bladfries in reliëf op de buik. XIXde eeuw.
Pied de lampe ovoïde en marbre vert sculpté. Décor de feuillages sur la panse, piédouche ronde. XIXe siècle.No longer availableDim. H 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#806Een haardscherm en toebehoren van gedreven geel koper met afbeeldingen van een edel koppel, geflankeerd door allegorieën op de beeldende kunsten.
Encadrement de cheminée en laiton repoussé décoré d’un couple noble flanqué d’allégories sur les arts.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#731Een verzilverd koperen jardinière met glazen binnenbakje, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Begin XXe eeuw.
Jardinière en verre et cuivre argenté. Décor de fleurs peint à la main. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#821Een geelkoperen godslamp versierd met engeltjes.
Lampe de Dieu en cuivre jaune décorée d’angelots.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#838Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#214“De briefvoorlezing”. Olieverf op koper. XIXe eeuw, naar een voorbeeld van Teniers.
“La lecture”. Huile sur cuivre. XIXe siècle, d’après Teniers.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 100 / 140 -
#228“Meisje bij de waterput”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel. Naar een werk van Henri Plé.
“Fille à côté d’un puits à eau”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Henri Plé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 250 / 350 -
#588Een Chinees kommetje van meerkleurig email op roodkoper, versierd met feniksen op de binnenkant en ooievaars op de buitenkant.
Petit bol chinois en émail polychrome sur cuivre rouge. Décor de phénix à l’intérieur et de cigognes à l’extérieur.No longer availableDim. Ø 15,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#112Een groep van twee Duitse herders van zamak op een arduinen sokkel. Tijdperk art deco.
Groupe en régule représentant deux bergers allemands. Sur socle en pierre de taille. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#672J. Roelandt“Herbergscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
“Scène d’auberge”. Huile sur toile. Signée. Début XXe siècle.No longer availableDim. 64 x 54 cmEstimate: € 100 / 150 -
#474“Religieus personage”. Gegraveerd in bladgoud op gips.
“Personnage religieux”. Gravé en feuille d’or sur plâtre.No longer availableDim. 120 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#800VanderbiltDrie vaporisators eau de toilette en een geparfumeerde poeder.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette et une poudre parfumée.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#329Pierre VerbekePeriod: 1895 - 1962“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 250 / 350 -
#691MuranoEen bloemenvaasje van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
Vase moderne en cristal taillé. Coloré bleu dans la masse. Avec étiquette.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#314Herman VerbaerePeriod: 1906-1993“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.
“Paysage des polders”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1962.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#543Een diep en een plat bord van polychroom aardewerk. Het eerste met een pleine-page decor van bloemen, onderaan gemerkt M. Kumma 1914, het tweede met veldbloemen. Oost-Frankrijk.
Une assiette creuse et une assiette plate en faïence polychrome. La première à décor pleine page aux fleurs, marque M. Kumma 1914, l’autre au petites fleurs des champs. France.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#106Een mahoniehouten gatelegtable in Victoriaanse stijl. XIXe eeuw. Eén klapblad door het vocht getrokken.
Table gateleg en acajou de style victorien. XIXe siècle. Un abattant déformé.No longer availableDim. l: 159 cmEstimate: € 100 / 120 -
#90Een 18 karaats geel gouden cachetring bezet met onyx en een slang.
Chevalière en or jaune 18 ct sertie d’onyx et d’un serpent.No longer availableDim. 8,23 gEstimate: € 200 / 300 -
#467Twee Aziatische bollen, opgebouwd uit benen plaatjes.
Deux sphères asiatiques en os sur bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#287LimogesEen vierkant flesje van porselein met een handgeschilderd decor van een vrouw met een waaier.
Flacon en porcelaine à décor d’une femme à l’éventail peint à la main.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 55 / 65 -
#406Karadja lopertje. Handgeknoopt en van wol.
Un petit couloir Karadja. Fait main en laine.No longer availableDim. 182x94 cmEstimate: € 30 / 50

