#154Leon EngelenPeriod: °1943“Varkens in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. En met door de kunstenaar gesigneerd begeleidend boek.
"Les cochons dans l'étable". Huile sur toile. Signée. Et avec livre d'accompagnement signé par l'artiste.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 350 / 450 -
#112Piet LippensPeriod: Gentbrugge 1890-1981“Winters zicht op de molen van Latem”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue d'hiver du moulin de Latem". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 150 / 200 -
#279Alfons RubbensPeriod: °1944“Blankenberghe”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Blankenberghe". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#413Een vaas van meerkleurig glas.
#521Marcel Taton“Chavalerie”. Twee bronzen paarden.
#6Een Engelse hangvitrine.
#635Afghaans handgeknoopt tapijt.
#662Etienne Le ComptePeriod: °1931“Bali”. Een houtsnede. Proefdruk, gesigneerd buiten de plaat.
" Bali ". Une gravure sur bois. Epreuve, signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#185Een verguld houten wandconsole in rococostijl met een wit marmeren blad.
#106Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#452“Bloementuin.” Gemengde techniek op board. Draagt monogram.
"Jardin de fleurs." Technique mixte sur carton. Monogramme.No longer availableDim. 61 x 84 cmEstimate: € 80 / 120