Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee casolettes van kobaltblauw aardewerk en messing, versierd met handgeschilderde decors van romantische koppels in een landschap en met vergulde motieven. Omstreeks 1900. Pendule gerestaureerd.

Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee casolettes van kobaltblauw aardewerk en messing, versierd met handgeschilderde decors van romantische koppels in een landschap en met vergulde motieven. Omstreeks 1900. Pendule gerestaureerd.

Une garniture de cabinet en trois parties comprenant une pendule et deux cassolettes en faïence bleue cobalt et laiton, décors peint à la main représentant des couples romantiques dans un paysage, motifs en dorure. ± 1900. La pendule à été restaurée.
Dim. h: 60 cm
SKU: 2908170579.
Category: Klokstel.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #579
Estimate: € 180 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #137

    Een schouwpendule van verguld brons op onyxen voetstuk. De pendule rijkelijk versierd met classicistische voorstellingen in reliëf en bovenaan getooid met een voorstelling van een paardenmenner.

    Pendule en bronze doré sur base en onyx. Richement décorée de scènes classiques en relief et surmontée d’un dompteur de deux chevaux.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #147
    Imperial

    Een driedelig klokstel van verguld brons in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.

    Garniture de cheminée en bronze doré de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres, chaque fois à cinq lumières.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #113

    Een driedelig klokstel van arduin in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Omstreeks 1900.

    Garniture trois pièces en pierre de taille de style Napoléon III comprenant une pendule et deux cassolettes. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #238

    Koperen klokstel in Lodewijk de 15de stijl, 3delig.

    Une garniture de cheminée en trois pièces. Style Louis 15.
    No longer available
    Dim. H 45 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #772

    Vier kleine iconen en een triptiek. Recent werk.

    Quatre petites icônes et un triptyque. Travail récent.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #737

    “Acht eeuwen Europese schilderkunst” & “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Een boek en een catalogus.

    “Acht eeuwen Europese schilderkunst” et “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Un livre et un catamogue.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #328

    Een paar kleine bronzen kandelaars.

    Paire de candélabres en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #432
    Shiraz

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt met een afbeelding van een leeuw.

    Un tapis Perse noué main, dessin de lion.
    No longer available
    Dim. 115 x 113 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #198
    Edouard Drouot
    Period: 1859 - 1945

    “Boerin met os”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Paysanne et boeuf”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #578

    Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het Blanc-de-Chine.

    Un Guan Yin en position assise en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 270 / 320
  • #11

    Vijf kristallen glazen op voet met een vergulde rand.

    Cinq verres en cristal sur pied. Bords dorés.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #311

    Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.

    Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm (kruik)
    Estimate: € 80 / 100
  • #696
    Boukhara

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en zijde. Met certificaat. Nieuwstaat.

    Tapis d’Orient en laine et soie. Avec certificat. Etat neuf.
    No longer available
    Dim. 185 x 129 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #333

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een etui met zes lepels en zes vorken, een kandelaar en een stofblikje. We voegen er zes vorkjes met zilveren handvatten in etui en een tinnen klepkannetje aan toe.

    Lot de métal argenté comprenant un étui contenant six cuillères et six fourchettes, un candélabre et une ramasse miettes. Nous ajoutons six petites fourchettes aux manches en argent dans un étui et une verseuse couverte en étain.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #610
    Franklin mint

    “Gemstones of the world”. Een collectie van 63 mineralen in zilveren plaquettes en in etui.

    “Gemstones of the world”. Une collection de 63 minéraux dans des plaquettes en argent. Avec étui.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #790

    Een poppenstoeltje van wit en meerkleurig gepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met groen fluweel.

    Chaise de poupée en bois à patine blanche et polychrome de style Louis XVI, recouvert ede velours vert.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More