Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee casolettes van kobaltblauw aardewerk en messing, versierd met handgeschilderde decors van romantische koppels in een landschap en met vergulde motieven. Omstreeks 1900. Pendule gerestaureerd.

Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee casolettes van kobaltblauw aardewerk en messing, versierd met handgeschilderde decors van romantische koppels in een landschap en met vergulde motieven. Omstreeks 1900. Pendule gerestaureerd.

Une garniture de cabinet en trois parties comprenant une pendule et deux cassolettes en faïence bleue cobalt et laiton, décors peint à la main représentant des couples romantiques dans un paysage, motifs en dorure. ± 1900. La pendule à été restaurée.
Dim. h: 60 cm
SKU: 2908170579.
Category: Klokstel.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #579
Estimate: € 180 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #113

    Een driedelig klokstel van arduin in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Omstreeks 1900.

    Garniture trois pièces en pierre de taille de style Napoléon III comprenant une pendule et deux cassolettes. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #147
    Imperial

    Een driedelig klokstel van verguld brons in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.

    Garniture de cheminée en bronze doré de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres, chaque fois à cinq lumières.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #238

    Koperen klokstel in Lodewijk de 15de stijl, 3delig.

    Une garniture de cheminée en trois pièces. Style Louis 15.
    No longer available
    Dim. H 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #137

    Een schouwpendule van verguld brons op onyxen voetstuk. De pendule rijkelijk versierd met classicistische voorstellingen in reliëf en bovenaan getooid met een voorstelling van een paardenmenner.

    Pendule en bronze doré sur base en onyx. Richement décorée de scènes classiques en relief et surmontée d’un dompteur de deux chevaux.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #680

    Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Louis-Philippestijl.

    Fauteuil en noyer sculpté de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 108 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #768

    Een lot Japans porselein, bestaande uit acht borden, een diep bord met kom, een Imari-kom en twee waterkommetjes. Diverse leeftijden.

    Lot de porcelaines japonaises comprenant huit assiettes, une assiette creuse avec bol, un bol Imari et deux bols à eau. Différentes périodes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #115

    Een 18 karaats geel gouden bladvormige broche bezet met twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct .

    Une broche en or jaune 18 ct en forme de feuille sertie de deux diamants de taille ancienne avec un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 9,23 g
    Estimate: € 250 / 250
  • #671

    Een coupe van kanton porselein.

    Une coupe en porcelaine canton.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #651

    Een bakschaal van meerkleurig porselein in de vorm van een kip.

    Une terrine en porcelaine polychrome en forme de poule.
    No longer available
    Dim. l: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #727

    Een lot van 55 strips en albums, waaronder Jommeke en Nero.

    Lot de 55 albums de bandes dessinées dont Jommeke et Nero.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #610
    Franklin mint

    “Gemstones of the world”. Een collectie van 63 mineralen in zilveren plaquettes en in etui.

    “Gemstones of the world”. Une collection de 63 minéraux dans des plaquettes en argent. Avec étui.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #171

    Een bronzen vaas in art nouveaustijl, versierd met een reliëf van een waternimf en waterplant in oevertafereel.

    Un vase en bronze style Art Nouveau, décor en relief de nimphes et plantes aquatiques.
    No longer available
    Dim. H 24 cm Ø 23 cm
    Estimate: € 230 / 280
  • #175

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.
    No longer available
    Dim. 10,32 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #400

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met fantasiestenen en twee parels.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de pierres de fantaisie et de deux perles.
    No longer available
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #654
    Åslund

    “Dames op een binnenplaats”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘57.

    “Dames sur une cour intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘57.
    No longer available
    Dim. 72 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #656

    Een eikenhouten commode met drie laden. XIXe eeuw.

    Une commode en chêne à trois tiroirs. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 220
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More