#238Koperen klokstel in Lodewijk de 15de stijl, 3delig.
Une garniture de cheminée en trois pièces. Style Louis 15.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#147ImperialEen driedelig klokstel van verguld brons in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée en bronze doré de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres, chaque fois à cinq lumières.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 180 / 240 -
Garniture trois pièces en pierre de taille de style Napoléon III comprenant une pendule et deux cassolettes. Vers 1900.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 100
#326Een sober eikenhouten meubeltje met een gemoulureerde deur onder een lade. Eerste helft XIXe eeuw.
Un meuble sobre en chêne avec une porte a moulures en dessous du tiroir. Première partie XIXième siècle.No longer availableDim. H: 109 cm B: 79 cm D: 55 cmEstimate: € 30 / 40 -
#189Paul Jean ClaysPeriod: 1819 - 1900“Vissersboten”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 350 / 450 -
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,12 ct et d’un rubis central en cabochon de ± 2,12 ct.No longer availableDim. 6,44 gEstimate: € 1900 / 2000 -
Un lot comprenant deux vases et une jardinière en faïence polychrome.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#165Een 18 karaats wit gouden art deco ring bezet met vijftien diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct .
Une bague en or blanc et jaune 18 ct style Art Deco sertie de quinze diamants avec un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 9,46 gEstimate: € 650 / 800 -
#48Een oesterschaal van meerkleurig aardewerk. Quinson, Frankrijk.
#725Een Chinese salontafel van zwartgelakt hout. Het blad versierd met een voorstelling van een vogel in een bloemenstruik van pietra dura onder glas.
Une table de salon chinoise en bois laqué noir. La tablette sous verre en Pietra Dura représente un oiseau dans un arbustre.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 40 / 50 -
#311Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.
#42Bogaerts“Viooltjes”. Olieverf op paneel. Achteraan gesigneerd en met opdracht.
“Violettes”. Huile sur panneau. Signé au verso et avec dédicace.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
“Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine foncée. Signé.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 1200 / 1500