Similar lots by type
-
#147ImperialEen driedelig klokstel van verguld brons in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée en bronze doré de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres, chaque fois à cinq lumières.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 180 / 240 -
#137Een schouwpendule van verguld brons op onyxen voetstuk. De pendule rijkelijk versierd met classicistische voorstellingen in reliëf en bovenaan getooid met een voorstelling van een paardenmenner.
Pendule en bronze doré sur base en onyx. Richement décorée de scènes classiques en relief et surmontée d’un dompteur de deux chevaux.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#238Koperen klokstel in Lodewijk de 15de stijl, 3delig.
Une garniture de cheminée en trois pièces. Style Louis 15.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#113Een driedelig klokstel van arduin in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Omstreeks 1900.
Garniture trois pièces en pierre de taille de style Napoléon III comprenant une pendule et deux cassolettes. Vers 1900.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#450Een zijden bloesje met mechanische kanten kraag en parelmoeren knoopjes. 1900-1920.
Petite blouse en soie à col en dentelle mécanique. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#172“Château de Coaraze” door Piringer naar Melling en “La tentation de Saint Antoine Abbé” door Picault naar Callot. Twee oude gravures, XVIIIde eeuw. Het kasteel van Coaraze nabij Nice staat te koop voor 1.350.000 euro.
“Château de Coaraze” par Piringer d’après Melling et “La tentation de Saint Antoine Abbé” d’après Callot. Deux gravures anciennes du XVIIIe siècle. Le Château de Coaraze près de Nice est à vendre au prix de 1.350.000 euro.No longer availableDim. 26 x 38 & 51 x 69 cmEstimate: € 500 / 600 -
#675Sakuraba“Nachtegaal en pruimbloesem”. Een scherm hout met zijde beschilderd.
“Rossignol et fleurs de prunier”. Bois et soie peints.No longer availableDim. 95 x 180 cmEstimate: € 120 / 180 -
#550Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl, versierd met twee vrouwenhoofden in het midden en twee leeuwenkopjes bovenaan.
Une armoire à deux portes en chêne , style Renaissance, décorée de deux têtes de femmes au milieu et deux têtes de lions au dessus.No longer availableDim. 130 x 95 x 52 cmEstimate: € 200 / 400 -
#448Een paar zilveren zoutvaatjes in de vorm van vissen met glazen recipiëntjes.
Paire de salières en argent en forme de poissons aux récipients en verre.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 30 / 50 -
#796Een reeks van zes stoelen van gesculpteerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie.
Suite de six chaises en bois sculpté d’inspiration Louis XVI.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#254Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“Gents grootheid leidt haar toekomst”. Een houtsnede. Gesigneerd, genummerd 236/750 en gedateerd 1962 buiten de plaat.
“Gents grootheid leidt haar toekomst”. Gravure sur bois. Signée, numérotée 236/750 et datée 1962 hors planche.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#373Een lot kristallen glazen, bestaande uit zes geslepen kleruloze borreltjes, zes gekleurde likeurglazen op voet en twee gekleurde wijnglazen, gemerkt Val St. Lambert.
Lot de verres en cristal dont six gouttes incolores taillées, six verres à liqueur colorés sur pieds et deux verres à vins en couleurs marqués Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#443Een reeks van vier recente snuffbottles van glas met meerkleurige decors.
Une série de quatre flacons à parfum récentes, en verre et décor polychrome.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#358Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een grote en een kleine wandconsole in de vorm van kapitelen en een zuiltje.
Un lot de gravures en bois, comprenant une grande et une petite console.No longer availableDim. h: 12 76 cmEstimate: € 50 / 60 -
#607Een paar voorouderbeelden van gesculpteerd hout. Mambila, Nigeria.
Deux statues en bois sculpté représentant des ancêtres. Mambila, Nigeria.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 130 / 160 -
#284P.L. Goovaerts“Schepen bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 60 / 100

