Similar lots by type
-
#131Een verguld bronzen klokstel in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee vijfarmige kandelaars. Wijzers beschadigd en zonder dekglaasje.
Une pendule de style éclectique en bronze doré, comprenant une pendule de cheminée et deux candélabres à cinq branches. Aiguilles abîmées et sans verre.No longer availableDim. h: 60 & 69 cmEstimate: € 180 / 200 -
#168Een imposante Napoleon III schouwpendule en twee cassoletten van zwart en roze marmer, versierd met gegraveerde plantendecors en met bronzen leeuwenkopjes met ringen op de flanken. De slinger achter een gegraveerd ruitje. XIXe eeuw.
Imposante pendule Napoléon III et deux cassolettes en marbre noir et rose, à décor de végétaux gravés et de têtes de lion en bronze avec anneaux sur les flancs. La pendule derrière un losange gravé. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 150 / 250 -
#197Een driedelig schouwgarnituur van brons in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars.
Un ensemble de trois pièces de cheminée en bronze de style éclectique, composé d'une horloge de cheminée et de deux chandeliers à quatre bras.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 180 / 220 -
#191Een rijkelijk uitgewerkt bronzen klokstel in barokke stijl. De pendule met gevleugelde leeuwen, barokke dolfijnen en twee putti bij een fontein. De kandelaars met vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée richement ornementée de style baroque. La pendule aux lions ailés et dauphins, et avec deux putti près d’une fontaine. Candélabres à cinq lumières.No longer availableDim. h: 64 & 82 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#289Een aardewerken schotel met een meerkleurig decor van een vogel in een tuin. Noord-Frankrijk, XVIIIe eeuw.
Un plat en faïence à décor multicolore d'un oiseau dans un jardin. Nord de la France, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#699Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Bouvier” & “Kat”. Twee etsen in één kader . Beide gesigneerd buiten de plaat.
Bouvier & Chat. Deux eaux-fortes dans un cadre. Les deux signées à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 11,5 x 8,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#248Sphinx / Petrus RegoutEen driedelig aardewerken kaststel, bestaande uit twee kraagvazen en een dekselvaas met Chinese decors. Onderaan gemerkt.
Une garniture en trois pièces en faïence, composée de deux vases à collerette et d'un vase à couvercle à décors chinois. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#47DresdenEen kleine meerkleurig porseleinen pendule, versierd met twee kindjes op een wip. Onderaan gemerkt.
Petite pendule de cheminée en porcelaine multicolore, à décor de deux enfants sur une balançoire. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#351Een uil van meerkleurig Muranoglas.
Un hibou en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#366MalayerEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 112 x 92 cmEstimate: € 80 / 100 -
#298Een paar antieke koperen olielampjes.
Une paire de lampes à huile en laiton antique.No longer availableDim. h: 25 & 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#343Een massieve messingen kandelaar op driepoot, versierd met engelenkopjes.
Un bougeoir en laiton massif sur un trépied, décoré de têtes d'anges.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#31Goebel, Germany“Tandpijn”. Een meerkleurig biscuit beeldje naar ontwerp van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Maux de dents. Une figurine en biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 35 / 45 -
#165Een 18 K geelgouden trouwring en een verlovingsring bezet met een fantasiesteen.
Une alliance en or jaune 18 carats et une bague de fiançailles serties d'une pierre fantaisie.No longer availableDim. 9,57 gEstimate: € 250 / 300 -
#392“Chicago skyline”. Twee werkjes, resp. aquarel en gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
Chicago skyline. Deux oeuvres, respectivement aquarelle et technique mixte sur papier. Les deux signées.No longer availableDim. 18 x 12,5 & 36 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#603Een paar borden van Japans porselein met een blauw op wit decor van zotjes. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes en porcelaine du Japon à décor d’enfants bleu et blanc. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 30 / 40







