Other lots by Val St. Lambert
#793Val St. LambertEen coupe van kleurloos geslepen kristal Onderaan gemerkt.
#378Val St. LambertEen lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een coupe en een vaas. Beide gemerkt.
#368Val St. LambertEen coupe van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt, gesigneerd van Hubert Lega en genummerd 56/250.
Coupe en cristal taillé coloré vert dans la masse. Marque sous la base et signé Hubert Lega et numérotée 56/250.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 40 / 60
Lot de douze verres à vins rouges et verts en cristal taillé.No longer availableEstimate: € 120 / 180