Other lots in this auction
-
#277Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.
Une coupe incolore taillée avec base et cadre en laiton doré.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#193Mobili ColomboEen gelakte buffetkast met vier paneeldeuren en versierd met handgeschilderde decoraties in malachietimitatie en met vergulde monturen.
Buffet laqué à quatre portes à panneaux et décoré de décorations peintes à la main en imitation de malachite et de cadres dorés.No longer availableDim. 90 x 244 x 60 cmEstimate: € 400 / 600 -
#592“Sneeuwlandschap met een water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage enneigé avec un étang”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#167“Wandelende panter”. Een bronzen beeld naar een werk van Bugatti.
Panthère qui marche. Une statue en bronze d'après une oeuvre de Bugatti.No longer availableDim. 47 x 19 x 7 cmEstimate: € 550 / 600 -
#482“Muziek”. Een zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd ‘02.
“Musique”. Une sérigraphie. Signée et datée '02.No longer availableDim. 55 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#32“Romantisch koppel”. Een handgeschilderd miniatuur. Mogelijk tijdperk Napoleon III.
“Couple romantique”. Miniature peinte à la main. Probablement époque Napoléon III.No longer availableDim. 8,5 x 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#489Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Femmes Dans Un Jardin”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd, 117/135. Gedateerd 1977.
“Femmes Dans Un Jardin”. Une lithographie. Signée et numérotée, 117/135. Datée 1977.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 320 / 380 -
#527Een vijfhoekige bronzen hallantaarn. eerste helft XIXe eeuw. Gemonteerd op elektriciteit.
Une lanterne de hall pentagonale en bronze. Première moitié du XIXe siècle. Montée à l'électricité.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160 / 180 -
#40Een 18 K geelgouden ring bezet met twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de deux rubis d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 150 / 250 -
#578Een zesentwintigdelig servies van Brussels porselein, versierd met verguld en meerkleurig decor. Tijdperk Empire.
Service de vingt-six pièces en porcelaine de Bruxelles, à décor doré et multicolore. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#354F. Furet“Parijs straattafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Onlangs gerestaureerd. Laat XIXde eeuw.
Scène de rue parisienne. Huile sur panneau. Signée. Récemment restaurée. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#492“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Vue sur le port”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 66 x 42,5 cmEstimate: € 100 / 200




