Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig verzilverd metalen tafesltelletje met blauw glzaen recipiënten. Bijgeveogd twee verzilverd metalen haantjes.
Een driedelig verzilverd metalen tafesltelletje met blauw glzaen recipiënten. Bijgeveogd twee verzilverd metalen haantjes.
Een driedelig verzilverd metalen tafesltelletje met blauw glzaen recipiënten. Bijgeveogd twee verzilverd metalen haantjes.
Een driedelig verzilverd metalen tafesltelletje met blauw glzaen recipiënten. Bijgeveogd twee verzilverd metalen haantjes.

Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.

Ensemble de table en métal argenté en trois parties avec récipients en verre bleu. Ajout de deux coqs en métal argenté.
SKU: 2501220318.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #318
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #478

    “Hotei met waaier”. Een fijn gesculpteerde en deels gepolychromeerde netsuke. Onderaan gesigneerd. Japan, omstreeks 1900.

    Hotei à l'éventail. Netsuke finement sculpté et en partie polychrome. Signé en bas. Japon, vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 4,6 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #146

    Een Engelse gefineerd mahoniehouten breakfront bibliotheek met onderaan vier paneeldeuren en bovenaan vier gevitreerde deuren.

    Bibliothèque à façade anglaise en placage d'acajou avec quatre portes à panneaux en bas et quatre portes vitrées en haut.
    No longer available
    Dim. 215 x 203 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #522

    Een ronde spiegel met een kuif versierd met bloemen.

    Un miroir rond avec une crête décorée de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #465
    Ispahan

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 91 x 161 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #138

    Een rechthoekige schotel van 800‰ zilver. Gemerkt van Delheid. 1554,3 gram.

    Un plat rectangulaire en argent 800‰. Poinçonné par Delheid. 1554,3 grammes.
    No longer available
    Dim. 46 x 32 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #524

    Een grote rechthoekige salontafel met metalen frame en twee glazen bladen.

    Grande table basse rectangulaire avec structure en métal et deux plateaux en verre.
    No longer available
    Dim. 48 x 150 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #658
    Goebel

    Drie porseleinen beeldjes van het merk Goebel. “Hitchhiker, Skier Winter Pleasure en Guitar Player Girl. Gedateerd 1971.”

    Trois figurines en porcelaine de la marque Goebel. 'Hitchhiker, Skier Winter Pleasure et Guitar Player Girl. Datées 1971.'
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 90 / 130
  • #682

    Een reeks van zes zwartgelakte houten stoelen met kunstlederen zit.

    Ensemble de six chaises en bois laqué noir avec assises en similicuir.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #316

    Een rond, gecontourneerd, wortelnotenhouten Chippendale salontafeltje rustend op klauwpoten.

    Une table basse ronde et profilée en ronce de noyer Chippendale reposant sur des pieds griffes.
    No longer available
    Dim. Ø 82 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #480

    Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair briljant van +- 0,43 ct. EVVS1.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d'un diamant solitaire de +- 0,43 ct. EVVS1.
    No longer available
    Dim. 3,22 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #553

    Een Chinese gemberpot van meerkleurig porselein.

    Un pot à gingembre chinois en porcelaine multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #391

    Bowl van verzilverd rood koper. Gegraveerd decor. Afghanistan/Turkmenistan.

    Bol en cuivre rouge argenté. Décor gravé. Afghanistan/Turkménistan.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More