#301Een schrijfset met gedraaide handvaten in origineel etui.
#532Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#261Twee messingen kandelaars. XVIIIe eeuw.
#212Bernard De BruynPeriod: °1923“Een Kempische Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#25Een vis van wit geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
#44Jan Veerman“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#199WiskemannEen verzilverd metalen koffie-en theeservies bestaande uit een koffie-en theepot, een suiker-en melkpot. Gemerkt en genummerd. We voegen er een dienblad aan toe met een monogram, gemerkt Wiskemann Bruxelles, maar afwijkend van model.
Service à café et à thé en métal argenté comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait et un sucrier. Avec marque et numéros. Nous ajoutons un plateau avec monogramme, marqué Wiskemann Bruxelles, mais d’un modèle différent.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#699Tweeledig eikenhouten buffet in Henri II-stijl. Zwaar te restaureren.
Buffet à deux corps en chêne de style Henri II. A restaurer et à réparer.No longer availableDim. 202 x 57 x 142 cmEstimate: € 40 / 50