#103Een driedelige art deco schouwklok in meerkleurig marmer en onyx. Versierd met een vogel van zamak, te hermonteren.
Pendule de cheminée Art Déco en trois parties en marbre multicolore et onyx. Ornée d'un oiseau en zamak, à remonter.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#677Een antieke koperen kandelaar. Met kaars.
#127Een bronzen wijwatervat in de vorm van een schelp, gedragen door een engel. Achteraan gesigneerd.
Bénitier en bronze en forme de coquillage porté par un ange. Signé au verso.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#84Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013“Ma maman” & “Mon papa”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd en gedateerd 1987.
“Ma maman” & “Mon papa”. Huile sur panneau. Tous deux signés et datés 1987.No longer availableDim. 65 x 50 & 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#110Een 18 K geelgouden halssnoer bezet met halfedelstenen.
#469Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.
#313Art nouveau coupe met fazant.
#602Gaston PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Schuur nabij Gent”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#296Een klein Engels muurbureau met twee laden en op tapse poten. Het geheel versierd met ingelegde biesjes en het blad gevacheteerd. Slijtage aan het fineer hier en daar.
Petit bureau mural anglais à deux tiroirs et sur pieds fuselés. L'ensemble décoré de traits marquetés et le dessus est verni. Quelques usures du placage ici et là.No longer availableDim. 78 x 106 x 48 cmEstimate: € 80 / 120