Similar lots by type
-
#875The Franklin Mint
“Uil”. Een beeld van gepatineerd brons.
”Hibou”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/160 -
#830
Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde, décorations en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 77 cm; Ø: 54 cmEstimate: € 220/240 -
#183
Een ovale spiegel, gedragen door een zittende beer van donkergepatineerd brons.
Un miroir ovale porté par un ours assis, en bronze.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 420/460 -
#695
“Cupido op een zuiltje”. Een bronzen beeldje op albasten sokkel. E”n vleugeltje gebroken.
”Cupidon sur une colonne”. Une statue en bronze sur socle en albâtre. une aile cassée.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#756
Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.
Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/110 -
#168
Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.
Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 250/350 -
#563
Een voorstelling van Boeddha van verguld en deels gepolychromeerd brons. Thailand.
Une représentation de Bouddha en bronze partiellement en bronze polychrome et partiellement doré.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#838
“Het gezin” & “De afwending”. Twee bronzen kunstwerkjes, waarbij één op arduinen sokkel. Beide gesigneerd.
”La famille” & “Le détournement”. Deux bronzes, dont un sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 100/120 -
#465Constantin Meunier
“De mijnwerker”. Een bronzen plaquette. Gesigneerd.
”Le mineur”. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableDim. 16 x 21 cmEstimate: € 80/100 -
#153
Twee siervazen van kunstbrons, versierd met bloemenguirlandes en met bronzen kariatiden.
Deux vases en bronze, décoration de guirlandes de fleurs et cariatides en bronze.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 160/200 -
#187
Een driedelig klokstel van verguld brons, bestaande uit een pendule, getooid met een liggende jonge vrouw, en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door putti. Het geheel op houten voetstukken. Met slinger en sleuteltje. Antwerpen.
Un ensemble de cheminée en bronze doré, comprenant une pendule, décoration d’une jeune femme couchée, et deux candélabres à cinq points lumineux en forme de guirlandes de fleurs et portés par des putti. Avec balancier et clé. Anvers.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 300/500 -
#609Luc Verschueren
“Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.
“Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 800/1000 -
#653
Een Indische olielamp van brons in de vorm van een biddende man. XIXe eeuw.
Une lampe à huile d’Inde en bronze en forme d’un homme qui prie. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 180/220 -
#148
Een bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en style Louis XV. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60/80 -
#203
Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1600/11800 -
#501
Een zittende Boeddhistische monnik van brons. Chinees werk.
Un moine bouddhiste assis en bronze. Travail chinois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200/220 -
#138
Een bronzen putto met palmtak. Gemonteerd op een houten voetstuk.
Un putto en bronze et palme”. Monté sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#673
Een Balinees beeld van brons.
Une statue en bronze. Bali.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 90/110 -
#505
Een geëmailleerd koperen kruis met wijwatervat met een handgeschilderde beeltenis van Christus met de doornkroon. Van origine XIXe eeuws op recent houten kruis.
Un crucifix émaillé et bénitier, représentation du Christ et la sainte Couronne d’épines peint à la main. Travail du XIXème siècle sur croix en bois récente.No longer availableDim. h: 23 x 17 cmEstimate: € 100/120 -
#583
Een grote bronzen wierookbrander met oren in de vorm van fabeldieren. Op bijpassende voet. Onderaan gemerkt. Chinees werk, XIXe eeuw.
Un grand encensoir en bronze en forme d’animaux fantastiques. Sur socle assorti. Marque à la base. Travail chinois, XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 650/700 -
#812
Een bronzen luchter met tien lichtpunten.
Un lustre en bronze à dix points lumineux.No longer availableEstimate: € 280/340 -
#790
Een Balinese danseres van brons op houten voetstuk. Gerestaureerd aan het been.
Une danseuse balinaise en bronze sur socle en bois. Restauration à la jambe.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/120 -
#243
Een bronzen vaasje met een voorstelling van cupido in reliëf. XIXe eeuw.
Un petit vase en bronze, représentation de cupido en relief. XIXè siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120/180 -
#599
Een groep van donkergepatineerd brons met een voorstelling van drie apen.
Un groupe en bronze représentant trois singes.No longer availableEstimate: € 1400/1600
Other lots in this auction
-
#319Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 120/200 -
#31
Drie diverse glazen van veelkleurig opaalglas, evenals een paar kandelaars van Italiaans porselein met gedrukt decor (onderaan gemerkt).
Trois verres différents en verre opaline et deux candélabres en porcelaine italienne à décor imprimé. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 30 à 35 cmEstimate: € 25/35 -
#497
“De vier gezichten.” Chinees bronzen hoofd.
”Les quatre visages”. Une tête en bronze chinoise.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 80/100 -
#233
Een grote drageoir van roze glas.
Un grand drageoir en verre rose.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60/80 -
#708
Een voorstelling van een keizerlijk figuur met dienaars en schildpadden van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Une représentation d’une figure Impériale et servants et tortues, en faïence à glaçure.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/100 -
#889
Een lot van vier groepjes van blauw en wit Delfts aardewerk.
Un lot de quatre groupes en faïence de Delft bleue et blanche.No longer availableDim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 30/40 -
#544
“Astre et désastre.” Gemengde techniek op papier. Achteraan onduidelijk gesigneerd.
”Astre et désastre”. Techniques mixtes sur papier. Signature illisible au dos.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#519Peter Jan Schuin
“Bloementuil”. Litho. Gesigneerd in de plaat.
”Bouquet de fleurs”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 68 x 97 cmEstimate: € 80/100 -
#379Roméo Dumoulin
Paar kleurenlitho’s. Gesigneerd binnen de plaat.
Paire de lithos en couleurs. Signées dans la planche.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 40/80 -
#467
Drie albums met gebundelde uitgaven van “Le journal de Mickey”. 1961, 1962 en 1963.
Trois albums comprenant des éditions reliées du “journal de Mickey”. 1961, 1962 et 1963.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#268
Een bord van Brussels aardewerk met een meerkleurig decor van een roos. Brussel, XVIIIe eeuw. Gerestaureerd.
Une assiette en faïence de Bruxelles, décor polychrome d’une rose. Bruxelles, XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 70/80 -
#633
“Man met drum”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Homme et tambour”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3,8 cmEstimate: € 80/120