Similar lots by type
-
#653Een Indische olielamp van brons in de vorm van een biddende man. XIXe eeuw.
Une lampe à huile d’Inde en bronze en forme d’un homme qui prie. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#505Een geëmailleerd koperen kruis met wijwatervat met een handgeschilderde beeltenis van Christus met de doornkroon. Van origine XIXe eeuws op recent houten kruis.
Un crucifix émaillé et bénitier, représentation du Christ et la sainte Couronne d’épines peint à la main. Travail du XIXème siècle sur croix en bois récente.No longer availableDim. h: 23 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#148Een bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en style Louis XV. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#501Een zittende Boeddhistische monnik van brons. Chinees werk.
Un moine bouddhiste assis en bronze. Travail chinois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200 / 220 -
#168Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.
Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 250 / 350 -
#583Een grote bronzen wierookbrander met oren in de vorm van fabeldieren. Op bijpassende voet. Onderaan gemerkt. Chinees werk, XIXe eeuw.
Un grand encensoir en bronze en forme d’animaux fantastiques. Sur socle assorti. Marque à la base. Travail chinois, XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 650 / 700 -
#695“Cupido op een zuiltje”. Een bronzen beeldje op albasten sokkel. E”n vleugeltje gebroken.
”Cupidon sur une colonne”. Une statue en bronze sur socle en albâtre. une aile cassée.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#790Een Balinese danseres van brons op houten voetstuk. Gerestaureerd aan het been.
Une danseuse balinaise en bronze sur socle en bois. Restauration à la jambe.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#609Luc Verschueren“Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.
“Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#153Twee siervazen van kunstbrons, versierd met bloemenguirlandes en met bronzen kariatiden.
Deux vases en bronze, décoration de guirlandes de fleurs et cariatides en bronze.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 160 / 200 -
#830Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde, décorations en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 77 cm; Ø: 54 cmEstimate: € 220 / 240 -
#875The Franklin Mint“Uil”. Een beeld van gepatineerd brons.
”Hibou”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 160 -
#138Een bronzen putto met palmtak. Gemonteerd op een houten voetstuk.
Un putto en bronze et palme”. Monté sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#756Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.
Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 110 -
#465Constantin Meunier“De mijnwerker”. Een bronzen plaquette. Gesigneerd.
”Le mineur”. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableDim. 16 x 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#838“Het gezin” & “De afwending”. Twee bronzen kunstwerkjes, waarbij één op arduinen sokkel. Beide gesigneerd.
”La famille” & “Le détournement”. Deux bronzes, dont un sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#243Een bronzen vaasje met een voorstelling van cupido in reliëf. XIXe eeuw.
Un petit vase en bronze, représentation de cupido en relief. XIXè siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#812Een bronzen luchter met tien lichtpunten.
Un lustre en bronze à dix points lumineux.No longer availableEstimate: € 280 / 340 -
#183Een ovale spiegel, gedragen door een zittende beer van donkergepatineerd brons.
Un miroir ovale porté par un ours assis, en bronze.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 420 / 460 -
#599Een groep van donkergepatineerd brons met een voorstelling van drie apen.
Un groupe en bronze représentant trois singes.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#673Een Balinees beeld van brons.
Une statue en bronze. Bali.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 90 / 110 -
#563Een voorstelling van Boeddha van verguld en deels gepolychromeerd brons. Thailand.
Une représentation de Bouddha en bronze partiellement en bronze polychrome et partiellement doré.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#203Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1600 / 11800 -
#187Een driedelig klokstel van verguld brons, bestaande uit een pendule, getooid met een liggende jonge vrouw, en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door putti. Het geheel op houten voetstukken. Met slinger en sleuteltje. Antwerpen.
Un ensemble de cheminée en bronze doré, comprenant une pendule, décoration d’une jeune femme couchée, et deux candélabres à cinq points lumineux en forme de guirlandes de fleurs et portés par des putti. Avec balancier et clé. Anvers.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 300 / 500
Other lots in this auction
-
#422Joris Titz“Musée de peintures et sculptures” . Een kleurengravure.
“Musée de peintures et sculptures”. Une gravure en couleurs.No longer availableDim. 11,5 x 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#213Een secretaire van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade en doucine onder een grijs marmeren blad en met twee paneeldeurtjes onderaan. Achter het klapblad elf kleine schuifjes met wortelnootfineer.
Un secrétaire en bois de placage acajou , style Louis Philippe, à tiroir en doucine sous une tablette en marbre gris et deux portes panneaux en dessous. Derrière la tablette rabattable se trouvent onze petits tiroirs aux finitions en bois de placage de ronce.No longer availableDim. 158 x 111 x 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#130Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,72 ct. VVS1 en drie rijen briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,72 ct VVS1 et trois rangées de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct.No longer availableDim. 5,59 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#686PucciniEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 195 x 133 cmEstimate: € 50 / 60 -
#473Een zeshoekige cachepot van Cantonporselein met een meerkleurig decor van personages, bloemen, vogels en vlinders.
Un cache-pot en porcelaine du Canton, décor de personnages, fleurs, oiseaux et papillons polychromes.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#182Emile Henri BernardPeriod: 1868 - 1941“Jonge krijger”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1937.
”Jeune guerrier”. Une étude au crayon sur papier. Signé et daté 1937.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#247Een brievenhouder van meersoortig marmer en arduin en getooid met een jachthond van zamak. Tijdperk Art deco.
Un porte-lettres en marbres différents et pierre de taille, décoration de chien de chasse en régule. Période Art Déco.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#18Een paar bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten
Paire d’appliques en bronze de style Louis XV, chaque fois à deux lumières.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#440Chocoladekan van Limoges porselein.
Une verseuse à chocolat en porcelaine de Limoges.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#873LladroEen verliefd burgerpaar op een bank. Groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Handvat van parasol ontbreekt.
Un couple amoureux sur un banc. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Le manche du parasol est manquant.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#429Henri Schaefels“Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.
“Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 20 / 25 -
#474Gabriël De PauwPeriod: 1924 - 2000“Atelier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Atelier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 58 cmEstimate: € 60 / 100


