Other lots in this auction
-
#124“De vogelpreek van Sint Franciscus”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd. XIXe eeuw.
“Sermon aux Oiseaux de Saint François”. Huile sur toile. Monogrammée. XIXème siècle.No longer availableDim. 70 x 52 cmEstimate: € 140 / 200 -
#686Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
Deux tapis orientaux en laine noués main.No longer availableDim. 152 x 117 & 147 x 107 cmEstimate: € 30 / 50 -
#19“Romantisch landschap”. Een handgeschilderd miniatuur. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage romantique”. Une miniature peinte à la main. Signée de manière illisible.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 40 / 60 -
#465IspahanEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 91 x 161 cmEstimate: € 120 / 200 -
#693Een lot van drie stuks mechanisch speelgoed, bestaande uit een aapje met cymbalen, een opwindbaar racewagentje en een trommelende panda.
Lot de trois jouets mécaniques, composé d'un singe avec des cymbales, d'une voiture de course à remonter et d'un panda qui tambourine.No longer availableDim. h: 6 cm - 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#626Horn CollectionEen vintage kunststoffen salontafel met chromen wieltjes. Ontwerp door Peter Ghyczy. Gemerkt onderaan.
Une table basse vintage en plastique avec des roues chromées. Design par Peter Ghyczy. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#315Een lot van zeventien boeken m.b.t antiek en verzamelen, alsook een groot lot veilingcatalogi.
Un lot de dix-sept livres sur les antiquités et les collections, ainsi qu'un grand nombre de catalogues de vente aux enchères.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#461“Steigerend paard”. Een beeld, opgebouwd uit vijzen, bouten, moeren en frisdrankblikjes. Gesigneerd in de basis.
“Cheval cabré”. Une statue composée de vis, de boulons, d'écrous et de canettes de soda. Signée dans la base.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#266Een eikenhouten naaitafeltje met gebeeldhouwde poten en front, versierd met een portret, bloemenguirlandes en strikken. Onderaan een lade en met een geslepen spiegeltje in het deksel.
Table à couture en chêne avec pieds et façade sculptés, à décor d'un portrait, de guirlandes florales et de nœuds. Un tiroir dans le bas et un miroir taillé dans le couvercle.No longer availableDim. 97 x 70 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#530Een parelhalssnoer met grote lichtgrijze zoetwaterparels en met zilveren slot.
Un collier de perles avec de grosses perles d'eau douce gris clair et un fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#171Nicolas CadaixPeriod: 1840 - 1895“Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Femme à La Cruche. Statuette en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#382“Stilleven langs een vijver”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Heullant’.
“Nature morte au bord d'un étang”. Huile sur toile. Signé 'Heullant'.No longer availableDim. 90 x 110 cmEstimate: € 100 / 180

