#683Verzilverd metalen koffiepot. Engels, onderaan gemerkt.
#8Een paar kandelaars van meerkleurig Frans aardewerk.
#207Een art deco lamp in chroom.
#30Een 18 K geelgouden hanger in de vorm van ster bezet met een halfedelsteen.
Un pendentif étoile en or jaune 18 carats serti d'une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 80 / 120 -
#500Een 18 K wit en geelgouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Un pendentif en or blanc et jaune 18 kt serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 550 / 650 -
#329Een bordje van meerkleurig porselein, versierd met een wapenschild en bloemen. In de geest van Edmé Samson. XIXe eeuw.
Assiette en porcelaine multicolore, à décor d'armoiries et de fleurs. Dans l'esprit d'Edmé Samson. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#222J. A. Mensink“Zicht op Slot Bentheim”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue du château de Bentheim”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#19“Romantisch landschap”. Een handgeschilderd miniatuur. Onleesbaar gesigneerd.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants d'un poids combiné de +- 1,10 ct et d'émeraudes d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 8,22 gEstimate: € 600 / 800