Other lots in this auction
-
#114“Schepen op woelige zee.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Jan HB Koekoek’.
“Navires sur une mer turbulente.” Huile sur toile. Signée 'Jan HB Koekoek'.No longer availableDim. 72 x 91 cmEstimate: € 200 / 240 -
#349Mats Jonasson, SwedenEen kleurloos kristallen sierstuk met geslepen decor van twee honden. Gemerkt en in origineel doosje.
Ornement en cristal incolore à décor taillé de deux chiens. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#105Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijn en saffier cabochon met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis et de saphirs cabochon ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 300 / 400 -
#459Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.
Une scène Mogul peinte à la main. Gouache sur soie.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#579Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoeve Bij De Beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hoeve Bij De Beek”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 100 cmEstimate: € 65 / 75 -
#669Een antiek hoofdje van terracotta. Afrikaans werk.
Tête ancienne en terre cuite. Travail africain.No longer availableDim. 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#436Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120 / 200 -
#168Een paar gepatineerd bronzen boekensteunen, getooid met leeuwinnen.
Paire de serre-livre en bronze patiné, décorés par des lionnes.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 420 / 480 -
#170Een 18 K geelgouden ring in de vorm van panters bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 ct en forme de panthères sertie de diamants d'un poids total de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 8,75 gEstimate: € 300 / 400 -
#650Een 18 karaats geelgouden art nouveau hanger bezet met diamanten oude slijp, gezet in een zilveren libel, en een grote en twee kleine parels.
Pendentif en or jaune 18 K serti de diamants de taille ancienne dans une libelle en argent ainsi que de deux petites et une grande perle.No longer availableDim. 15,33 gEstimate: € 650 / 750 -
#87Een driedelige schouwpendule in zamak versierd met allegorische voorstellingen op de oogst. Compleet met sleutel.
Pendule de cheminée en trois parties en zamak à décor de représentations allégoriques de la moisson. Complète avec clé.No longer availableDim. h: 53 cm - 43 cmEstimate: € 150 / 250 -
#498Een schaal van rood geglazuurd Chinees aardewerk.
Un bol de poterie chinoise émaillée rouge.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 260 / 280

