#650Een 18 karaats geelgouden art nouveau hanger bezet met diamanten oude slijp, gezet in een zilveren libel, en een grote en twee kleine parels.
Pendentif en or jaune 18 K serti de diamants de taille ancienne dans une libelle en argent ainsi que de deux petites et une grande perle.No longer availableDim. 15,33 gEstimate: € 650 / 750 -
#625Een dekselvaasje van chinees porselein.
#25Een vis van wit geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
#184Een serie van twaalf oesterschaaltjes in schelpvorm. Chinees porselein met een famille verte decor van bloementuilen. Enkele kleine randschilfers.
Suite de douze petits plats à huîtres de forme coquille. Porelaine de Chine avec décor famille verte aux bouquets de fleurs. Quelques petits éclats.No longer availableDim. Ø ca 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#595Een paar cilindervormige porseleinen cachepots.
#433Een paar glazen vaasjes, gedragen door een paar gepolychromeerde zamakken figuren.
#376Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#407Een Perzische dolk met schede.
#241Een bronzen paard. Gesigneerd ‘Mene”. Zonder sokkel.
#163“Sluipende panter”. Een bronzen beeld. Naar een werk van Milo.
Panthère furtive. Une statue en bronze. D'après une oeuvre de Milo.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 220