Similar lots by type
-
#176
Een eettafel van beige marmer met sobere oranje en groen marmeren versiering.
Une table à manger en marbre beige avec une décoration sobre en marbre orange et vert.No longer availableDim. 130 x 240 cmEstimate: € 400/600 -
#143J. Dauvergne
Een art deco groep met voorstelling van Artemis die jaagt op twee gemzen. Zamak op meersoortig marmer.
Groupe art déco représentant Artémis chassant deux chamois. Zamak sur marbre de couleurs différentes.No longer availableDim. 84 cm x 17 cm x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#87
Een driedelige schouwpendule in zamak versierd met allegorische voorstellingen op de oogst. Compleet met sleutel.
Pendule de cheminée en trois parties en zamak à décor de représentations allégoriques de la moisson. Complète avec clé.No longer availableDim. h: 53 cm - 43 cmEstimate: € 150/250 -
#433
Een paar glazen vaasjes, gedragen door een paar gepolychromeerde zamakken figuren.
Paire de vases en verre, portés par une paire de personnages en zamak polychrome.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#217
“Napoleon”. Een geoxideerd gietijzeren beeld.
“Napoléon”. Une statue en métal rouillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120/200 -
#195Banci, Firenze
Een metalen luchter met groen marmermotief en met zes vergulde lichtarmen, eindigend in gesatineerde glazen kapjes.
Lustre en métal à motif de marbre vert et à six bras de lumière dorés, terminés par des abat-jour en verre satiné.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 300/500 -
#201
Een grote aardewerken vaas met blauw op wit decor en met vogelkoppen als handvatten. Randschade en gat in de bodem door eerdere montage als lampenvoet.
Grand vase en faïence à décor bleu sur blanc et avec des têtes d'oiseaux en guise d'anses. Bordure endommagée et trou dans le fond dus à un montage antérieur en pied de lampe.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200/300 -
#477Theodoros Papayannis
Massief bronzen vredesduif. Exemplaar 5 van 30.
Colombe de la paix en bronze massif. Copie 5 sur 30.No longer availableDim. 22 x 13 cmEstimate: € 200/240 -
#383
“Zittende vrouw”. Beeldje.
“Femme assise”. Figurine.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 35/45 -
#448
Een klein buikvaasje van Chinees porselein. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.
Petit vase pansu en porcelaine de Chine. Marqué en bas. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 150/200 -
#384
“Kustlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage côtier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
“Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van P.J. Mene.
No longer availableDim. 35 x 29 x 13 cm -
#565
Een tweeledig meubel met twee gevitreerde deuren in het opzet en onderaan drie paneeldeurtjes en drie laden. het geheel met de hand gedecoreerd door Emile Hagemans. Gesigneerd.
Meuble en deux parties avec deux portes vitrées dans le dessin et en bas trois portes à panneaux et trois tiroirs. Le tout décoré à la main par Emile Hagemans. Signé.No longer availableDim. 210 x 140 x 45 cmEstimate: € 60/100 -
#208Hilger & Watts
Een theodoliet. Compleet en in originele kist. Medio XXe eeuw.
Un théodolite. Complet et dans sa boîte d'origine. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 22 cm x 27 cm x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#205Lalique, France
Een galopperend paard van gesatineerd kristal. Gemerkt. In originele doos.
Un cheval au galop en cristal satiné. Signé. Dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 60/80 -
#119Bosmans
“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
“Vue de Bruges”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 58 x 119 cmEstimate: € 80/120