Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelige schouwpendule in zamak versierd met allegorische voorstellingen op de oogst. Compleet met sleutel.

Een driedelige schouwpendule in zamak versierd met allegorische voorstellingen op de oogst. Compleet met sleutel.

Pendule de cheminée en trois parties en zamak à décor de représentations allégoriques de la moisson. Complète avec clé.
Dim. h: 53 cm - 43 cm
SKU: 2501220087.
Categories: Klokstel, Zamak.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #87
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #103

    Een driedelige art deco schouwklok in meerkleurig marmer en onyx. Versierd met een vogel van zamak, te hermonteren.

    Pendule de cheminée Art Déco en trois parties en marbre multicolore et onyx. Ornée d'un oiseau en zamak, à remonter.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #433

    Een paar glazen vaasjes, gedragen door een paar gepolychromeerde zamakken figuren.

    Paire de vases en verre, portés par une paire de personnages en zamak polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #143
    J. Dauvergne

    Een art deco groep met voorstelling van Artemis die jaagt op twee gemzen. Zamak op meersoortig marmer.

    Groupe art déco représentant Artémis chassant deux chamois. Zamak sur marbre de couleurs différentes.
    No longer available
    Dim. 84 cm x 17 cm x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #684
    Horn Collection

    Een vintage kunststoffen ladenkastje op wieltjes met twee bijbehorende bankjes. Ontwerp van Peter Ghyczy.

    Commode vintage en plastique à roulettes avec deux bancs assortis. Design par Peter Ghyczy.
    No longer available
    Dim. 47 x 49 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #204
    Florent N. Crabeels
    Period: 1829 - 1896

    “Wei met Koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Chemin aux vaches. Huile sur toile. Signeé.
    No longer available
    Dim. 34 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #251
    Van Duijn

    Een paar getorste vazen in delfts blauw-wit porselein met een bloemen decor. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases torsadés en faïence bleue de Delft à décor floral. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 35cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #12

    “Le Petit Paradis Emeraude”. Een kleurenlitho naar werk van Barraband.

    Le Petit Paradis Emeraude. Une lithographie en couleurs d'après l'oeuvre de Barraband.
    No longer available
    Dim. 36 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #92
    Frans Boeye

    “Brug bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan.

    “Pont près d’une ferme”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 88 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #397

    Een opiumpijp met jade en gedreven messingen beslag. Tweede helft XIXe eeuw.

    Pipe à opium en jade et montures en laiton martelé. Seconde moitié XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 150
  • #570

    Een parelhalssnoer met grote grijze zoetwaterparels en met zilveren slot.

    Un collier de perles avec de grosses perles d'eau douce grises et un fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 450 / 500
  • #191
    Mangani

    Een grote porseleinen siercoupe in Griekse stijl, versierd met een decor van een optocht in de fries en met randen in malachietimitatie. Onderaan gemerkt. We voegen er een beeldje van een schorpioen van hetzelfde merk aan toe.

    Grande coupe ornementale en porcelaine de style grec, décorée d'une procession dans la frise et de tranches en imitation de malachite. Marquée en bas. On y ajoute une figurine de scorpion de la même marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #166

    Een eikenhouten tweedeurs garderobe in Régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.

    Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 214 x 177 x 64 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #353

    Een kleine antieke Armeense bijbel.

    Une petite bible arménienne antique.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #627
    Robert Picault

    Een fruitschaal van geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.

    Une coupe à fruits en terre vernissée. Signée en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211
    Delvaux

    Een bordeaux lederen ceintuur met stofzakje. Maat 95.

    Ceinture en cuir bordeaux avec sachet. Taille 95.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More