Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedlig toiletstelletje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Val St. Lambert

Een driedlig toiletstelletje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

Une garniture de toilette en trois pièces en cristal incolore taillé. Avec marque.
SKU: 2901190382.
Category: Kristal.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #382
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #389
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een oranje pique-fleurs, een groen en een blauw vaasje. Alle gemerkt.

    Un lot de cristal taillé, comprenant un pique-fleurs orange, un vase vert et un vase bleu. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #384
    Val St. Lambert

    Een vaasje en een design asbak van rood en kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Un petit vase et un cendrier en cristal rouge et incolore. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #451
    Val St. Lambert

    Een lange siercoupe en een schaaltje van roze kristal. Onderaan gemerkt.

    Une longue coupe et une coupelle en cristal rose. Marques sous la base.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 34 / 40
  • #283
    Val St. Lambert

    Een paar eenden van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Une paire de canards en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #191
    Val St. Lambert

    Een grote vaas van meerkleurig glaspasta. Onderaan gemerkt en gemonogrameerd ‘LL SJH’ voor Louis Leloup en Samuel J. Herman. Omstreeks 1970

    Un grand vase en pâte de verre polychrome. Marque sous la base et monogrammé ‘LL SJH’ pour Louis Leloup et Samuel J. Herman. +- 1970.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #767
    Val St. Lambert

    Een art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfer aan de rand.

    Coupe art déco en cristal taillé incolore. Marque sous la base au cachet. Eclat au bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #763
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.

    Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Similar lots by type

  • #741
    Swarovski

    Een vogelbadje van geslepen kleurloos kristal, getooid met twee gesatineerde vogeltjes en met losse steentjes. In origineel etui.

    Un petit bain d’oiseaux en cristal incolore taillé, décoration de deux oiseaux et des petites pierres. Dans étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #757
    Baccarat

    Een drageoir en een vaas van geslepen kleurloos kristal met messingen voetjes.

    Un drageoir et un vase en cristal incolore taillé au pieds en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #123

    Een boterpot van geslepen kleurloos kristal met zilveren dop en een karaf XIXe eeuw.

    Un pot à beurre en cristal taillé incolore, capuchon en argent et une carafe du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #895

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 9 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen en 14 aperitiefglazen, waarbij 2 van afwijkend ontwerp. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Un service de verres en cristal taillé incolore, comprenant 9 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc et 14 verres à apéritif, dont deux verres de modèles légèrement différents.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #258

    Een shaker en zes glaasjes van kleurloos en rood Boheems kristal.

    Un shaker et six petits verres en cristal de Bohème rouge et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #893

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Niet gemerkt. Enkele kleine schilfers aan de ribben.

    Un vase en cristal taillé incolore. Pas de marque. Quelques dégâts aux côtes.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #890

    Een reeks van twaalf halfkristallen punchkopjes en een kristallen asbak van Val St. Lambert.

    Une série de douze tasses à punch en semi-cristal et un cendrier en cristal Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #768

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #23
    Val-st-Lambert

    Een vaas van geslepen kristal rood gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met sticker.

    Un vase en cristal taillé, coloré rouge dans la masse. Marque sous la base et label.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #281

    Een paar fluitvaasjes van kleurloos geslepen kristal op bronzen voet. Omstreeks 1900.

    Paire de vases flûtes en cristal taillé incolore sur pied en bronze. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #57

    Een grote coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt onderaan en met sticker.

    Une grande coupe en cristal taillé incolore et vert. Marque sous la base et label.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #317

    Een punchbowl van geslepen kleurloos kristal. XIXe eeuw.

    Un bol à punch en cristal incolore taillé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 35 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #414

    Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.

    Une coupe en cristal taillé incolore avec douze petits bols assortis.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm Ø 20 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #233

    Een grote drageoir van roze glas.

    Un grand drageoir en verre rose.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #42

    “The Netherlands”. Engelse landkaart van begin XIXde eeuw.

    ”Les Pays-Bas”. Une carte anglaise, début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 24 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #16

    Twee vintage tafeltjes met geglazuurde tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.

    Deux petites tables vintage , petit carreaux glaçurés dans la tablette. Années ‘60.
    No longer available
    Dim. 24 x 24 & 27 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #383

    Vier paar messingen kandelaars. Tijdperk Empire.

    Quatre paires de candélabres en laiton. Période Empire.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #454
    Gabriel De Pauw
    Period: 1924 - 2000

    “Stilleven met zonnebloemen”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Nature morte, tournesols”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 43 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #457

    Een lot van vijf Franstalige strips: Jerôme, Nero, Buck Danny & Asterix.

    Un lot de cinq bandes dessinées: Jerôme, Nero, Buck Dannu & Asterix. En français.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 25
  • #860

    Een mahoniehouten halvemaantafel met klapblad, bekleed met groen leer.

    Une table demi-lune en acajou avec tablette amovible, revêtement en cuir vert.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #848

    Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.

    Un lustre de vestibule en laiton avec une coupe centrale et trois abat-jour en forme de fleur.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #585

    Een paar Chinese piëdestals van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.

    Une paire de piédestals chinois en bois dur sculpté et tablettes en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm Ø 23 cm
    Estimate: € 360 / 420
  • #350

    Een 18 karaats geel gouden herenhorloge. Chronographe Suisse. Antimagnétique.

    Une montre pour hommes en or jaune 18 ct. Chronographe Suisse. Anti-magnétique.
    No longer available
    Dim. bruto: 78,92 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #135

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten wit en zwart met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles sertie de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,08 ct.
    No longer available
    Dim. 4,73 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #727

    Een deels gepolychromeerde houten gans.

    Une oie en bois partiellement polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 37 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More