Other lots in this auction
-
#690Een mahoniehouten breimandje op drie poten.
Un panier à tricoter en acajou sur trois pieds.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 35 / 45 -
#483Een vaas van Chinees crackleware met messingen montuur.
Un vase chinois en craquelé avec un cadre en laiton.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 70 -
#465Acht zilveren munten waaronder: 5 F. Léopold II, 250 FB Boudewijn, 500 F Belgique 1830-1980, 5 Ecu 1987 samen 196,35 g. en één Canadese munt 1983.
Huit pièces en argent dont : 5 F. Léopold II, 250 FB Baudouin, 500 F Belgique 1830-1980, 5 Ecu 1987, ensemble 196,35 g. et une pièce canadienne 1983.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#109J. Vandeperre“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#261Een geaccoleerd schoteltje van Delfts aardewerk met karikaturen in het decor. Omstreeks 1780. Randschilfer.
Une soucoupe en faïence de Delft peinte avec des caricatures dans le décor. Vers 1780. Bord éclaté.No longer availableDim. 28,5 x 23,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#255Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 200 / 300 -
#522Een mahoniehouten breakfront buffet met vier paneeldeuren.
Buffet à façade en acajou avec quatre portes à panneaux.No longer availableDim. 95 X 202,5 X 49 cmEstimate: € 150 / 240 -
#241Val St. LambertEen vaas op voet van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt en in originele doos.
Un vase sur pied en cristal incolore taillé. Marqué et dans sa boite d'origine.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#695Een houten paraplu met twee wandelstokken.
Un parapluie en bois avec deux cannes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#54“The Loyal Address or The Procession of the Hampshire Hogs from Botley to St.James’s”. Spotprent, ingekleurd. Ed. H. Humphrey 1808. Slijtage. Achteraan een oude verklarende tekst in handschrift met inkt.
L'Adresse Loyale ou La Procession des Hampshire Hogs de Botley à St.James's. Dessin animé, colorié. Ed. H. Humphrey 1808. Usure. Ancien texte explicatif au dos en écriture manuscrite en encre.No longer availableDim. 25 x 39 cmEstimate: € 35 / 45 -
#300Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,58 ct. F VS II.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,58 ct. F VS II.No longer availableDim. 7,12 gEstimate: € 1550 / 1650 -
#29Een barokke Christus in een vergulde lijst met rood fluweel.
Un Christ baroque dans un cadre doré avec du velours rouge.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 80 / 120


