Other lots in this auction
-
#614Een Indische Mogulscène, gouache op zijde.
Une scène indienne de moghol, gouache sur soie.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#473Een krokodil van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
Un crocodile en ivoire africain sculpté.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#667Een decoratief handwapen in Oosterse stijl. Letsels.
Une arme de poing décorative de style oriental. Dégâts.No longer availableDim. L. 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#367Hurkend meisje. Aardewerken beeldje. Gemonogrammeerd KV en gedateerd 1976.
Fille accroupie. Figurine en faïence. Monogrammée KV et datée 1976.No longer availableDim. H. 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#688Een lot van vier verschillende speculaasplanken.
Un lot de quatre planches à speculoos différentes.No longer availableDim. 50 x 7 cm - 62 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#540Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en smaragd cut met een gezamenlijk gewicht van 1,10 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,12 ct. et taille émeraude d'un poids combiné de 1,10 ct.No longer availableDim. 9,20 gEstimate: € 650 / 750 -
#182“Virgo Lactans”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.
”Virgo Lactans”. Huile sur panneau. XVIIème siècle. Petit dégât au dessus.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#401Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van pauwen. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de paons famille rose. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#315Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een centrale robijn van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants et de baguettes d'un poids combiné de +- 0,40 ct et d'un rubis central de +- 0,50 ct."No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 550 / 600 -
#455Een geelgouden medaille 18K ter gelegenheid van de 25ste huwelijksjubileum van Albert en Paola (10 g). We voegen er een soortgelijke medaille van zilver aan toe (10 g).
Une médaille en or jaune 18 carats à l'occasion des 25 ans de mariage d'Albert et Paola (10 g). Nous ajoutons une médaille similaire en argent (10 g).No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#366MalayerEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 112 x 92 cmEstimate: € 80 / 100 -
#284J. Jansen“Koeien aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Antwerp ‘88.
Vaches au bord d'un ruisseau. Huile sur toile. Signée et datée Anvers '88.No longer availableDim. 31 x 44 cmEstimate: € 80 / 120


