Other lots in this auction
-
#508Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50 / 70 -
#605Een staande klok in eikenhouten kast. Compleet met slinger en gewichten.
Une horloge grand-père dans un coffret en chêne. Complet avec pendule et poids.No longer availableDim. 220 X 48 X 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#664“Eere aan U, Koning Leopold III,...”. Een prent en een vlagje n.a.v. de aankomst in Brussel, gedateerd 25-8-45.
“Eere aan U, Koning Leopold III,...”. Estampe et petit drapeau commémorant l’arrivée à Bruxelles, le 25/8/1945.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#629“Waterbuffel”. Een gewassen Chinese inkttekening op papier. Gesigneerd. Glas gebroken.
Buffle d'eau. Un dessin en lavis sur papier. Signé. Verre cassée.No longer availableDim. 23 x 27,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#547Een groot vrouwenhoofd van gesculpteerd Afrikaans ivoor met erboven een decor van olifanten.
Une grande tête de femme en ivoire africain sculpté avec des éléphants au-dessus.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#47DresdenEen kleine meerkleurig porseleinen pendule, versierd met twee kindjes op een wip. Onderaan gemerkt.
Petite pendule de cheminée en porcelaine multicolore, à décor de deux enfants sur une balançoire. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#207Een messingen luchter met tien lichtpunten en een geslepen en gesatineerde coupe.
Un lustre en laiton avec dix points lumineux et une coupe poli et satiné.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#105Een geelgouden zegelring met een wapenschild. 18K.
Une chevalière armoriée en or jaune 18K.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 360 / 400 -
#139René de BaugniesPeriod: Leuven 1869 - Elsene 1962“Village des Avins”. Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1930-31.
Village des Avins. Huile sur toile. Signée et datée 1930-31 au dos.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#89Twee wandversieringselementen op doek in de stijl van de XVIIIde eeuw. Wellicht einde XIXde eeuw. Het ene met putti, het andere met een idyllische scène. Slijtage.
Deux décorations murales sur toile dans le goût du XVIIIe siècle. Peut-être fin XIXe. L'une avec des putti, l'autre avec une scène idyllique. Usures.No longer availableDim. 74 x 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#698Twee verschillende art deco vazen in resp. Okerkleurig en mauve glas.
Deux vases art déco différents respectivement en verre ocre et mauve.No longer availableDim. h: 12 & 30 cmEstimate: € 32 / 40 -
#361Een eekhoorn van meerkleurig Muranoglas.
Un écureuil en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 50


