Other lots in this auction
-
#112“Danseres”. Een bronzen beeldje. Tijdperk art deco.
Danseuse. Une statuette en bronze. Epoque Art Déco.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#113Een collectie van 9 albums met postzegels, waarvan 1 Davo (1985-2000) en 3 andere met oudere varia van België, 1 Davo van Liechtenstein (1920-1992, met enkele losse bladen), 1 Davo van Färöer (1975-2003) met velletjes en boekjes, verder 3 albums Frankrijk met 1 Lindner vanaf 1849.
Une collection de 9 albums avec des timbres, dont 1 Davo (1985-2000) et 3 autres avec des exemplaires divers plus anciens de Belgique, 1 Davo van Liechtenstein (1920-1992, avec quelques feuilles volantes) , 1 Davo van Färöer (1975-2003) avec feuilles et livrets, puis 3 albums France avec 1 Lindner de 1849.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#216AlhlbornEen elektrisch orgel met diverse registers, dubbel klavier en afsluitbaar. Met bijhorende bank.
Un orgue électrique avec divers jeux, double clavier et fermoir. Avec banc assorti.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 200 / 400 -
#640Een reeks van acht grijsgepatineerde stoelen in Régencestijl met gevlochten rug, waarbij twee armstoelen.
Ensemble de huit chaises de style Régence patinées grises à dossiers pans coupés, dont deux fauteuils.No longer availableDim. 93 X 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#210Een 18 K geelgouden ring met pareltjes.
Une bague en or jaune 18 carats avec des perles.No longer availableDim. 1,77 gEstimate: € 100 / 150 -
#441Een Chinees porseleinen vaas met een sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#147“Meisje met vaas”. Een gepatineerd vol plaasteren beeld.
Fille avec vase. Une statue en plâtre patiné plein.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 70 / 90 -
#304Een reclamespiegel van Coca Cola.
Un miroir publicitaire Coca Cola.No longer availableDim. 96 x 65 cmEstimate: € 50 / 70 -
#58“Vrouw met hond”. Een groep van wit crackleware. Gesigneerd Lejan.
Femme avec chien. Un groupe en craquelé blanc. Signé Lejan.No longer availableDim. l: 53,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#130Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsarmband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 22,15 gEstimate: € 400 / 500 -
#520Een 18 K geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 950 / 1100 -
#230Een 18 K roze gouden armband.
Un bracelet en or rose 18 carats.No longer availableDim. 1,60 gEstimate: € 170 / 200


