Other lots in this auction
-
#483
Een paar oude walrustanden. Eerste helft XXe eeuw.
Deux dents de morse anciennes. première partie XXième siècle.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#672F. Mestdagh
“XVIIIe eeuws tafereel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Recent werk.
”Scène du XVIIIième siècle”. Huile sur panneau. Signé. travail récent.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#114
Collectie bedevaartvaantjes (en enkele andere prenten en communiegetuigschriften uit de XIXde en begin XXste eeuw). Meer dan 110 stuks vanaf de XVIIIde eeuw tot de jaren 1950.
Une collection de drapeaux de pèlerinage et autres images ainsi que des lettres de créance du XIXième et début XXième siècle. Plus de 110 pièces allant du XVIIIième siècle aux années 1950.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#712Marie-Elise
“De boer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1975.
”Le fermier”. Huile sur panneau. Signé et daté 1975.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#562Georges DessaucyPeriod: °1954
“Voulant la lune, elle se dessécha”. Potlood op papier. Gesigneerd.
”Voulant la lune, elle se dessécha”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#258
“Ooi met zogend lam”. Een groepje van goudgepatineerd brons naar een werk van P.J. Mène.
”Brebis et agneau”. Un groupe en bronze d’après une oeuvre par P.J. Mène.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 120 / 180 -
#598
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Une garde-robe en chêne à deux portes avec moulures. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 100 / 160 -
#638
Een paar balustervormige dekselvazen met een famille-jaunedecor van bloemen en mythische vogels. Omstreeks 1900.
Une paire de vases couvert en porcelaine, de forme balustre à décor floral et d’oiseaux mythiques, famille jaune. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#96
Een bijzettafeltje met een gebeeldhouwde lade. Spanje, einde XVIIIe eeuw.
Une petite table d’appoint à tiroir sculpté. Espagne, fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. 54 x 65 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#586
Een sobere garderobe met twee gevitreerde deuren.
Une garde-robe sobre à deux portes vitrées.No longer availableDim. 205 x 138 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#633
Een schotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen en pioenen.
Un plat en porcelaine de Chine à décor polychrome de pivoines et élises.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#462Harry KwinkelenbergPeriod: °1953
“Stilleven met appelsienen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1996.
”Nature morte aux oranges”. Huile sur panneau. Signé et daté 1996.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 300