#586
Een wollen tapijt, vierkant, met de afbeelding van lama’s of alcapa’s.
#140
#673
#578
Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.
#391
Tempeldanseres van gepatineerd en verguld brons.
Temple dancer made of patinated and gilded bronze.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 80/120 -
#172Jef De PauwPeriod: 1888 - 1930
#357Maria Innocentia Hummel
Een Hummeltje, meisje met draagzakken, onderaan gemerkt Goebel.
A Hummel figurine, girl with carrying bags, bottom marked Goebel.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 30/40 -
Drie verschillende broches van zilver bezet met telkens een cameé.
#351Jema, Holland
Een zittend hondje in polychroom aardewerk, onderaan gemerkt.
A seated dog in polychrome earthenware, marked on the bottom.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 30/50 -
#519
Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#33
A set of 6 silver spoons in original box, including a spreading spoon with a silver handle.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 60/80 -
#417
‘Abstracte vogel met bloemendecor.’ Sculptuur op stangen en sokkel.
'Abstract bird with floral decoration.' Sculpture on rods and pedestal.No longer availableDim. h 46,5 cmEstimate: € 80/120