Other lots in this auction
-
#464
Een karafje van groen glas met twaalf glaasjes op dienblaadje.
Une carafe en verre vert et douze verres sur un plateau.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#501
Een messingen weegschaal met gewichten. Portugees werk.
Une balance en laiton avec poids. Travail portugais.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 30/50 -
#516Kashmir
Een Oosters tapijt van katoen en zijde.
Un tapis d’Orient en coton et soie.No longer availableDim. 180 x 126 cmEstimate: € 60/100 -
#401
Een opengewerkte piëdestal van meerkleurig geglazuurd aardewerk met barokke motieven.
Un piédestal ajouré en faïence à glaçure et motifs baroque.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/60 -
#339Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Duinlandschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Paysage de dunes”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 60/100 -
#494
Een Louis-Philippe koffie- en theeservies van Brussels aardewerk met blauw en verguld bloemendecor, bestaande uit een theepot, een theepot, een melkkan, suikerpot met deksel en koekjesschaal, zeven ondertassen en zes kopjes. Gaaf. Medio XIXe eeuw
Un service à café et thé Louis Philippe en faïence de Bruxelles, décor bleu et doré de fleurs, comprenant une théière, une cafetière, un pot à lait, un sucrier à couvercle et un plat à biscuits, ainsi que sept sous-tasses et six tasses. Sans défauts. Mi XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 90/110 -
#129Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue estivale, fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#86
Een zwart en zilver gelakt bijzettafeltje met één lade in de geest van Boulle.
Une petite table laqué noir et argent à un tiroir, dans l’esprit de Boulle.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 65/75 -
#728
Een Afrikaans nagel-fetisjbeeld.
Une statue africaine fétiche aux clous.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/140 -
#493Andre Cools
Een masker van gepolychromeerd plaaster. Gesigneerd. Schade aan de neus.
Un masque en plâtre polychrome. Signé. Dégât au nez.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#746
Een verguld smeedijzeren bijzettafel, versierd met korenhalmen en met een rond glazen blad.
Une petite table en fer forgé doré, décoration d’épis de blé et une tablette ronde en verre.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 60/100 -
#684
Een rond bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl met twee uitschuifbare blaadjes, twee laden en een zwart marmeren blad.
Une petite table ronde, style Louis XVI à deux tablettes coulissantes, deux tiroirs et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 60/100