Similar lots by type
-
#203
Een paar opengewerkte zilveren mandjes. Nederlandse keuren. Tweede gehalte (833/1000). Datumletters G en I (1916 en 1918). Maker J.P.
Une paire de paniers en argent ajouré. Poinçons hollandais. Deuxième titre (833/1000). Lettres de date G et I (1916 et 1918). Fabricant J.P.No longer availableDim. l: 15 cm 307,90 gEstimate: € 160 / 200 -
#233
Een lot bestaande uit een lage zilveren kaarsenhouder, een 800‰ zilveren lepel, een 833‰ theezeefje en een potje 830 samen 145 g. We voegen er een verzilverd kopje met schoteltje en een verzilverd montuur met hondje aan toe.
Un lot composé d'un bougeoir bas argent, d'une cuillère en argent 800‰, d'une passoire à thé 833‰ et d'un pot 830 ensemble 145 g. On rajoute une tasse en métal argenté avec soucoupe et une monture en métal argenté avec chien.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#213
Een paar zilveren strooivaatjes. Nederlandse keuren. Tweede gehalte (833/1000). Datumletter Q = 1926.
Une paire de shakers en argent. Poinçons hollandais. Deuxième titre (833/1000). Lettre de date Q = 1926.No longer availableDim. h: 16 cm 238,45 gEstimate: € 140 / 180 -
#121
Een fotokader met rand van gedreven Sterlingzilver met barokke motieven. Engelse keuren.
Un cadre photo avec un bord en argent sterling gaufré avec des motifs baroques. Poinçons anglais.No longer availableDim. 29 X 21 cmEstimate: € 140 / 160 -
#188
Een schelpvormig schaaltje van 800‰ zilver. Missiaglia Venetie.
Un bol en forme de coquillage en argent 800‰. Missiaglia Venise.No longer availableDim. 156,15 gEstimate: € 90 / 120 -
#162
Een paar zilveren kandelaars. Nederlandse keuren. Maker S.J.
Une paire de bougeoirs en argent. Poinçons hollandais. Orfèvre S.J.No longer availableDim. h: 37 cm 650 gEstimate: € 350 / 400 -
#193
Een tafelsetje van 800‰ zilver met zout-, peper- en mosterdpotje. met glazen recipiënten (kleine randschade) en lepeltje. Duitse keuren.
Un set de table en argent 800‰ avec sel, poivre et pot à moutarde. Avec récipients en verre (petits dégâts sur les bords) et cuillère. Poinçons allemands.No longer availableDim. h: 15 cm 133,50 gEstimate: € 100 / 150 -
#223
Een lot zilver en verzilverd metaal, bestaande uit vijf servetringen, waarbij twee van 800‰ zilver, twee zilveren zoutbakjes met glazen recipiënt en twee tweedelige serveerbestekken, waarbij één bestek met zilveren handvatten. We voegen er twaalf glazen messenleggers aan toe.
Un lot d'argent et de métal argenté, composé de cinq ronds de serviette dont deux en argent 800‰, deux salières en argent avec récipients en verre et deux couverts de service en deux parties, dont un a des poignées en argent. Nous ajoutons douze repose-couteaux en verre.No longer availableEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#529
Een Chinees ivoren schaakspel, gebeeldhouwd en gegraveerd naar Qianlong voorbeeld, maar daterend uit het midden van de XXe eeuw. De zestien donkere stukken traditioneel gekleurd met thee, de zestien andere natuurlijk. Een koning meet 16 cm, een pion is 6,5 cm. De pionnen zijn gezeten op diverse dieren. het geheel wordt gepresenteerd in een zwartgelakte houten doos, ingelegd met gegraveerd parelmoer, dat de speelvelden vormt. Met Cites-attest.
Un jeu d'échecs chinois en ivoire, sculpté et gravé d'après l'exemple de Qianlong, mais datant du milieu du 20e siècle. Les seize pièces sombres traditionnellement colorées au thé, les seize autres naturelles. Un roi mesure 16 cm , un pion fait 6,5 cm. Les pions sont assis sur divers animaux. Le tout est présenté dans un coffret en bois laqué noir, incrusté de nacre gravée, qui forme les terrains de jeu. Avec certificat Cites.No longer availableDim. 60 x 30,5 x 16 cm (gesloten doos)Estimate: € 3500 / 5000 -
#543
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de personnages de la famille rose.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#251Capodimonte
“Dame met parasol”. Een beeldje van meerkleurig kunststof naar ontwerp van Guiseppe Armani. Gemerkt en gedateerd 1985.
Dame à l'ombrelle. Figurine en plastique multicolore dessinée par Guiseppe Armani. Marquée et datée 1985.No longer availableDim. h: 40,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#608
Een paar bolle vaasjes van cloisonné op koper met een bloemendecor. Op houten sokkeltjes
Paire de vases cloisonnés bombés sur cuivre à décor floral. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 26 cm (z.s.)Estimate: € 50 / 60 -
#464
Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Miroir de majordome dans un cadre en bois patiné or.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 85 / 110 -
#576
Een commode met twee grote onder twee kleine laden en met marmeren blad.
Commode avec deux grands sous deux petits tiroirs et avec dessus en marbre.No longer availableDim. 85 X 127 X 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#326
Een telefoonmeubeltje met twee laden bovenaan, een uitschuifbaar schrijfblad en een lade onderaan.
Un petit meuble de téléphone avec deux tiroirs en haut, une surface d'écriture coulissante et un tiroir en bas.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 40 / 50 -
#462
Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Miroir de majordome dans un cadre en bois patiné or.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 85 / 110 -
#443
Een Iznik langhalsvaas van geglazuurd steengoed, versierd met portretten in uitsparingen, omgeven door bloemenguirlandes. Sporen van ovenvuur.
Un vase d'Iznik à long col en grès émaillé, à décor de portraits en retrait, entouré de guirlandes florales. Traces de feu de four.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#324
Twee art deco vaasjes, waarbij één van Booms glas met een bloemendecor en één van geglazuurd aardewerk van August Mouzin.
Deux vases art déco, l'un en verre Booms à décor floral et l'autre en faïence émaillée d'Auguste Mouzin.No longer availableDim. h: 11 & 15 cmEstimate: € 32 / 40 -
#372
“Compositie met cirkels”. Een pentekening op papier. Italiaanse school.
Composition avec des cercles. Un dessin à la plume sur papier. Ecole italienne.No longer availableDim. 17 x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#390
Geelgouden medaille 22K ter herdenking van het 25-jarig koningsjubileum van Boudewijn I in 1976.
Médaille d'or jaune 22K commémorant le 25e anniversaire de Baudouin I en 1976.No longer availableDim. 6,45 gEstimate: € 250 / 300