Other lots in this auction
-
#424
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening en gedateerd 14-1-20.
“Abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1/14/20.No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#454
“Staand naakt”. Pastel op papier. Draagt een handtekening P. Joostens d.d. 1909 in potlood. Lichte vochtschade aan de rechter onderrand.
Nu féminin debout. Pastel sur papier. Porte une signature P. Joostens et daté 1909 au crayon. Légers dégâts dus à l'humidité sur le bord inférieur droit.No longer availableDim. 61 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#119
“Indonesisch tafereel(?)”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd rechtsonder.
“Scène indonésienne(?)”. Huile sur toile. Illisiblement signé en bas à droite.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#81
Een gebeeldhouwde barokke monstrans in stervorm en versierd met een Heilige Geest en een engeltje. Slijtage. We voegen er een altaardoek met goudbrokaat (108 x 54 cm, slijtage) aan toe.
Un ostensoir baroque en forme d'étoile décoré d'un Saint-Esprit et d'un ange. Usure. On ajoute une nappe d'autel en brocart doré (108 x 54 cm, usure).No longer availableDim. 44 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#671
Blauwe natuurspons (drie stuks) in een plexi houder.
Éponge naturelle bleue (trois pièces) dans un support en plexi.No longer availableDim. L. 49,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#236
Een gefineerde Engelse commode met drie grote en twee kleine laden.
Commode anglaise plaquée avec trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 107 x 101 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#419
“Mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Met toeschrijving op de verso.
“Nu masculin”. Technique mixte sur papier. Avec attribution au verso.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#525
Een 18 K roze gouden ring bezet met vier kleine briljantjes en een centrale Fancy diamant van +- 0,30 ct.
Une bague en or rose 18 K sertie de quatre petits brillants et d'un diamant Fancy central de +-0,30 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 450 / 500 -
#542
Een Engelse lage mahoniehouten boekenkast.
Une bibliothèque basse anglaise en acajou.No longer availableDim. 117,5 X 183 X 31,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#253
Een paar porseleinen lampenvoeten met bloemendecor.
Une paire de pieds de lampe en porcelaine à décor floral.No longer availableDim. h: 64 cm (m.k.)Estimate: € 50 / 80 -
#679Royal Copenhagen
Drie beeldjes van meerkleurig Deens porselein, bestaande uit twee beertjes en een haasje. Allen gemerkt onderaan.
Trois figurines en porcelaine danoise multicolore, composées de deux ours et d'un lièvre. Toutes marquées en bas.No longer availableDim. h: 5 & 9,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#443
Een Iznik langhalsvaas van geglazuurd steengoed, versierd met portretten in uitsparingen, omgeven door bloemenguirlandes. Sporen van ovenvuur.
Un vase d'Iznik à long col en grès émaillé, à décor de portraits en retrait, entouré de guirlandes florales. Traces de feu de four.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 80 / 120