#691
Een messingen luchter met acht lichtarmen en versierd met geslepen pendeloques.
#171
“De hoornblazer.” Beeld van zamak met houten sokkel.
“Le joueur de clairon”. Statue en régule sur socle en bois.No longer availableDim. h 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#266
Paire d'armoires laquées noires à six tiroirs de style Boulle, ornées de garnitures en bronze doré.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 500 / 550 -
#273
Een oude messing/brons patrijspoort.
#474
Paysage . Huile sur toile. Signée au dos de Beer et 1985.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#588
“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
#422Loom by Ross Lovegrove
Twee stoelen op verchroomd frame met bijpassende tafel met rond glazen blad.
#639
Een luchter met vijf dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
#54H. Mary
“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#624
#38
Een lot schaalmodellen van militaire voertuigen. Dinky Toys & Corgi Toys
Un grand vase tulipe en porcelaine chinoise bleue et blanche, composé de six parties sur un socle avec quatre salamandres.No longer availableDim. h: 50 + cmEstimate: € 200 / 240