#513Guerin
Grad vase en grès polychrome à décor en relief. Marque sous la base. Période art déco.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/50 -
#201
#718
#671
Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.
#376
Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#239
“Charles X”. Een terracotta buste.
#507
Een Keizerlijke voorstelling van brons met sporen van polychromie.
Une représentation impériale en bronze avec des traces de polychromie.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/200 -
#198Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Vaas met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#30
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux brillants d'un poids combiné de + - 0,82 ct.No longer availableDim. 6,18 gEstimate: € 600/700 -
#232Remi Deppe
“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#710Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#438
Une paire de bols en porcelaine de Chine à décor floral multicolore sur fond bleu. Un fêlé, un avec un petit bord écaillé.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 30/40