Similar lots by type
-
#699“La poésie”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Mathurin Moreau.
“La Poésie”. Une statue en bronze patinée bicolore. D’après une oeuvre par Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#630Een oude Afrikaanse speer.
Ancienne lance africaine.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#217Een pendule van donkergepatineerd brons, gedragen door een olifant en met bovenaan een zittende figuur met parasol. XIXe eeuw.
Une pendule en bronze patiné, portée par un éléphant avec passager avec un parasol. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 2600 / 2800 -
#684“Vrouw met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Henri Plé uit 1883.
“Femme avec des pigeons”. Statue en bronze. D’après une oeuvre de 1883 par Henri Pié.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 200 / 300 -
#578Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een staande reiger.
Une statue de jardin en bronze représentant un héron.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200 / 300 -
#809Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en kristallen pendeloques
Une paire de girandoles en bronze et cristal à six lumières.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 180 / 220 -
#575Een borstbeeld van een Romeins keizer van donkergepatineerd brons op een voetstuk en zuil van rood marmer.
Buste d’un empereur romain en bronze à patine foncée sur une base et une colonne en marbre rouge.No longer availableDim. h: 96 + 90 cmEstimate: € 500 / 700 -
#579Een Afrikaans kistje van gesculpteerd hardhout, versierd met figuren in reliëf en bovenaan getooid met een hagedis.
Coffret africain en bois dur sculpté décoré de figurines en relief et surmonté d’un lézard.No longer availableDim. 29 x 40 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#689“Tahoser”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd Coudray en met Parijse gieterijstempel. Harp niet origineel.
“Tahoser”. Statue en bronze. Signée Coudray. La harpe n’est pas originale.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 140 -
#265Olivier Strelli en Naomi CampbellTwee eaux de toilette van 100 ml en 50 ml natural spray’s. We voegen er twee eaux de toilette “Ispahan en Folies de Saisons” van Yves Rocher aan toe.
Deux eaux de toilette “natural spray” de 100 et de 50 ml. Nous ajoutons deux eaux de toilette “Ispahan” et “Folies de Saisons” par Yves RocherNo longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#564“Athena”. Een beeld van donkergepatineerd brons op voetstuk van wit en zwart marmer. Voetstuk beschadigd en schild manco.
“Athène”. Statue en bronze patiné sur pied en marbre blanc et noir. Pied endommagé et bouclier non inclus.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 400 / 600 -
#808Een paar bronzen wandkandelaars met vier lichtpunten in Lodewijk-XV-stijl.
Paire d’appliques en bronze de style Louis XV. Quatre lumières.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 260 / 300 -
#679“Vrouwelijke amor en mannelijk naakt”. Een groep van bruingepatineerd brons.
“Amor féminin et Nu mâle”. Bronze.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 140 / 200 -
#251“Krijgsheer”. Een beeld van brons met donker patina op arduinen sokkel.
“Guerrier”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200 / 280 -
#608Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#234Een paar liggende sfinxen van brons.
Paire de sphinx couchés en bronze.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#552“L’aviation”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“L’aviation”. Une statue en bronze patinée.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 200 / 300 -
#724Een ceremoniële bijl, versierd met hoofden. Afrikaans werk
Hache cérémonielle décorée de têtes. Travail africain.No longer availableDim. 52 x 37 cmEstimate: € 100 / 180 -
#155Valentino en Arpège“Fragrance speciale”. Drie vaporisators eaux de parfum van 30, 50 en 75 ml.
“Fragrance spéciale”. Trois vaporisateurs d’eaux de parfum de 30, 50 et 75 ml.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#577Een bronzen geut van de Venus van Milo met inscriptie ‘Musée du Louvre’.
Un bronze de la Venus de Milo avec inscription du Musée du Louvre.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 400 / 600 -
#736Een zuil van grijsgeaderd roze marmer met bronzen kapiteel en versieringen.
Colonne en marbre rose veiné gris à chapiteau et montures en bronze.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 140 / 200 -
#233“Naakt Romeins krijger”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Guerrier Romain Nu”. Une statue en bronze sur pied en marbre noir.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#404Een antilopenhoorn op staander en een Afrikaanse speer.
Corne d’antilope sur support. Ainsi qu’une lance africaine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#145Chanel No 5 en No 19.Een body lotion en een gel mousse. We voegen er een poeder voor na het bad aan toe van 150 g.
Lotion corporelle et gel mousse. Nous ajoutons une poudre après bain de 150 g.No longer availableEstimate: € 30 / 60
Other lots in this auction
-
#668“Justitia”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina. Weegschaal ontbreekt.
“Justice”. Une statue en bronze. La balance n’est pas inclue.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#718Kort rapier met geëtst lemmet met inscriptie Colada del Cid. Oude replica.
Rapière courte à lame inscrit à l’eau forte: Colada del Cid. Ancienne réplique.No longer availableDim. L. 75 cmEstimate: € 45 / 50 -
#544Francesco Tiradritti“Peintures murales egyptiennes”. Ed. Citadelles & Mazenod, Paris 2007. Zeer goede staat, met beschermhuls.
“Peintures murales égyptiennes”. Ed. Citadelles & Mazenod, Paris 2007. Très bon état, avec étui de protection.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#528Een olielamp van opaalglas met een handgeschilderd disteldecor op een marmeren zuiltje met bronzen voet. Tijdperk art nouveau.
Lampe à huile en opaline à décor de chardons peint à la main, sur une colonnette en marbre au piétement en bronze. Epoque art nouveau.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 140 -
#572Ichiyosai KuniyoshiPeriod: 1768 - 1828“Geknielde Ronin” & “Gevecht van een Ronin” Twee oude Japanse houtsneden uit de reeks “De 47 Ronin”. Gesigneerd.
“Ronin agenouillé” et “Combat d’un Ronin” Deux gravures sur bois japonaises anciennes de la série “les 47 Ronine”. Signées.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 200 / 250 -
#248“Naakte amor”. Een beeld van donker gepatineerd brons.
“Amor Nu”. Bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#405Een cadeauverpakking met 25 luxestalen voor parfum, waaronder Armani, Cacharel, Davidoff, Guerlin, Scherrer, enz.
Emballage cadeau contenant 25 échantillons de parfum dont Armani, Cacharel, Davidoff, Guérlin, Scherrer etc.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#143Een paar olielampen van kobaltblauw Limogesporselein met handgeschilderde decors en met bronzen monturen. Omstreeks 1900.
Paire de lampes à huile en porcelaine de Limoges bleue cobalt aux décors peints à la main et aux montures en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#268“Jongen”. Een beeldje van latoen op pijpaarde.
“Garçon”. Statuette en laiton sur terre de pipe.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#82Richard Baseleer“Drie zichten op Antwerpen”. Etsen, gesigneerd buiten de plaat.
“Trois vues d’Anvers”. Eaux fortes signées hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 34,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#512Jef WautersPeriod: 1927-2013“Moeder en dochters”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et filles”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#721Twee ceremoniesabels, waarvan één voor een Franse infanterieofficier uit 1918 van Chatellerault en het andere uit 1897.
Deux sabres de cérémonie dont un d’officier de l’infanterie française de 1918 par Chatellerault. L’autre de 1897.No longer availableEstimate: € 200 / 240

