Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een dubbelzijdige scepter van brons met twee figuren. Afrikaans werk.

Een dubbelzijdige scepter van brons met twee figuren. Afrikaans werk.

Sceptre double en bronze orné de deux figurines. Travail africain.
Dim. l: 40 cm
SKU: 2806160737.
Categories: Afrikaans, Brons.
Auction day: 29 June 2016 19:00
Catalogue #737
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #265
    Olivier Strelli en Naomi Campbell

    Twee eaux de toilette van 100 ml en 50 ml natural spray’s. We voegen er twee eaux de toilette “Ispahan en Folies de Saisons” van Yves Rocher aan toe.

    Deux eaux de toilette “natural spray” de 100 et de 50 ml. Nous ajoutons deux eaux de toilette “Ispahan” et “Folies de Saisons” par Yves Rocher
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #578

    Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een staande reiger.

    Une statue de jardin en bronze représentant un héron.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #736

    Een zuil van grijsgeaderd roze marmer met bronzen kapiteel en versieringen.

    Colonne en marbre rose veiné gris à chapiteau et montures en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 119 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #724

    Een ceremoniële bijl, versierd met hoofden. Afrikaans werk

    Hache cérémonielle décorée de têtes. Travail africain.
    No longer available
    Dim. 52 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #233

    “Naakt Romeins krijger”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.

    “Guerrier Romain Nu”. Une statue en bronze sur pied en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #145
    Chanel No 5 en No 19.

    Een body lotion en een gel mousse. We voegen er een poeder voor na het bad aan toe van 150 g.

    Lotion corporelle et gel mousse. Nous ajoutons une poudre après bain de 150 g.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #579

    Een Afrikaans kistje van gesculpteerd hardhout, versierd met figuren in reliëf en bovenaan getooid met een hagedis.

    Coffret africain en bois dur sculpté décoré de figurines en relief et surmonté d’un lézard.
    No longer available
    Dim. 29 x 40 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #809

    Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en kristallen pendeloques

    Une paire de girandoles en bronze et cristal à six lumières.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #217

    Een pendule van donkergepatineerd brons, gedragen door een olifant en met bovenaan een zittende figuur met parasol. XIXe eeuw.

    Une pendule en bronze patiné, portée par un éléphant avec passager avec un parasol. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #552

    “L’aviation”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    “L’aviation”. Une statue en bronze patinée.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #251

    “Krijgsheer”. Een beeld van brons met donker patina op arduinen sokkel.

    “Guerrier”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #679

    “Vrouwelijke amor en mannelijk naakt”. Een groep van bruingepatineerd brons.

    “Amor féminin et Nu mâle”. Bronze.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #404

    Een antilopenhoorn op staander en een Afrikaanse speer.

    Corne d’antilope sur support. Ainsi qu’une lance africaine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #575

    Een borstbeeld van een Romeins keizer van donkergepatineerd brons op een voetstuk en zuil van rood marmer.

    Buste d’un empereur romain en bronze à patine foncée sur une base et une colonne en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 96 + 90 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #699

    “La poésie”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Mathurin Moreau.

    “La Poésie”. Une statue en bronze patinée bicolore. D’après une oeuvre par Mathurin Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #155
    Valentino en Arpège

    “Fragrance speciale”. Drie vaporisators eaux de parfum van 30, 50 en 75 ml.

    “Fragrance spéciale”. Trois vaporisateurs d’eaux de parfum de 30, 50 et 75 ml.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #684

    “Vrouw met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Henri Plé uit 1883.

    “Femme avec des pigeons”. Statue en bronze. D’après une oeuvre de 1883 par Henri Pié.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #808

    Een paar bronzen wandkandelaars met vier lichtpunten in Lodewijk-XV-stijl.

    Paire d’appliques en bronze de style Louis XV. Quatre lumières.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #630

    Een oude Afrikaanse speer.

    Ancienne lance africaine.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #689

    “Tahoser”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd Coudray en met Parijse gieterijstempel. Harp niet origineel.

    “Tahoser”. Statue en bronze. Signée Coudray. La harpe n’est pas originale.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #564

    “Athena”. Een beeld van donkergepatineerd brons op voetstuk van wit en zwart marmer. Voetstuk beschadigd en schild manco.

    “Athène”. Statue en bronze patiné sur pied en marbre blanc et noir. Pied endommagé et bouclier non inclus.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #234

    Een paar liggende sfinxen van brons.

    Paire de sphinx couchés en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #608

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #577

    Een bronzen geut van de Venus van Milo met inscriptie ‘Musée du Louvre’.

    Un bronze de la Venus de Milo avec inscription du Musée du Louvre.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #713

    Een Madonna met kind van wit en verguld Brussels porselein onder stolp.

    Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles blanche et dorée. Sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #511

    Een paar fishtanks van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig decor van krijgersscènes.

    Paire d’aquariums en faïence de Satsuma à décor polychrome aux guerriers.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #385

    Een poppenhuis met keukentje met drie popjes.

    Maison de poupées avec cuisine et trois petites poupées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #717

    Ivoren vaasje gedragen door een meisjeshoofd. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.

    Petit vase en ivoire porté par une tête de fille. Travail africain, première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #646

    Een grote trumeau van gesculpteerd eikenhout.

    Un grand trumeau sculpté en chêne.
    No longer available
    Dim. h: 182 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #683

    Een Chinees krijgershoofd met drakenkoppen van gesculpteerd hardhout met ivoren details.

    Tête de guerrier chinois aux têtes de dragons en bois dur sculpté aux détails en ivoire.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #139
    Mertens

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘56.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘56.
    No longer available
    Dim. 58 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #798
    Harry Eliott
    Period: 1882 - 1959

    “De uit de hand gelopen vossenjacht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “ La chasse aux renards”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 31 x 65 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #214
    Franklin Mint

    Een collectie Sterling zilveren munten met werken van Rubens, naar aanleiding van het Rubensjaar 1977. Met boekje en in verzamelkoffer. 100 stuks.

    Une collection de pièces en argent Sterling - oeuvres de Rubens - à l’occasion de l’année Rubens en 1977. Dans un coffret collectionneur incluant livret. 100 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #561

    Een balustervaas van Chinees porselein met een floraal decor. XIXe eeuw. Kleine schilfer aan de basis.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor floral. XIXe siècle. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #777

    Een gevarieerd lot glaswerk, bestaande uit karaffen en borreltjes, zes grote glazen, een toiletstel, schaaltjes en een vaasje.

    Lot de verrerie varié comprenant des carafes, des gouttes, six verres, une garniture de toilette, des petits plats et un petit vase.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #518

    Een Chinese vaas met bloemendecor.

    Vase en porcelaine de Chine à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. H: 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More