Other lots in this auction
-
#169De Meyer
“Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Gaines de foin. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 66 cmEstimate: € 180 / 240 -
#124Jean-François Taelemans
“Ferme Flamande - Le jour des pauvres”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1915.
"Ferme Flamande - Le jour des pauvres". Huile sur toile. Signée et datée 1915 au dos.No longer availableDim. 38 x 50 cmEstimate: € 220 / 250 -
#334
Oost-Europese vlasspindel op voet.
Fuseau de lin d'Europe de l'Est sur pied.No longer availableDim. h 178 cmEstimate: € 100 / 120 -
#511
Een kubistisch bronzen aapje. Art deco beeldje.
Un singe en bronze cubiste. Figurine art déco.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 380 / 440 -
#480
Een gedeeltje servies van veelkleurig Chinees porselein met Canton versiering. 14 dessertborden, een ovale schotel, een kleine schotel met oortjes, 11 kopjes en 5 schoteltjes, 2 kleinere kopjes en 6 schoteltjes (kleine letsels), een diep bordje, twee vaasjes, waarvan één hersteld. Overwegend XIXde eeuw.
Une partie de service en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton. 14 assiettes à dessert, un plat ovale, un petit plat à anses, 11 tasses et 5 sous-tasses, 2 petites tasses et 6 sous-tasses (petits accidents), une assiette creuse, deux vases dont un réparé. Essentiellement XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#687
Een grote gedreven koperen theekan met een personage als deksel.
Grande théière en cuivre repoussé avec un personnage sur le couvercle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 50 / 70 -
#677
Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#621Merlini
“Vrouw”. Een witgepatineerd beeld. Italiaans werk. Jaren ‘50.
"Femme". Une statue patinée blanche. Travail italien. années 1950.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 75 / 100 -
#36
Een klein eikenhouten bijzettafeltje met rond blad, getorste driepoot.
Petite table d'appoint en chêne à plateau rond, tripode torsadé.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 25 / 40 -
#570
“De vier continenten naar P.P. Rubens”. Olieverf op doek. Kleine beschadigingen.
« Les Quatre Continents àd’après P.P. Rubens ». Huile sur toile. Dégâts mineurs.No longer availableDim. 100 x 125 cmEstimate: € 120 / 200 -
#412
Constructivistisch kunstwerk in ijzer.
Oeuvre constructiviste en fer.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#81
Een lamp met glaspasta kap en smeedijzer in de geest van Majorelle.
Une lampe avec abat-jour en pâte de verre et fer forgé dans l'esprit de Majorelle.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 200 / 300