Similar lots by type
-
#822Een lot van zeven XVIIIe eeuwse Franstalige boeken, waaronder vier delen van Homerus.
Un lot de sept livres du XVIIIème siècle en Français, dont quatre parties de HNo longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#106Een eikenhouten ééndeurskast. XVIIIe eeuw.
Une armoire à une porte en chêne. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 205 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#154“Prospect von Gand”. Twee zichten op Gent. Ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures.
”Prospect von Gand”. Deux vues de Gand. Deux gravures en couleurs du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 240 / 260
Other lots in this auction
-
#405BreitlingEen roestvrij stalen horloge met lederen polsband. Quarts. (topje te herstellen).
Une montre en acier inoxydable, bracelet en cuir (à réparer). Quartz.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#329Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“Dorpszicht”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
”Vue sur le village”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté ‘57.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#264“Dansend koppel”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Couple dansant”. Huile sur toile. Pas de signature. XIXème siècle.No longer availableDim. 66 x 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#137Een milieu-de-table met geslepen glas op een 800‰ zilveren voet. Kleine randschilfers aan het glas.
Un milieu-de-table en verre taillé sur un pied en argent 800 ‰. Petits éclats au verre.No longer availableDim. l: 39 cm; h:18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#360Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#789“Interieur”. Een lithografie. Gesigneerd ‘Tessusin’(?)
”Intérieur”. Une lithographie. Signée ‘Tessusin’.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#421Val St. LambertEen kristallen vaasje, groen gekleurd in de massa.
Un petit vase en cristal, vert dans la masse.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#53Een porseleinen vaas met bloemenmotief.
Un vase en porcelaine, motifs de fleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 45 -
#553Een paar balustervazen van blauw en wit Chinees porselein uit de XIXe eeuw.
Une paire de vases balustre en porcelaine chinoise bleue et blanche du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#286Een Friese staartklok met handbeschilderde wijzerplaat.
Une pendule à queue frisonne à cadran peint à la main.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 100 / 150 -
#265Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 450 / 550 -
#470Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 14,58 gEstimate: € 300 / 400



