Similar lots by type
-
#822Een lot van zeven XVIIIe eeuwse Franstalige boeken, waaronder vier delen van Homerus.
Un lot de sept livres du XVIIIème siècle en Français, dont quatre parties de HNo longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#106Een eikenhouten ééndeurskast. XVIIIe eeuw.
Une armoire à une porte en chêne. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 205 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#154“Prospect von Gand”. Twee zichten op Gent. Ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures.
”Prospect von Gand”. Deux vues de Gand. Deux gravures en couleurs du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 240 / 260
Other lots in this auction
-
#709P. AlechinskyEen affiche (litho) voor een tentoonstelling van Alechinsky te Brussel in 1973 - 1974. Gesigneerd buiten de plaat.
Une affiche (litho) à l’occasion de l’exposition de Alechinsky à Bruxelles en 1973 1974. Signée hors planche.No longer availableDim. 73 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#21SadlerEen Engelse porseleinen theepot. Onderaan gemerkt en genummerd.
Une théière en porcelaine anglaise. Marque sous la base et numérotée.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 15 / 20 -
#146Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.
Une table ronde à tablette en marbre rose, style Louis XV.No longer availableDim. ø 88,5 cmEstimate: € 420 / 480 -
#717Een Engelse pubklok in houten kast. Met slinger, maar zonder sleutel.
Une horloge de pub anglais dans une armoire en bois. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#558Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.
Un vase balustre en porcelaine chinoise, décor polychrome de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#13“Sint Barbara” & “Sint Rochus”. Twee beeldjes van Naams porselein.
”Sainte Barbara” & “ Saint Roch”. Deux statues en porcelaine de Namur.No longer availableDim. h: 17 & 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#772Een paar zwart gelakte, metalen kandelaars.
Une paire de candélabres en métal laqués noir.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#824Een verzilverd messingen wierookvat, gemonteerd op elektriciteit. met gegraveerde Spaanse tekst. 1854.
Un bénitier en laiton argenté, monté sur électricité. Texte en Espagnol gravé. 1854.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#505Mont BlancEen automatische roestvrij stalen herenhorloge. Werkende staat. Zonder bandje. gebruikssporen.
Une montre pour hommes en acier inoxydable, automatique. En état de marche. Sans bracelet. Traces d’usures.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#596GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 260 x 200 cmEstimate: € 180 / 240 -
#690Een zilveren armband met gouden toets.
Un bracelet en argent, touche dorée.No longer availableDim. 24,54 gEstimate: € 100 / 150 -
#605Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,37 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,37 ct.No longer availableDim. 7,48 gEstimate: € 1400 / 1600



