#106Een eikenhouten ééndeurskast. XVIIIe eeuw.
Un lot de sept livres du XVIIIème siècle en Français, dont quatre parties de HNo longer availableEstimate: € 70 / 100
#798Een messingen schaal met gedreven decor en twee handvaten met saterkoppen.
#490Een 18 karaats geel gouden zakhorloge (kras op glas).
#906Een mahoniehouten psyché met een lade. XIXe eeuw.
#553Een paar balustervazen van blauw en wit Chinees porselein uit de XIXe eeuw.
#71“Bataille de Jéna” en “Bataille de Friedland”. Twee Napoleontische sierborden van polychroom porselein met vergulde details en emblemen van het Keizerrijk. Waarschijnlijk Wenen, omstreeks 1900. Gemerkt met een N onder een keizerskroon. Afbeelding op het plat naar Charles Vernet.
”Bataille de Jena” et “bataille de Friedland”. Deux assiettes décoratives, période Napoléon, en porcelaine polychrome et détails dorés, emblèmes de l’Empire. probablement viennois, +- 1900. Marque ‘N’ sous la couronne de l'empereur. Image sur le plat de l’assiette par Charles Vernet.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#66Een donker notenwortelfineer bijzettafeltje met één lade.
#892Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#36Een reeks van zes mahoniehouten Directoire stoelen.
#626KoliaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un lustre en bronze style Régence à six doubles points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 80 / 120