Similar lots by type
-
#106Een eikenhouten ééndeurskast. XVIIIe eeuw.
Une armoire à une porte en chêne. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 205 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#154“Prospect von Gand”. Twee zichten op Gent. Ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures.
”Prospect von Gand”. Deux vues de Gand. Deux gravures en couleurs du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 240 / 260 -
#822Een lot van zeven XVIIIe eeuwse Franstalige boeken, waaronder vier delen van Homerus.
Un lot de sept livres du XVIIIème siècle en Français, dont quatre parties de HNo longer availableEstimate: € 70 / 100
Other lots in this auction
-
#507Garnituur van drie Chinese porseleinen vazen met een Japans decor.
Une garniture de trois vases en porcelaine chinoise , décor japonais.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#791Val St. LambertTwee vazen van geslepen kristal, waarbij één kleurlos en blauw en de andere kleurloos en mauve. Niet gemerkt. De blauwe met kleine schilfer.
Deux vases en cristal taillé, dont un incolore et bleu, l’autre incolore et mauve. Pas de marques. Un éclat au vase bleu.No longer availableDim. 17 & 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#489Hans BeersPeriod: Zevenbergen 1946“Vrouwelijk naakt met halsketting”. Een lithografie. In de plaat gesigneerd.
”Nu féminin avec collier”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#695Dinh VanEen zilveren ring. 925 ‰.
Une bague en argent 925 ‰.No longer availableDim. 9,47 gEstimate: € 40 / 80 -
#574“Meisje met strik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Jeune fille et noeud”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 87 x 107 cmEstimate: € 100 / 160 -
#354L. Haubaert“Picnic in het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadigingen aan het doek. Schets van paarden achteraan.
”Pique-nique dans le bois”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts à la toile.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#845Val Saint-LambertTwee groene vazen van geslepen kristal. Gemerkt
Deux vases en cristal taillé vert.No longer availableDim. h: 21; 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#309Petit“Vissers aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheurs près du canal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 75 / 100 -
#692Jozef PeeterPeriod: 1895 - 1960“Vlakkencompositie”. Een linosnede. Gemonogrameerd en gedateerd ‘23 in de plaat, Gesigneerd en genummerd 108/250 buiten de plaat.
”Composition de surfaces”. Une lino. Monogramme et datée ‘23 dans la planche.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 45 / 65 -
#306Een art deco wieg van gevernist grenenhout. Met bekleding. Omstreeks 1928.
Un berceau Art Déco en pin vernis. Avec revêtement. +- 1928.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#828Een paar vazen van paars glas.
Une paire de vases en verre mauve.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#166Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade onder het grijs marmeren blad.
Une armoire en acajou à deux portes à un tiroir en dessous de la tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 146 cmEstimate: € 120 / 200



