Similar lots by type
-
#154“Prospect von Gand”. Twee zichten op Gent. Ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures.
”Prospect von Gand”. Deux vues de Gand. Deux gravures en couleurs du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 240 / 260 -
#106Een eikenhouten ééndeurskast. XVIIIe eeuw.
Une armoire à une porte en chêne. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 205 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#822Een lot van zeven XVIIIe eeuwse Franstalige boeken, waaronder vier delen van Homerus.
Un lot de sept livres du XVIIIème siècle en Français, dont quatre parties de HNo longer availableEstimate: € 70 / 100
Other lots in this auction
-
#359Henri SeghersPeriod: 1823 - 1905“Hoeve aan een water”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1891.
”Fermette auprès de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1891.No longer availableDim. 31 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#235Alunno StendardEen paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 280 / 350 -
#238Een paar kleurloos kristallen drageoirs met zilveren voet en dekselknop, getooid met een druiventros. Manco aan een voetje. Nederlandse keuren. 833‰. Jaarletter ‘I’ voor 1868.
Une paire de drageoirs en cristal incolore, pieds en argent et bouton de couvercle décoré d’une grappe de raisins. Manquement à un pied. Poinçons hollandais. 833 ‰. La lettre ‘I’ devant 1868.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#908Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.
Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#312“Roma”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘J. Carabain’.
”Roma”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: ‘J. Carabain’.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 35 / 50 -
#410Een Weense bronzen dashond.
Un basset en bronze de Vienne.No longer availableDim. l:5,5 x 3 cmEstimate: € 30 / 40 -
#637Een gevarieerd lot ivoor en been, waarbij een spaarpotje in de vorm van een ton, brievenopeners, stempels, een miniatuurmeubeltje, enz. XIXe eeuw.
Un lot d’ivoire et os, comprenant une tirelire en forme de fût, des coupe-papier, estampes, un meuble miniature, etc. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#718Boucart, ParisEen banjobarometer in mahoniehouten kast. XIXe eeuw.
Un baromètre banjo dans une armoire en acajou. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 120 / 280 -
#600Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct. en robijn cabochons in bloemenvorm van ± 33 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif ainsi qu’une paire de boucles d’oreilles assortie, le tout serti de brillants ayant un poids total de ± 2,40 ct et de rubis cabochon en forme de fleurs de ± 33 ct.No longer availableDim. 17,94 gEstimate: € 3200 / 3500 -
#360Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#909Een staande lamp van koper in barokke stijl.
Lampadaire en cuivre de style baroque.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 25 / 35 -
#134Al. De Dobbelaer“Bomen langs het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.
”Arbres le long du canal”. Huile sur toile. Signée et datée ‘83.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 40 / 60



