Similar lots by type
-
#238
Engelse sabel met vernikkelde schede en gegraveerd lemmet.
Un sabre à fourreau caillé et lame gravée.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 180/220 -
#471
Een Marrokaanse dolk of Koummya in een messingen schede met gegraveerd decor en met een benen handvat.
Dague marocaine ou Koummya dans son fourreau en laiton à décor gravé et avec manche en os.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 60/70 -
#685
Een japans kortzwaardje met benen handvat en schede, versierd met gesculpteerde personages en een draak. Met houten sokkeltje.
Une épée courte du Japon avec un manche et fourreau en os, décoration de dragons sculptés. Avec un socle en bois.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 120/140 -
#637
Een katana met handvat en schede van gesculpteerd been en messing, versierd met personages.
Un katana avec manche et fourreau en os sculpté et laiton, décor de personnages.No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 200/220 -
#717
Een Romeins kortzwaard met bronzen handvat.
Une épée courte romaine à manche en bronze.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#705
Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van langlevenstekens op een vegetatieve achtergrond.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de symboles de longue vie sur un fond végétal.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#60
Een 18 karaats roze en wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale amethist van ± 3,35 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une améthyste de ± 3,35 ct.No longer availableDim. 6,55 gEstimate: € 1700/1900 -
#145
Een 18 karaats art deco geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct Art Déco avec un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 28,96 gEstimate: € 350/450 -
#324R. Vlaminck
“Kapel te Vlassenbroek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La chapelle à Vlassenbroek”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 33 cmEstimate: € 60/80 -
#625Kaukaze
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 198 x 300 cmEstimate: € 200/240 -
#344Louis IcartPeriod: 1880 - 1950
“Le jardin japonais”. Een kleurenlitho. Buiten de plaat gesigneerd. Gepubliceerd als bijlage bij een uitgave van “L’Illustration”.
“Le Jardin japonais”. Litho en couleurs. Signée hors planche. Publication annexe de L’Illustration.No longer availableDim. 22,5 x 26,5 cmEstimate: € 80/120 -
#566
Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#322C. Heulebos
“Vrouwen aan een kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1949.
”Femmes devant l’église”. Huile sur panneau. Signé et daté 1949.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 60/100 -
#445
Een paar Chinese handgeknoopte tapijten.
Paire de carpettes chinoises en laine. Nouées main.No longer availableDim. 138 x 70 cmEstimate: € 30/40 -
#620
Een eikenhouten klapsecretaire met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Binnenin acht kleine laden en een secreet. Luik, XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne à deux grands et deux petits tiroirs sous ta tablette. A l’intérieur se trouvent huit petits tiroirs et un secret.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 400/600 -
#289
“Kerkinterieur met personages”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
“Intérieur d’église aux personnages”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 100/160 -
#622
Een eikenhouten buffetkast met een centrale paneeldeur onder een uitsparing, geflankeerd door twee laden en twee deuren, versierd met strikken.
Un buffet en chêne à une porte pleine centrale flanquée de deux tiroirs et deux portes, décoration de noeuds.No longer availableDim. 140 x 100 x 50 cmEstimate: € 200/300