Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti’s en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt
Een Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti’s en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt
Een Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti’s en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt
van Schierholz

Een Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.

A German porcelain sculpted candelabra decorated with 2 putti and floral elements. 4 light points. Marked at the bottom.
Dim. 52 x 28cm
SKU: 2111230147.
Auction day: 21 November 2023 19:00
Catalogue #147
Estimate: € 175 / 225
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #280

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,31 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.31 ct.
    No longer available
    Dim. 3,30 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #297

    Een lotje van 4 stuks kristal bestaande uit 2 karafjes, een vaasje en een tafelbelletje.

    A lot of 4 pieces of crystal, consisting of 2 decanters, a vase, and a table bell.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #575

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt.

    A Persian hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 150 x 77cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #159
    Hendrik Van de Sande Bakhuyzen

    “Uitgebreid landschap met een jong hoogstammig bos en een poel links, wandelaars op een pad en een dorp in de verte”. Olieverf op doek (herdoekt). Oude toeschrijving achteraan en sporen van handtekening rechtsonder.

    "Extensive landscape with a young stand of tall trees and a pond on the left, walkers on a path and a village in the distance. Oil on canvas (re-lined). Old attribution on the back and traces of a signature in the lower right."
    No longer available
    Dim. 66 x 85 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #233
    Lladro

    ‘Opening Night’, een Lladro beeld, modelnummer 5498 in originele verpakking.

    'Opening Night', a Lladro figurine, model number 5498 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #406

    Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.

    A wooden display cabinet, with 2 doors on the top and bottom.
    No longer available
    Dim. 220 x 54 x 124cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #305

    Een lot van 17 geslepen glazen uit de jaren 50 met gouden randje, 11 grote en 6 kleine.

    A lot of 17 cut glass items from the 1950s with a gold edge, 11 large and 6 small.
    No longer available
    Dim. h 15 x Ø 9.5 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #94
    Abraham Bloemaert
    Period: 1566-1651

    Een gravure van een hoeve met watermerk van Abraham Bloemaert.

    An engraving of a farmhouse with a watermark by Abraham Bloemaert.
    No longer available
    Dim. 20 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #508
    Junghans

    Een houten schouwklok, gemerkt Junghans.

    A wooden mantle clock, marked Junghans.
    No longer available
    Dim. 33 x 70 x 16cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #268
    Lladro

    Een lot van 10 Lladro items bestaande uit een boek ‘the magic world of porcelain’, een VHS cassette, 2 tafelstukken, een bordje, 3 presentatiesokkels en 2 beschadigde beelden in originele verpakking zijnde modelnummer 1614, ‘Dancing Crane’ met afgebroken snavel en nr 07618, ‘Garden Song’ waarvan het meisje in het modden doorgebroken is.

    A lot of 10 Lladro items including a book 'the magic world of porcelain', a VHS cassette, 2 table pieces, a plate, 3 presentation pedestals, and 2 damaged statues in their original packaging, being model number 1614, 'Dancing Crane' with a broken beak and no. 07618, 'Garden Song' with a broken girl figurine.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #512

    “Dorpszicht met brug en personage.” Olieverf op paneel. Vermoedelijk 19de eeuws. Ouderdomsschade.

    "Village view with bridge and figure." Oil on panel. Presumably 19th century. Signs of aging.
    No longer available
    Dim. 33 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #24

    Een lot van 4 miniatuur schilderijtjes, 3 van een dame en 1 van een koppel.

    A lot of 4 miniature paintings, 3 of a lady and 1 of a couple.
    No longer available
    Dim. h 16 x b 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More