Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti’s en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt
Een Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti’s en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt
Een Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti’s en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt
van Schierholz

Een Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.

A German porcelain sculpted candelabra decorated with 2 putti and floral elements. 4 light points. Marked at the bottom.
Dim. 52 x 28cm
SKU: 2111230147.
Auction day: 21 November 2023 19:00
Catalogue #147
Estimate: € 175 / 225
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #232

    Een lot van 2 maritieme miniatuurtjes in vergulde kader, olieverf op paneel, beide dragen links onder het monogram WS.

    2 maritime miniatures in a gilded frame, oil on panel, both bear the monogram WS in the lower left corner.
    No longer available
    Dim. h 11 x b 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #74
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Zeilschip op een kalme, mistige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Sailing ship". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #113
    Lladro

    ‘Kitty Cart’, een Lladro beeld, modelnummer 36141 in originele verpakking.

    'Kitty Cart', a Lladro figurine, model number 36141 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #594
    Paul Smolders
    Period: 1914-1981

    “De papieren hoed”. Litho. Gesigneerd en genummerd 21/80.

    "The paper hat". Lithograph. Signed and numbered 21/80.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 27,5cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #346

    Een vierkante Chinese massief houten salontafel.

    A square Chinese solid wood coffee table.
    No longer available
    Dim. 46 x 63 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #525

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt.

    A Persian hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 122 x 190cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #116

    Een ecru geschilderde massief houten vitrinekast met 4 deuren en grote kroon.

    An ecru-painted solid wood display cabinet with 4 doors and a large crown.
    No longer available
    Dim. 216 x 184 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #392
    Rooms

    “Stilleven met fruitschaal, bloemen en theekan”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Still life with fruit bowl, flowers, and teapot". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x 79cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #35

    Een vintage paspop op 3-potig metalen staander.

    A vintage dress form on a 3-legged metal stand.
    No longer available
    Dim. 157cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #437

    Een polychroom houten masker. Gabon.

    A polychrome wooden mask. Gabon.
    No longer available
    Dim. 34 x 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #485

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een aquamarijn.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an aquamarine.
    No longer available
    Dim. 1,76 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #498

    “Muzikanten”. Een paar brons gesculpteerd beeldjes van een vioolspeelster en fluitspeler, op marmeren voet. Naar Fonderia Lancini.

    "Musicians." A pair of bronze sculpted figurines of a violinist and flutist, on a marble base. By Fonderia Lancini.
    No longer available
    Dim. 27cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More