Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti’s en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt
Een Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti’s en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt
Een Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti’s en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt
van Schierholz

Een Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.

A German porcelain sculpted candelabra decorated with 2 putti and floral elements. 4 light points. Marked at the bottom.
Dim. 52 x 28cm
SKU: 2111230147.
Auction day: 21 November 2023 19:00
Catalogue #147
Estimate: € 175 / 225
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #109
    Reinier Evert Johannes Roeterink
    Period: 1831-1913

    “Noorderdeel Sint-Laurentiuskerk (Alkmaar)”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, op verso label met opschrift, En met bijbehorende documentatie.

    "Noorderdeel St. Laurentius Church (Alkmaar). A painting, oil on panel. Signed at the bottom, verso label with inscription, and accompanied by documentation."
    No longer available
    Dim. 24 x 19cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #196

    Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.

    A solid oak linen cupboard, two-door. Repair to small piece above hinge.
    No longer available
    Dim. 230 x 160 x 47cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #116

    Een ecru geschilderde massief houten vitrinekast met 4 deuren en grote kroon.

    An ecru-painted solid wood display cabinet with 4 doors and a large crown.
    No longer available
    Dim. 216 x 184 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #124
    Henriette Coffez

    “Klaprozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Poppies". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 100 x 120cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #483

    Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.

    A Chinese earthenware garden chair decorated with bamboo, lotus flowers, and blossoms.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #317

    Een zamakken beeld van een man met een wild paard op een houten sokkel.

    A zamak statue of a man with a wild horse on a wooden base.
    No longer available
    Dim. h 54 x l 46 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #342

    “Collage met roze achtergrond.” Collage op papier. Lijst beschadigd.

    "Collage with pink background." Collage on paper. Frame damaged.
    No longer available
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #296

    Een eikenhouten armstoel met getorsde poten en bruine gobelin stof met florale motieven.

    An oak armchair with twisted legs and brown tapestry fabric with floral motifs.
    No longer available
    Dim. H: 112 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #391

    Een bronzen beeld van een samoerai.

    A bronze statue of a samurai warrior.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #456

    Een vintage Mid-Century klaptafeltje met draaibaar tafelblad, 1 lade met legrekje onderaan. Brussel Expo’58 design.

    A vintage Mid-Century folding table with rotating tabletop, 1 drawer with bottom shelf. Brussels Expo'58 design.
    No longer available
    Dim. 64 x 80 x 53(x2)cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #13
    Lladro

    ‘May Flowers’, een Lladro beeldje, modelnummer 5467 in originele verpakking.

    'May Flowers', a Lladro figurine, model number 5467 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 16.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #489

    Een moderne schildersezel in beukenhout.

    A modern painting easel in beech wood.
    No longer available
    Dim. h 180 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More