#16Een massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
#421Een masker met zwart patina. Mali.
#583Een grote schotel in geglazuurd aardewerk.
#107WMFEen verzilverde art-nouveau schenkkan met als handvat een zeemeermin waarvan de staart rond de kan gedrapeerd, onderaan gemerkt WMF wat staat voor Württembergische Metallwarenfabrik.
A silver-plated Art Nouveau jug with a mermaid handle, her tail draped around the jug, marked WMF which stands for Württembergische Metallwarenfabrik.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#70Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 2.50 ct in total.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#553Een set van 2 oud Chinese borden met florale motieven.
#341Een tafellamp, ca. jaren 80 van de vorige eeuw met een beeldje van een paard vervaardigd uit been, messing en een rechthoekige ecru lampenkap.
A table lamp, ca. 1980s, featuring a horse figurine made of bone and brass, with a rectangular off-white lampshade.No longer availableDim. 60 x 42 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#273Lladro‘Jolie’, een Lladro beeld, modelnummer 5210 in originele verpakking.
'Jolie', a Lladro figurine, model number 5210 in its original packaging.No longer availableDim. h 19.5 cmEstimate: € 50 / 75 -
2 maritime miniatures in a gilded frame, oil on panel, both bear the monogram WS in the lower left corner.No longer availableDim. h 11 x b 10 cmEstimate: € 80 / 120