#191SAMUD“Mobilgrave”. Een houten 5 octaafs, stille oefenpiano, met plaquette gemerkt; “MARQUE DE FABRIQUE L (lyre) P - DEPOSEE MOBILGRAVE SAMUD BREVETE EN FRANCE ET ETRANGER”. Incusief sleuteltje. Medio 1900.
"Mobilgrave." A wooden 5-octave silent practice piano, with a plaque marked; "MARQUE DE FABRIQUE L (lyre) P - DEPOSEE MOBILGRAVE SAMUD BREVETE EN FRANCE ET ETRANGER." Including a key. Circa 1900.No longer availableDim. 11 x 34 x 93cmEstimate: € 200 / 250 -
#118Delvaux“Model Sommelier”. Een bruintinten tressé leder grote tas.
#356Een donker houten gesculpteerd wandkastje met 3 schabben.
A dark wooden carved wall cabinet with 3 shelves.No longer availableDim. 83 x 22 x 75cmEstimate: € 60 / 80 -
#296Een gerestaureerde houten armstoel met gestoffeerde zitting met floraal decor en armleuning, en met gecanneerde rug.
A restored wooden armchair with upholstered seat featuring floral decoration and armrests, and with a reeded back.No longer availableDim. 99 x 60 x 60cmEstimate: € 100 / 200 -
#412Robert Boudry“Stilleven met bloemen, fruit en groenten”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd.
#465Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
#504Floris JespersPeriod: 1889-1965“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek in barokke kader. Gesigneerd Jespers.
#317Een lot van drie aspergeschalen van polychroom aardewerk. Waaronder één gemerkt Sarreguemines.
A lot of three polychrome earthenware asparagus dishes. Including one marked Sarreguemines.No longer availableDim. 36 x 18, 34 x 26, 26 x 14 cmEstimate: € 40 / 80 -
#185Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.
#337Een lot van 8 stuks verzilverd voor de feesttafel, gemerkt Maestri, bestaande uit 2 botervlootjes, 2 ronde schotels met deksel, taartschotel met glas, een sauskom, een diepe en een ondiepe schotel.
A set of 8 silver-plated pieces for the festive table, marked Maestri, consisting of 2 butter dishes, 2 round dishes with lids, a cake dish with glass, a sauce boat, a deep dish, and a shallow dish.No longer availableDim. Ø 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#540Een 18 kt witgouden slavenarmband met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,92 ct en saffieren met een gezamenlijk gewicht van 2,76 ct in bloemvorm.
An 18 kt white gold diamond slave bracelet with a total weight of 1.92 ct and sapphires with a total weight of 2.76 ct in a flower shape.No longer availableDim. 19,65 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#375Een skelet met armen over het hoofd, gesculpteerd uit gewei. Vermoedelijk Duits werk.
A skeleton with arms over its head, sculpted from antler. Presumably German work.No longer availableDim. h 14 cmEstimate: € 60 / 80