#120Een 18 kt geelgouden ring bezet met een parel.
#484“Onze-Lieve-Vrouw van Altijddurende Bijstand”. Een print papier.
#444Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#217Een grote opgezette hertenkop met gewei.
#41Guerin, BouffioulxEen aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
#195Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,85 ct.
An 18kt white gold necklace with pendant set with diamonds weighing approximately 0.85 ct in total.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#500Een halssnoer van zoetwaterparels met magneetsluiting.
#457Een polychroom antropomorf decoratiestuk. Mali.
A polychrome anthropomorphic decorative piece. Mali.No longer availableDim. 56 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#277Een paar porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje met een boek, onderaan getekend Unter Weiss Bach.
A pair of porcelain figurines of a boy and a girl with a book, signed Unter Weiss Bach at the bottom.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 25 / 50