#397“Boeddha zittend op een lotustroon”. Een bronzen beeld. Onderaan gemerkt.
"Buddha sitting on a lotus throne." A bronze statue. Marked at the bottom.No longer availableDim. 35 x 20 x 17 cmEstimate: € 120 / 180 -
#39Een ingelijste Griekse reisicoon met voorstelling van de H. Atanasios. XIXde eeuw. Slijtage.
A framed Greek travel icon depicting St. Athanasius. 19th century. Wear.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#235Een lot van 3 geglazuurd, aardewerken zaan-of boterpotten.
#101“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Le reveil." A patinated bronze sculpture on a marble pedestal. Signed.No longer availableDim. 75cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#266Een massief eiken broodkast met gesculpteerde florale motieven.
A solid oak bread cabinet with carved floral motifs.No longer availableDim. 110 x 90 x 44 cmEstimate: € 70 / 110 -
#104Rik SchaepherdersPeriod: 1863-1949‘Op het veld’, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd Rik Schaepherders.
#539René Engelen“Scheldedijk”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1961.
#92“Dorpszicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Village View." Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 120 / 160 -
#408Een paar dekselvazen van Chinees porselein met schouwspel voor Fu, Lu, Shou.
A pair of Chinese porcelain covered vases depicting scenes for Fu, Lu, Shou.No longer availableDim. 48 cm Ø 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#575Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#559Wanddecoratie in multiplex met verhoogde elementen in hout. Achteraan genummerd.
Wall decoration in plywood with raised wooden elements. Numbered at the back.No longer availableDim. h 47 x b 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#536ScapaEen muisgrijze, gestoffeerde chaise longue. Gemerkt “Scapa”.
A mouse gray upholstered chaise longue. Marked "Scapa".No longer availableDim. 85 x 154 x 92cmEstimate: € 80 / 120