#416Een set van 2 oude Chinees houten bureautjes, elk met 2 laden.
#205Een 18 karaats art deco witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18-carat Art Deco white gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 10,62 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#289Een paar kleurengravures. Jos Pas & Hervens (resp. genummerd 114/250 & 145/250) beide gesigneerd buiten de plaat.
A pair of color engravings. Jos Pas & Hervens (numbered 114/250 and 145/250 respectively), both signed outside the plate.No longer availableDim. 29 x 24 & 17 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#438Een paar vuurbokken van smeedijzer en verguld brons. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.
#509“Heidezicht met wegel”. Een schilderij, olieverf op doek.
#48Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met rood in de massa.
A cut crystal vase with red in the glass.No longer availableDim. 15cmEstimate: € 80 / 100 -
#354Een aardewerken cobra-stijl masker met bijgevoegd schaaltje.
#165DelvauxEen licht bruine lederen ceintuur. Gemerkt.
A light brown leather belt. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
A multicolored Chinese porcelain vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 34 x Ø24cmEstimate: € 80 / 120 -
#557Bell Telephone CompanyEen antieke wandtelefoon, Bell Telephone, Anvers, Belgique in hout, bakeliet en metaal. Ca 1900.
An antique wall telephone, Bell Telephone, Antwerp, Belgium, made of wood, bakelite, and metal. Approx. 1900.No longer availableDim. 21 x 27 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#524Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Zeilboten in de branding.” Ets genummerd 14/30 binnen en buiten de plaat gesigneerd. Met provenance detaillering achteraan.
"Sailboats in the surf." Etching numbered 14/30, signed inside and outside the plate. With detailed provenance provided at the back.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60 / 80