#727Een paar oude gelijkaardige ceremoniële sabels, waarvan één met schede.
#630Een oude Afrikaanse speer.
Ancienne lance africaine.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#724Een ceremoniële bijl, versierd met hoofden. Afrikaans werk
#483Drie dolken en een kapmes. Afrikaans werk.
#728Een Duits officierssabel met schede. 1897.
#461Een lot van vier verschillende Afrikaanse dolken.
Lot de quatre dagues africaines.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#719Twee oude bajonetten in schede. Einde XIXe eeuw.
#734Een lot van vier kleine knuppels van gedraaid hout.
Lot de quatre matraques en bois tourné.No longer availableEstimate: € 5à / 80 -
#536Een replica van een harnas met slagzwaard en een hellebaard.
#532Een oude Afrikaanse ‘vogelhoofd’ werpbijl. Kang.
#723Een paar officierssabels, waarvan één van Debonnaire uit Brussel.
#488Een lot van vijf Afrikaanse kapmessen met houten handvat.
#448Drie ceremoniële sikkels met benen handvat. Mangbitu, Centraal Afrika.
Dague arabe à poignée et fourreau en cuivre jaune repoussé. Lame décorée.No longer availableEstimate: € 50 / 80
#575Een borstbeeld van een Romeins keizer van donkergepatineerd brons op een voetstuk en zuil van rood marmer.
Buste d’un empereur romain en bronze à patine foncée sur une base et une colonne en marbre rouge.No longer availableDim. h: 96 + 90 cmEstimate: € 500 / 700 -
#148Mariabeeld van biscuit en porselein. Schade.
#194“Bacchus”. Een marmeren beeld.
#256Een tweedeursgarderobe van gebleekt eikenhout, versierd met twee gebeeldhouwde leeuwenkopjes boven de gecanneleerde zijstijlen.
Garde-robe à deux portes en chêne clair décorée de deux têtes de lions sculptées. Pans cannelés.No longer availableDim. 213 x 154 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#289Lode van der LindenPeriod: 1888-1960“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#226Een eikenhouten wisseltafel. Gedateerd 1782.
#700Een glasraam in lichtbak met een operatiescène.
#434“Stilleven”. Olieverf op board. Draagt handtekening ‘Schwimmer, 52’.
“Nature morte”. Huile sur carton. Porte une signature Schwimmer et la date 52.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 150 / 180